Sprzęt

Rolki uniwersalne Skitire - TEST

Na polski rynek nareszcie trafiły rolki terenowe rodzimej produkcji. Skitire – bo taką noszą nazwę – nie odkrywają od nowa koła, ale mają kilka cech, dla których warto się nimi zainteresować. Zobaczcie sami!
piątek, 25 października 2013 w Testy

SKITIRE - polskie rolki uniwersalne

Od sierpnia 2013 roku w sprzedaży dostępne są SKITIRE - rolki uniwersalne, zwane też terenowymi - produkowane w Łodzi. Projektując rolki konstruktorzy wzorowali się na Skike. Jedną z zalet sprzętu jest niska cena w stosunku do konkurencji.
czwartek, 08 sierpnia 2013 w Sprzęt

Nowa jakość - nartorolki z hamulcem tarczowym

Bezprzewodowe sterowanie hamulcem - melodia przyszłości? Nie, to teraźniejszość! Taki wynalazek opatentowali norwescy miłośnicy letniego treningu.
wtorek, 18 czerwca 2013 w Sprzęt

Małe kompendium wiedzy o łożyskach

Każdy dbający o sprzęt nartorolkarz staje w końcu przed trudnym wyborem: ABEC 5 czy ILQ 7? Co to w ogóle znaczy? Jak je rozróżnić i które wybrać do naszych kół - przedstawiamy krótkie kompendium wiedzy o łożyskach.
środa, 05 czerwca 2013 w Sprzęt

Jak wymienić łożyska w kołach nartorolek

Łożyska w kołach naszych nartorolek nie są wieczne, z czasem przychodzi potrzeba ich wymiany ze względu na zużycie. Czasami potrzeba wymiany wynika z chęci zwiększenia szybkości jazdy. Proces wymiany łożysk jest stosunkowo prosty, poradzi sobie z tym każda osoba z minimalną żyłką mechanika i podstawowym zestawem narzędzi.
poniedziałek, 13 maja 2013 w Sprzęt

Co to są nartorolki?

Wiele osób sądzi, że nartorolki to sprzęt sportowy wyposażony w dwa kółka, na którym jeździ się przy użyciu kijów narciarskich. Jednak nie każdy tego typu sprzęt to nartorolki...
środa, 08 maja 2013 w Sprzęt

“Lustereczko powiedz przecie...” - czy za mną jest bezpiecznie ?

Lusterko przypinane do kasku, to rozwiązanie pozwalające kontrolować sytuację za plecami. Dzięki jego stosowaniu możemy znacznie zwiększyć bezpieczeństwo treningów na rolkach i nartorolkach.
wtorek, 23 kwietnia 2013 w Sprzęt

Skike zmienia opony

Jak twierdzi firma Skike opony ROADSTAR to najbardziej niezawodne opony do rolek uniwersalnych. Specjalnie wzmocniona konstrukcja ma się dobrze sprawdzać podczas kroku łyżwowego, zapewniać doskonałą przyczepność, trwałość i odporność na przebicie.
wtorek, 26 lutego 2013 w Aktualności

Rolki Skike V07 Plus - TEST

Skike V07 Plus to nowe wcielenie pierwszych w historii rolek pozwalających na jazdę poza asfaltem. Mówi się, że lepsze jest wrogiem dobrego, producent miał więc ciężkie zadanie unowocześnienia konstrukcji, przy zachowaniu prostoty i przystępnej ceny. Czy to się udało?
sobota, 27 października 2012 w Testy

Skike V07-PLUS – pierwsze wrażenia i zdjęcia

Przedstawiamy pierwsze wrażenia z oględzin rolek uniwersalnych Skike V07-PLUS, następcy niemal kultowego już modelu V07-120, który zapoczątkował modę na Nordic Skating również w naszym kraju.
środa, 10 października 2012 w Aktualności

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.