W najbliższy weekend darmowe szkolenia na Jamrozowej Polanie i pokazowy trening biathlonistek

opublikowano: 24 lipca 2013 autor: Redakcja

Na Jamrozowej Polanie trenują całe rodziny

Na Jamrozowej Polanie trenują całe rodziny Facebook Jamrozowa Polana
Po sukcesie pierwszych darmowych zajęć, ośrodek na Jamrozowej Polanie ponownie zaprasza chętnych na szkolenia. To nie wszytko, bo dzień wcześniej technikę jazdy zaprezentują najlepsze polskie biathlonistki w ramach otwartego treningu przy publiczności.

To będą dwa wspaniałe dni na Jamrozowej Polanie. Położony nieopodal Dusznik-Zdroju ośrodek narciarski w najbliższy weekend przeprowadzi aż dwie godne uwagi imprezy. W piątek (26 lipca) od godziny 9:00 każdy zainteresowany będzie miał okazję podejrzeć trening kobiecej kadry "A" i młodzieży z programu "Korea 2018" w biathlonie, który dodatkowo będzie komentowany przez trenera Adama Kołodziejczyka. Obserwacja techniki Krystyny Pałki czy Moniki Hojnisz zaprocentuje już dzień później. Na tej samej trasie odbędzie się bowiem drugie otwarte szkolenie z biegu na nartorolkach.

- Jest to jedna z ostatnich okazji, aby zobaczyć nasze zawodniczki w kraju. Oprócz trwającego obozu, pokażą się one jeszcze na Letnich Mistrzostwach Polski w Biathlonie na nartorolkach (rozgrywanych także na Jamrozowej Polanie w dniach 30 sierpnia – 1 września, przyp. red.) Pozostały czas to już treningi za granicą - zauważają organizatorzy przedsięwzięcia.

Sobotnie szkolenia zostaną poprowadzone przez dusznicką biathlonistkę Dorotę Zuberską i rozpoczną się o godz. 11:00. Nieodpłatne zajęcia zostaną okraszone nie tylko profesjonalnym okiem Instruktorki, ale także miłą atmosferą i pełnym profesjonalizmem. Jak podkreślają koordynatorzy, problemem nie będzie też brak swojego sprzętu - ten na czas zajęć udostępniony zostanie za darmo.

Dorota Zuberska: Aktywność jest w życiu bardzo ważna, więc namawiam wszystkich do spróbowania jazdy na nartorolkach. Początki nie są łatwe, ale z czasem - po właściwym treningu - staje się to przyjemnością. Jest to najlepszy trening techniki przed sezonem zimowym. Na Jamrozowej Polanie z roku na rok pojawia się coraz więcej miłośników nart biegowych. Nieważne, czy stawiają pierwsze kroki, czy może biegają już od kilku sezonów - wystarczy zasmakować w tej dyscyplinie raz, później zostaje się jej wiernym na lata. Mam nadzieję, że właśnie tak pozytywni ludzie pojawią się w sobotę na naszych zajęciach.

Program wydarzeń na Jamrozowej Polanie:

PIĄTEK (26.07) - 9:00-11:00 - Otwarty trening z Kadrą "A" biathlonistek
SOBOTA (27.07) - 11:00-13:00 - Darmowe zajęcia z jazdy na nartorolkach

zaktualizowano środa, 24 lipca 2013 08:49
Oceń artykuł
(3 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.