Miejsca

Tor nartorolkowy Wisła - Jonidło

Na terenach sportowych w Wiśle, przy kampingu na Jonidle, tuż obok rzeki powstał krótki tor dla rolkarzy i nartorolkarzy. Niemal płaska, owalna trasa ma długość 850 metrów.
poniedziałek, 14 lipca 2014 w Miejsca

Leśna trasa w Lasówce - przyjemny trening z dala od samochodów

Okolice Lasówki koło Zieleńca na Dolnym Śląsku to raj dla sportów rolkowych, także nartorolkarzy. Piękne widoki, dobry asfalt i zróżnicowany, lecz bezpieczny profil tras przyciągają miłośników kółek i kijów. Przy okazji pobyt w okolicy można skorzystać z wyłączonego z ruchu ponad 4 km odcinka asfaltu w lesie.
środa, 09 lipca 2014 w Miejsca

Warszawiacy chcą toru rolkowego. Możesz zagłosować!

Wkrótce warszawscy rolkarze mogą zyskać specjalny tor. Działacze zgłosili dwa wnioski do projektu stołecznego Budżetu Partycypacyjnego. - Aby zostały zrealizowane, potrzebne jest wsparcie – apelują członkowie Towarzystwa Narciarskiego „Biegówki". Głosowanie rusza 20 czerwca.
piątek, 06 czerwca 2014 w Aktualności

Fläming Skate: raj na rolkowej ziemi

Perfekcyjnych miejsc do jazdy mamy w Polsce jak na lekarstwo. Niemcy pochwalić mogą się na przykład Fläming Skate – jednym z największych centrów rolkowych w Europie.
piątek, 18 kwietnia 2014 w Miejsca

Prima aprilisowe życzenie - tor w Górach Świętokrzyskich

Wczorajsza informacja o wspaniałej nartorolkostradzie pod Łysicą to była nasza fantazja i niestety bardziej pragnienie niż prawda. Z okazji 1 kwietnia pozwoliliśmy sobie opublikować naszą futurystyczną wizję.
środa, 02 kwietnia 2014 w Aktualności

Góry Świętokrzyskie stawiają na nartorolki

Nie w Zakopanem, ale u stóp Łysicy powstaną wkrótce nowe pętle nartorolkowe. - Prawie trzydzieści kilometrów tras zaspokoi nawet potrzeby Justyny Kowalczyk – śmieje się Bogdan Kaczmarek, wójt gminy Bodzentyn.
wtorek, 01 kwietnia 2014 w Aktualności

Zniszczony przez huragan tor nartorolkowy na Jamrozowej Polanie [FOTORELACJA]

Potężny huragan jeszcze w zimie połamał ogromną liczbę drzew wokół największego w Polsce toru nartorolkowego na Jamrozowej Polanie. Choć od katastrofy minęło już kilka tygodni, z rolkostrady nadal nie można korzystać.
poniedziałek, 24 marca 2014 w Aktualności

Tory nartorolkowe w Istebnej

Choć Istebna to wieś gminna licząca zaledwie 5000 mieszkańców, ma aż dwa tory nartorolkowe. Jeden trudniejszy i dłuższy z przeznaczeniem do techniki klasycznej, drugi łatwiejszy, na którym można biegać zarówno klasykiem, jak łyżwą.
poniedziałek, 16 września 2013 w Miejsca

Na rolkach terenowych ze Szczawnicy do Czerwonego Klasztoru na Słowacji

Jeśli lubicie wyzwania i podczas swoich urlopowych wędrówek po Polsce szukacie ciekawych terenowych tras dla swoich rolek, to będąc latem w Tatrach lub Pieninach po prostu musicie przyjechać do Szczawnicy. To właśnie tutaj, wzdłuż koryta Dunajca, aż do Czerwonego Klasztoru po stronie słowackiej, biegnie jedna z piękniejszych, ale i wymagających tras po jakich można pojeździć na rolkach i nartorolkach terenowych.
czwartek, 05 września 2013 w Miejsca

Na rolkach terenowych w Tatrach w Dolinie Chochołowskiej

Pierwsze 3,5 km w Dolinie Chochołowskiej to asfalt. Miejscami może wybrakowany, ale nie stanowi to przeszkody dla pompowanych kół rolek i nartorolek terenowych. Za to otoczenie, w którym biegamy jest niepowtarzalne...
niedziela, 28 lipca 2013 w Miejsca
Strona 2 z 4

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.