I Letni Bieg Jaćwingów na nartorolkach [GALERIA, FILM]

Obszerna galeria zdjęć i film z I Letniego Biegu Jaćwingów na rolkach i nartorolkach, który odbył się 27 lipca 2014 w Gołdapi.
czwartek, 31 lipca 2014 w Relacje

Elita polskich biegów narciarskich zmierzyła się na nartorolkach w Murzasichlu

27 lipca 2014 w tatrzańskim Murzasichlu odbył się „prywatny", zamknięty bieg na nartorolkach o Puchar Prezesa LKS Poroniec Poronin. Na starcie stanęła m.in. Justyna Kowalczyk.
poniedziałek, 28 lipca 2014 w Relacje

Letni Bieg Jaćwingów – po raz pierwszy, ale z rekordową frekwencją

Przy upale dochodzącym do 30 stopni 27 lipca 2014 roku w Gołdapi, na dystansie 21 km wystartowało aż 48 zawodników. Choć dla niewtajemniczonych frekwencja może wydawać się niewysoka, to Letni Bieg Jaćwingów zanotował rekord pod względem liczby startujących w otwartym wyścigu na nartorolkach.
niedziela, 27 lipca 2014 w Relacje

Nartorolkowy “Klasyk w Lasówce” - niewielka impreza, ale międzynarodowe podium

W drugi weekend lipca 2014 sołtys Lasówki Piotr Traczewski wraz z grupą mieszkańców zorganizowali Pierwsze Dni Lasówki, w ramach których odbył się również bieg na nartorolkach stylem klasycznym. To pierwsza tego typu impreza dla amatorów przeprowadzona na leśnych drogach Lasówki.
niedziela, 13 lipca 2014 w Relacje

Krew, pot i ... uśmiech. Skikome na Kaszebe 2014

Malownicze kaszubskie krajobrazy, słońce, wiatr i grad, 60 km pod górę i w dół, 13 śmiałków na rolkach terenowych oraz 6 godzin na trasie – tak w wielkim skrócie można opisać tegoroczne "Skikome na Kaszebe".
niedziela, 22 czerwca 2014 w Relacje

Entuzjaści nartorolek spotkali się na weekendowym kursie

Na organizowanym przez portale nartorolki.pl i nabiegowkach.pl weekendowym kursie nartorolkowym, który odbywał się od 11 do 13 kwietnia w Karkonoszach, blisko dwudziestka uczestników wzięła udział w specjalistycznych, różnorodnych zajęciach.
poniedziałek, 14 kwietnia 2014 w Relacje

W Łodzi ścigali się na rolkach terenowych

W ostatni dzień listopada 2013 roku w Parku na Zdrowiu odbyły się bardzo nietypowe i niecodzienne zawody: I Mistrzostwa Łodzi w Sprincie na Rolkach Terenowych. Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi, a uczestnikiem mógł zostać każdy chętny, bo sprzęt można było wypożyczyć na miejscu.  
środa, 04 grudnia 2013 w Relacje

Przejazd Westerplatte-Hel 2013 w filmowych wspomnieniach

W czerwcu 2013 grupa śmiałków przejechała na rolkach terenowych dystans ponad 110 km z Westerplatte na Hel. To niewątpliwie najbardziej ekstremalna impreza Nordic Skating w Polsce, tym bardziej, że uczestnicy część trasy pokonali w nocy. Zobaczcie film z imprezy.
poniedziałek, 14 października 2013 w Relacje

Po Pucharze Świata 2013 na nartorolkach. Absolutna dominacja Rosjan

Od Oroslavje do Toblach. Sześć państw, osiemnaście biegów i tylko czterech zwycięzców. Ksenia Konohova i Eugenio Bianchi odebrali we Włoszech Kryształowe Kule za triumf w klasyfikacjach seniorów.
poniedziałek, 30 września 2013 w Relacje

Staręga i Jaśkowiec triumfowali w Pucharze Polski 2013

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Tylko czy zawsze dobre musi kończyć się tak szybko? Jeszcze nie tak dawno cieszyliśmy się inauguracją tegorocznego Pucharu Polski, a już w ubiegłą niedzielę nadszedł czas jego podsumowań. Wyniki całego sezonu potwierdzają, że w biegach narciarskich (a więc i w nartorolkach) mało jest miejsca na niespodzianki. Kadra A naszego kraju, która wystartowała w większości wyścigów, absolutnie zdominowała „czuby" klasyfikacji generalnych.
poniedziałek, 23 września 2013 w Relacje
Strona 10 z 13

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.