Miejsca

Na rolkach terenowych alejami wrocławskiego Parku Południowego

Jeżeli nasze poszukiwania odpowiedniej, asfaltowej ścieżki w pobliżu miejsca zamieszkania przypominają szukanie igły w stogu siana, a doskonałe nawierzchnie są osiągalne gdzieś bardzo daleko i sporadycznie, to wówczas warto skorzystać z możliwości jakie otwierają się przed nami, gdy zdecydujemy się na użycie rolek terenowych.              
wtorek, 17 lipca 2012 w Miejsca

Na rolkach przez dolinę Cichej Orlicy

Profesjonalne trasy dla rolkarzy to marzenie wielu amatorów rolek i nartorolek w Polsce. Jako wzór spełnionych życzeń niech posłuży nam wyjątkowa trasa o długości 30 kilometrów poprowadzona szlakiem rzeki Cicha Orlica w Czechach Wschodnich. W całości dostępna jest dla rolek terenowych, a tylko nieliczne, krótkie odcinki posiadają utrudnienia dla rolek klasycznych. Aby ocenić walory tej trasy wystarczy oddalić się 25 kilometrów od przejścia granicznego w Boboszowie.
czwartek, 05 lipca 2012 w Miejsca

Tor nartorolkowy na Jamrozowej Polanie w Dusznikach-Zdroju

To niewątpliwie najlepsze miejsce do jazdy na nartorolkach w naszym kraju. W 2001 i 2010 roku na profesjonalnej trasie nartorolkowej na Jamrozowej Polanie odbywały się Mistrzostwa Świata w biathlonie letnim. Przez większość sezonu z toru mogą bezpłatnie korzystać wszyscy chętni.
sobota, 30 czerwca 2012 w Miejsca

Szklarska Poręba - tor nartorolkowy przy Szkole Mistrzostwa Sportowego

Trasa nartorolkowa o długości 750 metrów służy letnim treningom młodzieży uprawiającej biathlon i narciarstwo biegowe. W czasie, gdy na torze nie trenują młodzi sportowcy, jest on dostępny dla wszystkich chętnych.
poniedziałek, 18 czerwca 2012 w Miejsca
Strona 4 z 4

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.