Niemojów - Spalona na Dolnym Śląsku. Idealna trasa na zawody, trening i wycieczkę.

Na trasie Minimaratonu Niemojów - Spalona, organizowanego w Kotlinie Kłodzkiej po raz pierwszy 14 sierpnia 2016, czekają na nartorolkarzy malownicze widoki, znakomity asfalt, niewymagające podbiegi i bezpieczne zjazdy. Słowem to doskonałe miejsce nie tylko na zawody, ale także na wycieczkę lub trening.
środa, 03 sierpnia 2016 w Aktualności

Pechowa grupa Macieja Staręgi w ćwierćfinale sprintów w Blink Skifestivalen 2016

Wyjątkowego pecha miał nasz reprezentant Maciej Staręga, który jako jedyny Polak brał udział w sobotnich sprintach na nartorolkach organizowanych na kształt konkurencji w biegach narciarskich na zakończenie Blink Skifestivalen 2016.
niedziela, 31 lipca 2016 w Aktualności

Maciej Staręga 22. w prologu w piątek na Blink Festivalen 2016

Po dwóch dniach nartorolkowych rywalizacji w piątek na startujących i kibiców czekało wiele konkurencji w norweskim Sanders. Po raz pierwszy zorganizowano też biegi strzelaniem dla biathlonistów. Dla biegaczy przygotowano prolog i bieg na dystansie ze startu wspólnego. Maciej Staręga w prologu zajął 22. miejsce, co nie pozwoliło na start w biegu dystansowym.
sobota, 30 lipca 2016 w Aktualności

Lysebotn Opp, czyli najbardziej kultowy uphill na nartorolkach wygrali Therese Johaug i Matti Heikkinen

Bieg pod górę na dystansie 7,5 km z przewyższeniem 640 m to najbardziej znana i widowiskowa konkurencja norweskiego festiwalu Blink, która przyciąga do rywalizacji gwiazdy biegów i blisko tysiąc amatorów rywalizacji na nartorolkach.
piątek, 29 lipca 2016 w Aktualności

Pettter Northug wygrał pierwszy Blink Classics

W środowe popołudniu 27 lipca po raz pierwszy w ramach norweskiego festiwalu Blink odbyły się zawody na nartorolkach techniką klasyczną. Po trwającym blisko dwie i pół godziny wyścigu, w obfitym deszczu na trasie o długości 60 km, wygrał Norweg Petter Northug.
środa, 27 lipca 2016 w Aktualności

W Chorwacji wystartował Puchar Świata FIS na nartorolkach

W pierwszych dniach lipca 2016 roku w Chorwacji odbyły się pierwsze trzy biegi Pucharu Świata FIS na nartorolkach. Dominowali Szwedzi. Polska nie wysłała swoich reprezentantów.
poniedziałek, 04 lipca 2016 w Aktualności

Dwa polskie zespoły wystąpią w czeskim cyklu biegów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics

Największa polska drużyna narciarska - team nabiegowkach.pl - wystawiła aż dwa zespoły do rozpoczynającego się w pierwszy weekend lipca czeskiego cyklu biegów techniką klasyczną na nartorolkach Silvini Skiroll Classics. To jedyne teamy z Polski zgłoszone do udziału w tej imprezie.
sobota, 25 czerwca 2016 w Aktualności

Road to Hell i Skikome na Kaszebe 2016 - II komunikat przedstartowy

Ostatni komunikat organizatora dla biorących udział w rajdach Road to Hell i Skikome na Kaszebe, które odbędą się na Pomorzu w ostatni weekend czerwca.
czwartek, 23 czerwca 2016 w Aktualności

Wyznaczono datę Przehyba Uphill 2016

Znana już jest data Przehyba Uphill - najtrudniejszego biegu pod górę na nartorolkach w Polsce - zwanego polskim Lysebotn opp. W tym roku zawody odbędą się 2 października 2016 roku.
poniedziałek, 20 czerwca 2016 w Aktualności

Road to Hell i Skikome na Kaszebe 2016 - I komunikat przedstartowy

Prosimy uczestników rajdów na rolkach i nartorolkach terenowych, które odbędą się na Pomorzu w ostatni weekend czerwca 2016 roku, o zapoznanie się z komunikatem organizatora.
poniedziałek, 13 czerwca 2016 w Aktualności

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.