Nartorolkowy Puchar Świata nabiera tempa (aktualizacja)

W miniony weekend zakończył się pierwszy period FIS nartorolkowego Pucharu Świata. Po trzech weekendach rywalizacji zawodnicy mają dwadzieścia dni na odpoczynek. Dla kibiców to czas, aby uporządkować wszystkie dotychczasowe wydarzenia.
poniedziałek, 08 lipca 2013 w Relacje

Drugi ekstremalny przejazd Westerplatte - Hel to już historia

Dystans 112 km z Westerplatte na Hel na sprzęcie z pompowanymi kołami pokonało w nocy z 22 na 23 czerwca 2013 roku pięcioro śmiałków. Niewielu, ale i tak więcej niż przed rokiem.
wtorek, 25 czerwca 2013 w Relacje

Filmowe wspomnienia z przejazdu Westerplatte-Hel 2012

Pamiętacie najbardziej ekstremalną imprezę na rolkach uniwersalnych ubiegłego roku? Zobaczcie filmową relację z ponad 110 km rajdu na "skajkach", który uczestnikom zajął noc, poranek i dzień. Szykujecie się do udziału w imprezie w tym roku? Sprawdźcie co was czeka...
sobota, 06 kwietnia 2013 w Relacje

Podlaskie Grand Prix na nartorolkach

16 września 2012 na ścieżce rowerowej z Ogrodniczek do Białegostoku odbył się drugi etap eliminacji do VI Grand Prix Podlasia.
piątek, 21 września 2012 w Relacje

I Bieg Sasinów na Nartorolkach „Dylewski Speed” - relacja i wyniki

Mija tydzień od I Biegu Sasinów na nartorolkach, który odbył się 8 września 2012 roku w Wysokiej Wsi niedaleko Ostródy. Przedstawiamy krótką relację jednego z organizatorów zawodów, a także listę oficjalnych wyników.
sobota, 15 września 2012 w Relacje

I Bieg Sasinów zdominowany przez pompowane koła

8 września 2012 roku w Wysokiej Wsi niedaleko Ostródy, na malowniczej i trudnej trasie odbył się I Bieg Sasinów na nartorolkach. Dystans półmaratonu, czyli 21 km, pokonało czternastu zawodników, w tym trzy panie. Większość uczestników wystartowała na rolkach uniwersalnych z pompowanymi kołami.
niedziela, 09 września 2012 w Relacje

Mistrzostwa Karkonoszy 2012 na nartorolkach - relacja, wyniki i galeria

Kolejne zawody w ramach Pucharu Polski PZN na nartorolkach odbyły się 2 września 2012 roku w Jeżowie Sudeckim. Uczestnicy wbiegali na Górę Szybowcową, pokonując odcinek prawie 2300 metrów i przewyższenie ponad 230 metrów.
poniedziałek, 03 września 2012 w Relacje

Mistrzostwa Jeleniej Góry 2012 na nartorolkach - relacja

Mistrzostwa Jeleniej Góry, które odbyły się 1 września 2012, to pierwsze zawody z cyklu tegorocznego Pucharu Polski PZN na nartorolkach. Zawodnicy, wśród których wystartowało 7 amatorów, ścigali się na ponad półtorakilometrowej płaskiej i pozbawionej zakrętów trasie.
sobota, 01 września 2012 w Relacje

Półmaraton Maratonu

Za nami jedna z ważniejszych, jeśli nie najważniejsza impreza rolkowa w Polsce, Maraton Sierpniowy. Wydarzenie na tyle istotne dla amatorów ścigania się na nartorolkach, że zasługuje na więcej niż jedną relację. Tym razem publikujemy wspomnienia z zawodów jednego ze sponsorów.
piątek, 31 sierpnia 2012 w Relacje

Relacja z rywalizacji na nartorolkach podczas Maratonu Sierpniowego 2012

25 sierpnia 2012 już po raz drugi nartorolkarze mogli startować w Maratonie Sierpniowym. W przeciwieństwie do roku ubiegłego start nartorolkarzy został zaplanowany jako osobny, sobotni wyścig.
poniedziałek, 27 sierpnia 2012 w Relacje
Strona 10 z 11

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.