V Maraton Sierpniowy okiem uczestnika

Kolejny Maraton Sierpniowy za nami. W tym roku jest to chyba niestety jedyna impreza dużego formatu dostępna dla amatorów jeżdżących na nartorolkach. Dla nich właśnie przygotowano zawody na dystansie półmaratonu, które odbyły się w Gdańsku 18 sierpnia 2013 roku. Do mety na stadionie PGE Arena dotarło 31 nartorolkarzy.
środa, 21 sierpnia 2013 w Relacje

Darmowe szkolenia na Jamrozowej Polanie

W minioną sobotę na dusznickiej Jamrozowej Polanie odbyły się darmowe szkolenia z jazdy na nartorolkach. Pod okiem instruktorów i byłych biathlonistów można było postawić pierwsze kroki lub poprawić swoje umiejętności. - To pierwsza, lecz nie ostatnia taka akcja - zapewnia pomysłodawca projektu Janusz Rajzer.
niedziela, 14 lipca 2013 w Relacje

Nartorolkowy Puchar Świata nabiera tempa (aktualizacja)

W miniony weekend zakończył się pierwszy period FIS nartorolkowego Pucharu Świata. Po trzech weekendach rywalizacji zawodnicy mają dwadzieścia dni na odpoczynek. Dla kibiców to czas, aby uporządkować wszystkie dotychczasowe wydarzenia.
poniedziałek, 08 lipca 2013 w Relacje

Drugi ekstremalny przejazd Westerplatte - Hel to już historia

Dystans 112 km z Westerplatte na Hel na sprzęcie z pompowanymi kołami pokonało w nocy z 22 na 23 czerwca 2013 roku pięcioro śmiałków. Niewielu, ale i tak więcej niż przed rokiem.
wtorek, 25 czerwca 2013 w Relacje

Filmowe wspomnienia z przejazdu Westerplatte-Hel 2012

Pamiętacie najbardziej ekstremalną imprezę na rolkach uniwersalnych ubiegłego roku? Zobaczcie filmową relację z ponad 110 km rajdu na "skajkach", który uczestnikom zajął noc, poranek i dzień. Szykujecie się do udziału w imprezie w tym roku? Sprawdźcie co was czeka...
sobota, 06 kwietnia 2013 w Relacje

Podlaskie Grand Prix na nartorolkach

16 września 2012 na ścieżce rowerowej z Ogrodniczek do Białegostoku odbył się drugi etap eliminacji do VI Grand Prix Podlasia.
piątek, 21 września 2012 w Relacje

I Bieg Sasinów na Nartorolkach „Dylewski Speed” - relacja i wyniki

Mija tydzień od I Biegu Sasinów na nartorolkach, który odbył się 8 września 2012 roku w Wysokiej Wsi niedaleko Ostródy. Przedstawiamy krótką relację jednego z organizatorów zawodów, a także listę oficjalnych wyników.
sobota, 15 września 2012 w Relacje

I Bieg Sasinów zdominowany przez pompowane koła

8 września 2012 roku w Wysokiej Wsi niedaleko Ostródy, na malowniczej i trudnej trasie odbył się I Bieg Sasinów na nartorolkach. Dystans półmaratonu, czyli 21 km, pokonało czternastu zawodników, w tym trzy panie. Większość uczestników wystartowała na rolkach uniwersalnych z pompowanymi kołami.
niedziela, 09 września 2012 w Relacje

Mistrzostwa Karkonoszy 2012 na nartorolkach - relacja, wyniki i galeria

Kolejne zawody w ramach Pucharu Polski PZN na nartorolkach odbyły się 2 września 2012 roku w Jeżowie Sudeckim. Uczestnicy wbiegali na Górę Szybowcową, pokonując odcinek prawie 2300 metrów i przewyższenie ponad 230 metrów.
poniedziałek, 03 września 2012 w Relacje

Mistrzostwa Jeleniej Góry 2012 na nartorolkach - relacja

Mistrzostwa Jeleniej Góry, które odbyły się 1 września 2012, to pierwsze zawody z cyklu tegorocznego Pucharu Polski PZN na nartorolkach. Zawodnicy, wśród których wystartowało 7 amatorów, ścigali się na ponad półtorakilometrowej płaskiej i pozbawionej zakrętów trasie.
sobota, 01 września 2012 w Relacje
Strona 10 z 12

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.