Klasyk w Lasówce - zawody techniką klasyczną na nartorolkach 11 lipca 2015

"Klasyk w Lasówce" to jak dotąd jedyne zawody na nartorolkach w Polsce organizowane z myślą o biegających techniką klasyczną. Już drugi rok z rzędu odbędą się na leśnej, zamkniętej trasie asfaltowej w okolicach Lasówki na Dolnym Śląsku. Zawodnicy przebiegną 8 km.
wtorek, 30 czerwca 2015 w Zapowiedzi

Amatorzy zmierzą się na trasie tegorocznych Mistrzostw Świata FIS na nartorolkach

W ostatni weekend września 2015 roku we włoskim Val di Fiemme odbędą się Mistrzostwa Świata na nartorolkach. Na jednej z tras tych zmagań w niedzielę mogą wystartować także zawodnicy bez licencji FIS, w tym młodzież i weterani.
piątek, 19 czerwca 2015 w Zapowiedzi

II Letni Bieg Jaćwingów 9 sierpnia 2015 w Gołdapi

Już po raz drugi w Gołdapi odbędzie się półmaraton na nartorolkach, częściowo po ulicach w mieście, ze startem i metą w samym centrum.
niedziela, 24 maja 2015 w Zapowiedzi

K2 Roll and Ski w Wysowej Zdroju 23 maja 2015

W czwarty weekend maja, w Beskidzie Niskim, w ramach zawodów K2 Roll and Ski odbędzie się między innymi półmaraton na nartorolkach. Na asfaltowej trasie długości 22 km można będzie się ścigać w sobotę wraz z rolkarzami.
czwartek, 14 maja 2015 w Zapowiedzi

Cykl zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics w 2015 urośnie dwukrotnie

Zawody Silvini Skiroll Classics odbywające się w północnych Czechach z roku na rok podwoiły liczbę wyścigów zaliczanych do cyklu. W 2015 roku będzie można się zmierzyć z rywalami startując techniką klasyczną na nartorolkach w aż 8 wyścigach pod górę.
wtorek, 05 maja 2015 w Zapowiedzi

Sprinty na nartorolkach w Wiśle w ostatnią niedzielę maja

31 maja w Wiśle na torze nartorolkowym "Jonidło" odbędą się II Zawody na Nartorolkach i Łyżworolkach o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Rywalizacja na dystansach 800 i 1600 metrów odbywać się będzie dowolną techniką. Portal nartorolki.pl objął imprezę patronatem medialnym.
poniedziałek, 20 kwietnia 2015 w Zapowiedzi

Pierwsze nartorolkowe zawody w sezonie 2015 odbędą się w Świerklańcu

25 kwietnia w Świerklańcu na Śląsku odbędą się zawody na nartorolkach. To pierwsza okazja w tym sezonie, aby sprawdzić się w rywalizacji na nartorolkach.
poniedziałek, 13 kwietnia 2015 w Zapowiedzi

Kalendarz Pucharu Świata i Mistrzostw Świata FIS na nartorolkach w 2015 roku. Nadchodzą zmiany

FIS opublikował kalendarz zawodów na nartorolkach zaliczanych do Pucharu Świata, a także Mistrzostw Świata. Robi też pierwszy krok w kierunku spowolnienia sprzętu, na którym będą startować sportowcy.
piątek, 03 kwietnia 2015 w Zapowiedzi

Sezon się nie kończy. W Gołdapi 15 listopada wyścigi na Skike

Piękną i ciepłą jesień warto wykorzystać, by jeszcze raz zmierzyć się na czterech kółkach z kijami. Gołdap zaprasza na wyścigi na promenadzie, gdzie na 1 i 3 km trasach będzie można zmierzyć się na rolkach terenowych Skike.
środa, 12 listopada 2014 w Zapowiedzi

Przehyba Uphill. Jesienna impreza dla miłośników podbiegów na nartorolkach

Na 25 października 2014 zaplanowany jest nietypowy bieg na nartorolkach. Nietypowy, bo organizowany przez zapalonych biegaczy dla siebie i innych miłośników małych kółek. Trasa wiedzie w malowniczej okolicy Beskidu Sądeckiego, a na chętnym czeka trudny podbieg długości 6,6 km i przewyższeniu ponad 600 metrów.
czwartek, 09 października 2014 w Zapowiedzi

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.