Już za dwa tygodnie Maraton Sierpniowy na nartorolkach

18 sierpnia 2013 posiadacze nartorolek i rolek uniwersalnych spotykają się w Gdańsku, aby rywalizować na najliczniej obsadzonej w tym roku imprezie dla entuzjastów kółek i kijków.
niedziela, 04 sierpnia 2013 w Aktualności

Road to Hell 2013 - informacje dla uczestników

Na pięć tygodni przed przejazdem Westerplatte - Hel publikujemy garść informacji niezbędnych dla uczestników. Przypominamy, że tegoroczny przejazd pod hasłem "Road to Hell" startuje 22 czerwca 2013 o godzinie 23:00.
niedziela, 19 maja 2013 w Aktualności

Wrocławscy nartorolkarze trenują razem!

W środowe popołudnie 5 września grupa wrocławskich nartorolkarzy zrealizowała plan wspólnego treningu. Mimo nastającego zmierzchu nikt nie myślał o narzekaniu... wręcz przeciwnie - na oświetlonej ścieżce rowerowej wiodącej wzdłuż Obwodnicy Śródmiejskiej oprócz jazdy, pełno było śmiechu, zabawy, ale i ciekawych rozmów.
piątek, 07 września 2012 w Aktualności

Amatorzy mogą startować w zawodach Pucharu Polski na nartorolkach

To nowość. Do tej pory do startów w Pucharze Polski PZN na nartorolkach byli dopuszczani tylko zawodnicy legitymujący się licencją PZN. Umożliwienie startu zawodnikom niezrzeszonym oznacza, że środowisko zauważa rosnącą liczbę amatorów pragnących ścigać się na nartorolkach.
poniedziałek, 23 lipca 2012 w Aktualności

Zaledwie kilku śmiałków zmierzy się z trasą Westerplatte - Hel

O planowanym przejeździe na rolkach uniwersalnych z Westerplatte na Hel, którego trasa będzie liczyć ponad 110 km, pisaliśmy kilka tygodni temu. Są już chętni, aby przyłączyć się do pomysłodawcy imprezy.
niedziela, 10 czerwca 2012 w Aktualności
Strona 10 z 10

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.