Skikome na Kaszebe 2015 jednak na trochę krótszej trasie

Organizator tegorocznego Skikome na Kaszebe, zaplanowanego na 13 czerwca, zdecydował się skrócić trasę tego ekstremalnego rajdu na rolkach terenowych o 10 km w stosunku do wcześniejszych planów. Ostatecznie dystans ma wynieść 70 km. Znamy już przebieg trasy. Chętni do udziału są proszeni o dokonywanie zgłoszeń.
wtorek, 21 kwietnia 2015 w Aktualności

W połowie sierpnia 2015 przez trzy dni będziemy ścigać się na nartorolkach

Weekend Nartorolkowy to impreza, która planowana jest od 14 do 16 sierpnia 2015 roku w Dusznikach-Zdroju i okolicach. W tym czasie miłośnicy nartorolek będą mogli zmierzyć się z rywalami w trzech różnych gonitwach. Ujawniamy plany organizatorów.
niedziela, 22 marca 2015 w Aktualności

Przecieki o dacie i trasie Skikome na Kaszebe 2015

Ujawniamy wstępne informacje o planowanej trasie rajdu ekstremalnego na rolkach i nartorolkach terenowych po kaszubskich drogach. W tym roku trasa ma być dłuższa o 20 km. Szykujcie już formę i sprzęt !
środa, 04 marca 2015 w Aktualności

Uwaga startujący w Uphill Przehyba - kilka zmian organizacyjnych

Organizatorzy Uphillu Przehyba, który odbędzie się w Beskidzie Sądeckim 25 października, zdecydowali się wprowadzić dwie zmiany, głównie z myślą o uczestnikach przyjeżdżających na imprezę z dalszych części kraju.
niedziela, 19 października 2014 w Aktualności

Startujesz w Mistrzostwach Polski na nartorolkach? Przeczytaj o ważnych zmianach

Dolnośląski Związek Narciarski - organizator Mistrzostw Polski na nartorolkach odbywających się w Karkonoszach 6 i 7 września 2014 - poinformował o istotnej zmianie w rozgrywaniu niedzielnego podbiegu. Zawodnicy muszą także dokonać wcześniej zgłoszenia do biegów rozgrywanych w sobotę i niedzielę.
środa, 03 września 2014 w Aktualności

Przecieki o planowanej trasie Skikome na Kaszebe 2015

Mamy informacje o planach ekstremalnego rajdu na rolkach i nartorolkach terenowych w czerwcu 2015 na Kaszubach.
środa, 03 września 2014 w Aktualności

Już 27 lipca wystartują na nartorolkach w Gołdapi

W niedzielę szykują się najliczniej obsadzone zawody na nartorolkach w tym roku. Na półmaraton w Gołdapi zapisało się już ponad 50 osób. Wciąż można się zapisywać online!
wtorek, 22 lipca 2014 w Aktualności

Można już się zapisywać na dusznicki sierpniowy uphill na nartorolkach

Organizator opublikował już regulamin wyścigu na nartorolkach zaplanowanego na 16 sierpnia 2014 roku w Dusznikach Zdroju. Uruchomiono także zapisy online. Warto się pospieszyć z rejestracją, bo limit to tylko 100 startujących.
wtorek, 15 lipca 2014 w Aktualności

Znamy trasę i profil “Klasyka w Lasówce”

"Klasyk w Lasówce" to, jak na razie, jedyne w tym roku zawody w Polsce na nartorolkach rozgrywane techniką klasyczną. Odbędą się w 12 lipca w Lasówce koło Zieleńca na Dolnym Śląsku. Znamy już szczegóły trasy wyścigu.
środa, 02 lipca 2014 w Aktualności

Garść informacji o sierpniowym uphillu na nartorolkach w Dusznikach Zdroju

12 kilometrowy dystans i 500 metrowa wspinaczki w pionie czeka na zawodników, którzy 16 sierpnia wystartują na nartorolkach w Dusznikach Zdroju w organizowanym po raz pierwszy w Polsce otwartym biegu pod górę. Organizator właśnie potwierdził datę i godzinę startu.
sobota, 28 czerwca 2014 w Aktualności
Strona 10 z 11

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.