Miejsca

Obwodnica Śródmiejska czyli wrocławskie Jakuszyce

Ścieżki rowerowe Wrocławskiej Obwodnicy Śródmiejskiej bez wątpienia zostały opanowane przez miłośników sportów wrotkarskich. Nie można się temu dziwić, ponieważ równa, długa i niemal bezkolizyjna trasa jest jednym z najlepszych miejsc w stolicy Dolnego Śląska do uprawiania takich form aktywności ruchowej.
niedziela, 18 listopada 2012 w Miejsca

Na rolkach z Pradziadem w tle

W poszukiwaniu doskonałego asfaltu jesteśmy gotowi przemierzać nawet dość duże odległości. Aby skorzystać z trasy, którą przedstawię musimy dodatkowo pokonać również sporą wysokość. Wszystko po to, aby oddać się rozkoszy jazdy w wyjątkowym plenerze czeskich Jesioników.
piątek, 19 października 2012 w Miejsca

Trasy w okolicach Lasówki - eldorado dla sportów rolkowych

Drogi w okolicach Lasówki i Zieleńca są na pewno znane wielu czytelnikom, chociażby ze słyszenia. Ponad dwadzieścia kilometrów równego asfaltu, niezapomniane widoki i niezwykły klimat sprawiają, że to miejsce jest coraz liczniej odwiedzane przez sportowców różnych dyscyplin. Droga biegnąca nad Doliną Dzikiej Orlicy to prawdziwe eldorado dla  wszystkich „skołowanych" sportów.
niedziela, 16 września 2012 w Miejsca

Na rolkach uniwersalnych po najbardziej zatłoczonej biegowej trasie narciarskiej

Blisko pięć kilometrów drogi z Jakuszyc do schroniska Orle to zimą najbardziej oblegane przez narciarzy biegowych miejsce w Polsce. Przesuwając narty po grubej pokrywie śnieżnej mało kto zdaje sobie sprawę, że pod spodem jest asfalt. Idealne miejsce na rolki uniwersalne gdy stopnieją śniegi.
wtorek, 21 sierpnia 2012 w Miejsca

Na rolkach terenowych alejami wrocławskiego Parku Południowego

Jeżeli nasze poszukiwania odpowiedniej, asfaltowej ścieżki w pobliżu miejsca zamieszkania przypominają szukanie igły w stogu siana, a doskonałe nawierzchnie są osiągalne gdzieś bardzo daleko i sporadycznie, to wówczas warto skorzystać z możliwości jakie otwierają się przed nami, gdy zdecydujemy się na użycie rolek terenowych.              
wtorek, 17 lipca 2012 w Miejsca

Na rolkach przez dolinę Cichej Orlicy

Profesjonalne trasy dla rolkarzy to marzenie wielu amatorów rolek i nartorolek w Polsce. Jako wzór spełnionych życzeń niech posłuży nam wyjątkowa trasa o długości 30 kilometrów poprowadzona szlakiem rzeki Cicha Orlica w Czechach Wschodnich. W całości dostępna jest dla rolek terenowych, a tylko nieliczne, krótkie odcinki posiadają utrudnienia dla rolek klasycznych. Aby ocenić walory tej trasy wystarczy oddalić się 25 kilometrów od przejścia granicznego w Boboszowie.
czwartek, 05 lipca 2012 w Miejsca

Tor nartorolkowy na Jamrozowej Polanie w Dusznikach-Zdroju

To niewątpliwie najlepsze miejsce do jazdy na nartorolkach w naszym kraju. W 2001 i 2010 roku na profesjonalnej trasie nartorolkowej na Jamrozowej Polanie odbywały się Mistrzostwa Świata w biathlonie letnim. Przez większość sezonu z toru mogą bezpłatnie korzystać wszyscy chętni.
sobota, 30 czerwca 2012 w Miejsca

Szklarska Poręba - tor nartorolkowy przy Szkole Mistrzostwa Sportowego

Trasa nartorolkowa o długości 750 metrów służy letnim treningom młodzieży uprawiającej biathlon i narciarstwo biegowe. W czasie, gdy na torze nie trenują młodzi sportowcy, jest on dostępny dla wszystkich chętnych.
poniedziałek, 18 czerwca 2012 w Miejsca
Strona 4 z 4

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.