21 czerwca pobiegaj w towarzystwie na poznańskiej Wartostradzie

opublikowano: 19 czerwca 2020 autor: Redakcja
Niedzielna ustawka nartorolkowa na poznańskiej Wartostradzie to spotkanie dla miłośników małych kółek organizowane przez facebookową grupę "Nartorolki Poznań". To świetna okazja do tego, by poznać ludzi z okolicy biegających na nartorolkach, a nowe znajomości być może zaowocują wspólnymi treningami.

W planie jest przebiegnięcie całej Wartostrady - popularnej drogi pieszo-rowerowej. Trasa długości około 12 km będzie prowadzić od dworca PKP Garbary, przez Park Szelągowski, Most Lecha, Śródkę, most Przemysła II do celu w parku Stare Koryto Warty. Jest to łatwa i malownicza trasa, w całości asfaltowa, odpowiednia zarówno dla nartorolek sportowych, jak i terenowych. W imprezie mogą wziąć udział zarówno zaawansowani, jak i początkujący nartorolkowcy.

- "Ustawka" - to słowo znane nie tylko kibolom piłkarskim, ale również rowerzystom spotykającym się na wspólne treningi. Chcemy, by poznańscy nartorolkowcy też mogli umawiać się na wspólne treningi lub wycieczki - mówi Piotr Manowiecki, założyciel grupy Nartorolki Poznań oraz autor artykułów na portalu nabiegowkach.pl.

Spotkanie w najbliższą niedzielę 21 czerwca o godz. 9.00 przy przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Garbary, Armii Poznań i Szelągowskiej. Na miejsce startu warto dotrzeć komunikacją miejską, natomiast samochód można zaparkować w okolicy dworca PKP Garbary i wrócić do niego autobusem linii 174 lub 190. Przewidziany czas biegu to około 90 minut.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/258213375408630

Adres grupy: https://www.facebook.com/groups/nartorolki.poznan

 

zaktualizowano piątek, 19 czerwca 2020 09:14
Oceń artykuł
(1 głos)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.