Spróbuj nartorolek 9 czerwca we Wrocławiu na 3. Spartan Skate

opublikowano: 22 maja 2024 autor: Redakcja
W niedzielę 9 czerwca we Wrocławiu na torze rolkarskim przy ulicy Sukielickiej po raz trzeci odbędzie się piknik rekreacyjno-sportowy, na którym prezentowane będą różne sporty rolkarskie. W tym także nartorolki sportowe i terenowe. Będzie możliwość bezpłatnego wypróbowania nartorolek różnego typu.

Impreza odbędzie się w niedzielę 9 czerwca we Wrocławiu przy ul. Sukielickiej (Nowy Dwór) w godzinach od 11:00 do 15:00. Wydarzenie skierowane jest do osób w każdym wieku, zainteresowanych sportami rolkarskimi. W tym roku do wydarzenia dołączają także nartorolki.

Naszą ulubioną dyscyplinę sportu będzie prezentować w zakresie nartorolek sportowych - największy polski sklep z nartorolkami - sklep nartorolkowy.pl. Tematykę nartorolek terenowych będzie przedstawiać wrocławski entuzjasta cross skatingu Tadeusz Lis, znany m.in. z facebookowego profilu Skike WRC Wrocław.

Przedstawiciele świata nartorolek zapraszają na bezpłatne, krótkie warsztaty z jazdy na nartorolkach techniką łyżwową i klasyczną. Będzie można też skorzystać z podpowiedzi w zakresie jazdy na nartorolkach terenowych. Do dyspozycji zainteresowanych będą nartorolki sportowe marki Vexa do techniki klasycznej, jak też łyżwowej, buty do nartorolek i specjalistyczne kije. Będzie też możliwość wypróbowania rolek terenowych Skike V9 Fire 200 - najpopularniejszego w Polsce modelu nartorolek terenowych.

Wydarzenie to doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o nartorolkach, spróbować jazdy, czy otrzymać porady dotyczące sprzętu od fachowców, którzy sami uprawiają ten sport będąc czynnymi zawodnikami. Chętni do wzięcia udziału w zajęciach praktycznych proszeni są o przyniesienie ze sobą kasków i okularów ochronnych. Dobrze zaopatrzyć się też w ochraniacze kolan i łokci.

Szczegółowe informacje znajdziesz w informacji o nartorolkach na 3. Spartan Skate.

zaktualizowano środa, 22 maja 2024 18:10
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.