Sprzęt

Przedsprzedaż letnich butów Botas Summer. Dla czytelników taniej!

Niedawno informowaliśmy o tym, że już w lecie tego roku pojawią się pierwsze letnie buty do nartorolek do wiązań SNS. Początkowa produkcja będzie mała. Nasi czytelnicy mogą się na nią załapać i skorzystać ze zniżek !
niedziela, 06 kwietnia 2014 w Aktualności

Botas wdraża buty do nartorolek do wiązań SNS Pilot

Wygląda na to, że użytkownicy wiązań Salomona w końcu doczekają się letnich butów do biegania na nartorolkach. Czeski producent obuwia do nart biegowych Botas rozpoczyna produkcję przewiewnych butów do techniki łyżwowej i klasycznej współpracujących z wiązaniami SNS Pilot.
czwartek, 03 kwietnia 2014 w Aktualności

Spodenki ochronne, czyli zawsze miękkie lądowanie

Jazda na nartorolkach wymaga od ich użytkownika żelaznej dyscypliny i rozwagi. Mimo tego brak hamulca, prędkość i stosunkowo spora niestabilność stale narażają nas na upadki. Jak zatem chronić się przed skutkami spotkań z podłożem? Poznajcie przeznaczone dla sportów ekstremalnych spodenki ochronne.
środa, 02 kwietnia 2014 w Sprzęt

Rottefella w wersji letniej: nowe wiązania do nartorolek

- Obciążenia, jakim poddawane są wiązania, na nartorolkach są dużo większe. Trzeba było wiązania wzmocnić - tłumaczy Łukasz Kacprzak z MGB Sport, przedstawiciela Rottefelli na Polskę. Nowy sprzęt jest znacznie mocniejszy od zimowego pierwowzoru.
niedziela, 30 marca 2014 w Aktualności

Skike uwalnia piętę w nowym modelu V8 Lift

Swobodnie unoszona pięta, wydłużona rama, mikroabsorbery wstrząsów oraz koła o różnej prędkości to nowości, w które wyposażone zostaną rolki Skike V8 Lift. Nowy model ma być dostępny w Polsce w czerwcu 2014 roku. Mieliśmy okazję jako jedni z pierwszych wypróbować Skike V8 Lift.
piątek, 07 marca 2014 w Aktualności

Rolki uniwersalne Skitire - TEST

Na polski rynek nareszcie trafiły rolki terenowe rodzimej produkcji. Skitire – bo taką noszą nazwę – nie odkrywają od nowa koła, ale mają kilka cech, dla których warto się nimi zainteresować. Zobaczcie sami!
piątek, 25 października 2013 w Testy

SKITIRE - polskie rolki uniwersalne

Od sierpnia 2013 roku w sprzedaży dostępne są SKITIRE - rolki uniwersalne, zwane też terenowymi - produkowane w Łodzi. Projektując rolki konstruktorzy wzorowali się na Skike. Jedną z zalet sprzętu jest niska cena w stosunku do konkurencji.
czwartek, 08 sierpnia 2013 w Sprzęt

Nowa jakość - nartorolki z hamulcem tarczowym

Bezprzewodowe sterowanie hamulcem - melodia przyszłości? Nie, to teraźniejszość! Taki wynalazek opatentowali norwescy miłośnicy letniego treningu.
wtorek, 18 czerwca 2013 w Sprzęt

Małe kompendium wiedzy o łożyskach

Każdy dbający o sprzęt nartorolkarz staje w końcu przed trudnym wyborem: ABEC 5 czy ILQ 7? Co to w ogóle znaczy? Jak je rozróżnić i które wybrać do naszych kół - przedstawiamy krótkie kompendium wiedzy o łożyskach.
środa, 05 czerwca 2013 w Sprzęt

Jak wymienić łożyska w kołach nartorolek

Łożyska w kołach naszych nartorolek nie są wieczne, z czasem przychodzi potrzeba ich wymiany ze względu na zużycie. Czasami potrzeba wymiany wynika z chęci zwiększenia szybkości jazdy. Proces wymiany łożysk jest stosunkowo prosty, poradzi sobie z tym każda osoba z minimalną żyłką mechanika i podstawowym zestawem narzędzi.
poniedziałek, 13 maja 2013 w Sprzęt

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.