Miejsca

Niemojów - Spalona na Dolnym Śląsku. Idealna trasa na zawody, trening i wycieczkę.

Na trasie Minimaratonu Niemojów - Spalona, organizowanego w Kotlinie Kłodzkiej po raz pierwszy 14 sierpnia 2016, czekają na nartorolkarzy malownicze widoki, znakomity asfalt, niewymagające podbiegi i bezpieczne zjazdy. Słowem to doskonałe miejsce nie tylko na zawody, ale także na wycieczkę lub trening.
środa, 03 sierpnia 2016 w Aktualności

Zabrze nie odpuszcza i nadal stara się o rolkostradę

W boju o środki z budżetu partycypacyjnego na 2015 rok projekt zabrzańskiej rolkostrady uzyskał aż 1362 głosy. To znaczy, że inwestycja jest potrzebna w mieście, a akcja społeczników dążących do jej powstania jest skuteczna. Tym razem mobilizują lokalną społeczność do walki o środki na 2016 rok.
czwartek, 01 października 2015 w Aktualności

W Wesołej rozpoczęli kampanię o drugi moduł RoLKoSTRADY. Pomożesz?

W ubiegłym roku miłośnicy biegówek i nartorolek z warszawskiej Wesołej przeprowadzili szeroką akcję, dzięki którym uzyskali pieniądze z budżetu partycypacyjnego na projekt i budowę części rolkostrady. Teraz starają się o środki na jej kolejny etap. Jeśli masz cokolwiek wspólnego z Warszawą, możesz pomóc.
wtorek, 16 czerwca 2015 w Aktualności

Narodowa trasa nartorolkowa może powstać na Kubalonce

Polski Związek Narciarski planuje wybudować centralny ośrodek z trasą nartorolkową o długości ponad 3 km na Kubalonce, między Wisłą i Istebną. Słychać także o planach budowy podobnych torów w innych miejscach Polski.
czwartek, 23 kwietnia 2015 w Aktualności

Na nartorolki do Brzegu Dolnego

Nieraz przekonaliśmy się, że inwestycje drogowe w Polsce przynoszą korzyści również nartorolkarzom, a także rolkarzom, biegaczom, czy kolarzom szosowym. Także w okolicach Brzegu Dolnego, na niedawno powstałej drodze, można bezpiecznie oddawać się jeździe na nartorolkach.
niedziela, 19 października 2014 w Miejsca

Tor nartorolkowy w Sobieszowie koło Jeleniej Góry

Na obrzeżach Jeleniej Góry, tuż przy Karkonoskim Parku Narodowym pod Zamkiem Chojnik w 2013 roku powstał tor nartorolkowy. Choć nie jest bez wad to obecnie jeden z ciekawszych tego typu obiektów w Polsce.
sobota, 26 lipca 2014 w Miejsca

Tor nartorolkowy Wisła - Jonidło

Na terenach sportowych w Wiśle, przy kampingu na Jonidle, tuż obok rzeki powstał krótki tor dla rolkarzy i nartorolkarzy. Niemal płaska, owalna trasa ma długość 850 metrów.
poniedziałek, 14 lipca 2014 w Miejsca

Leśna trasa w Lasówce - przyjemny trening z dala od samochodów

Okolice Lasówki koło Zieleńca na Dolnym Śląsku to raj dla sportów rolkowych, także nartorolkarzy. Piękne widoki, dobry asfalt i zróżnicowany, lecz bezpieczny profil tras przyciągają miłośników kółek i kijów. Przy okazji pobyt w okolicy można skorzystać z wyłączonego z ruchu ponad 4 km odcinka asfaltu w lesie.
środa, 09 lipca 2014 w Miejsca

Warszawiacy chcą toru rolkowego. Możesz zagłosować!

Wkrótce warszawscy rolkarze mogą zyskać specjalny tor. Działacze zgłosili dwa wnioski do projektu stołecznego Budżetu Partycypacyjnego. - Aby zostały zrealizowane, potrzebne jest wsparcie – apelują członkowie Towarzystwa Narciarskiego „Biegówki". Głosowanie rusza 20 czerwca.
piątek, 06 czerwca 2014 w Aktualności

Fläming Skate: raj na rolkowej ziemi

Perfekcyjnych miejsc do jazdy mamy w Polsce jak na lekarstwo. Niemcy pochwalić mogą się na przykład Fläming Skate – jednym z największych centrów rolkowych w Europie.
piątek, 18 kwietnia 2014 w Miejsca
Strona 2 z 4

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.