Norwedzy chcą mieć 100 torów nartorolkowych

- W ciągu kilku lat chcemy mieć około 100 torów nartorolkowych. Obecnie mamy około 60 takich konstrukcji, a w planach mamy budowę kolejnych w nadchodzących latach - mówi Erik Røste, prezydent Norweskiego Związku Narciarskiego.
poniedziałek, 29 maja 2017 w Z życia

Team nabiegowkach.pl grozi wycofaniem się z Skiroll Classics

Największy polski amatorski team narciarski grozi wycofaniem się z rywalizacji w czeskim cyklu zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics. Przyczyną są zmiany w regulaminie, które organizator wprowadził w trakcie trwania rywalizacji. O co poszło?
czwartek, 28 lipca 2016 w Z życia

Przyklej naklejkę i pokaż kim jesteś

Portal nartorolki.pl wyprodukował pierwsze w Polsce nalepki z sylwetką nartorolkarza do naklejania na karoseriach pojazdów. Pokażmy innym, czym się pasjonujemy. Zademonstrujmy naszą tożsamość naklejając postać nartorolkarza na samochodzie, tak jak miłośnicy wielu innych dyscyplin sportowych.
środa, 15 czerwca 2016 w Z życia

Znicz Olimpijski jechał na nartorolkach na Rio 2016

Brazylijka Jacqueline Mourao uczestniczyła w sztafecie olimpijskiej niosącej znicz na rozpoczęcie Igrzysk Olimpijskich Rio 2016. Zawodniczka, która brała udział w aż pięciu Igrzyskach Olimpijskich, niosła znicz jadąc na nartorolkach.
środa, 08 czerwca 2016 w Z życia

Kryształowe kule dla zwycięzców Pucharu Świata na nartorolkach

Najlepsi zawodnicy Pucharu Świata FIS na nartorolkach, podobnie jak we wszystkich innych dyscyplinach Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, otrzymują kryształowe kule. Ta prestiżowa nagroda przyznawana za letnią rywalizację ma podkreślać odrębność nartorolek - osobnej dyscypliny, w której można się ścigać.
poniedziałek, 30 maja 2016 w Z życia

Jak oswoić strach przed asfaltem?

Nartorolki są prawie jak biegówki. Gdyby tak jeszcze asfalt był jak śnieg: miękki, wybaczający błędy... Wielu z nas zniechęca wizja twardego upadku. Podpowiadamy, jak ten strach przełamać.
czwartek, 12 maja 2016 w Z życia

Na nartorolkach przez Europę w szczytnym celu

16 krajów, wśród nich również Polska, 21 granic i blisko 7,5 tysiąca kilometrów na nartorolkach w niewiele ponad 100 dni. Oto planowany rekord świata, którego ustanowienia podjął się francuski strażak Gérard Proteau.
niedziela, 01 maja 2016 w Z życia

Nartorolki - tu możesz odnosić sukcesy, także na świecie

Nawet amator może liczyć na sukcesy na nartorolkach startując w zawodach z jednej linii z gwiazdami sportu. Szybki sprzęt jest dostępny tak samo dla zawodników z elity, jak też mniej zaawansowanych sportowców. Wynik nie zależy od smarowania i licznej ekipy serwisowej, jak w biegach narciarskich, ale od zawodnika. Biegi na nartorolkach można trenować w całej Polsce. Przeczytaj dlaczego warto uprawiać na poważnie ten sport.
wtorek, 23 lutego 2016 w Z życia

Nartorolki - lepsze niż biegówki

Na nartorolkach można biegać przez większość dni w roku. Ciekawe i dobre trasy każdy może znaleźć blisko miejsca zamieszkania. Sprzęt bywa tańszy niż biegówki, nie wymaga smarowania i jest trwały. Mieszkańcom nizin łatwiej prowadzić trening z myślą o rywalizacji na nartorolkach, niż nartach. A to tylko niektóre z zalet letniej wersji biegówek.
wtorek, 16 lutego 2016 w Z życia

Radosnych Świąt i jeszcze więcej nartorolkowania w Nowym Roku

Świąteczne życzenia od redakcji portalu nartorolki.pl
czwartek, 24 grudnia 2015 w Aktualności
Strona 2 z 5

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.