{JFBCLike href=http://www.facebook.com/nartorolki layout=button_count show_faces=false show_send_button=false width=80 action=like font=arial colorScheme=light key=13332}

Mistrzostwa Świata na nartorolkach w 2021 roku jednak nie w Rosji

FIS ogłosił kalendarz Pucharu Świata i Mistrzostw Świata na nartorolkach w 2021 roku. Zaplanowano cztery spotkania w ramach światowego pucharu i jeden weekend poświęcony na wyłonienie mistrza globu.
środa, 26 maja 2021 w Aktualności

Rajd Skikome na Morenu 2021 przeniesiony na wrzesień

Organizatorzy najbardziej znanego w Polsce rajdu na rolkach i nartorolkach, który co roku odbywa się na Pomorzu, poinformowali o zmianie daty tegorocznej edycji z 5 czerwca na 11 września. Powodem są obawy o sytuację epidemiologiczną na początku czerwca.
piątek, 09 kwietnia 2021 w Aktualności

Organizatorzy potwierdzają, cykl Vexa Skiroll Tour 2021 ma się odbyć

Rok 2021 ma być piątym sezonem rozgrywania zawodów na nartorolkach w ramach otwartego dla wszystkich polskiego cyklu Vexa Skiroll Tour. Organizatorzy już rozpoczęli prace nad przygotowaniem do rywalizacji. Co już wiadomo o tegorocznym ściganiu się?
wtorek, 23 marca 2021 w Aktualności

Dobrego nartorolkowego dwudziestego pierwszego!

Życzymy czytelnikom naszego portalu i wszystkim entuzjastom nartorolek udanego roku 2021.
czwartek, 31 grudnia 2020 w Aktualności

Przed nami dwa ostatnie biegi cyklu Vexa Skiroll Tour - 10 i 11 października

W tym roku ostatnia tura cyklu Vexa Skiroll Tour odbędzie się w gminie Międzylesie na Dolnym Śląsku. Po wymagających biegach pod górę w trakcie sezonu teraz przychodzi kolej na zawody na krótszych trasach i z mniejszymi przewyższeniami - Kamyk Uphill w sobotę 10 października i Leśny Uphill w niedzielę 11 października.
środa, 07 października 2020 w Aktualności

Grynkiewicz, Smykowski, Gałek, Gracz, Zych i Łacek to liderzy klasyfikacji generalnej Vexa Skiroll Tour

Podsumowano klasyfikacje generalne po II turze zawodów cyklu Vexa Skiroll Tour, czyli w sumie po trzech biegach. Trudno jednak na obecnym etapie typować zwycięzców w klasyfikacji końcowej. Dlaczego?
środa, 23 września 2020 w Aktualności

Informacje organizacyjne dla uczestników Skikome na Morenu 2020

Przedstawiamy informacje przeznaczone dla uczestników rajdu na rolkach i nartorolkach terenowych Skikome na Morenu, który odbędzie się 12 września w okolicach Trójmiasta, jak też szeregu imprez towarzyszących dla uczestników tego wydarzenia.
piątek, 04 września 2020 w Aktualności

Ostatnie dwa biegi cyklu Vexa Skiroll Tour odbędą się tydzień później

Uwaga startujący w cyklu Vexa Skiroll Tour. Ostatnie dwa biegi tegorocznego serialu, czyli Kamyk Uphill i Leśny Uphill, odbędą się tydzień później niż planowano, czyli 10 i 11 października 2020 roku.
środa, 02 września 2020 w Aktualności

30 sierpnia startuje Vexa Skiroll Tour. Można się już zapisywać na biegi.

Największy polski cykl biegów na nartorolkach potrwa w tym roku od końca sierpnia do początku października. Zawodnicy zmierzą się w pięciu biegach na trasach prowadzących pod górę. Właśnie uruchomiono zapisy na wszystkie zawody cyklu.
niedziela, 26 lipca 2020 w Aktualności

Jednak nie biegi w Jasienicy, ale Uphill Gór Sowich rozpocznie cykl Vexa Skiroll Tour 2020

Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy, że pierwsze biegi bieżącego sezonu cyklu Vexa Skiroll Tour miały odbyć się w gminie Jasienica koło Bielska-Białej. Jak się okazuje, ta impreza nie dojdzie do skutku, za to w tym terminie biegający na nartorolkach ścigać się będą w Uphillu Gór Sowich.
czwartek, 16 lipca 2020 w Aktualności
Strona 1 z 23

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.