Pół miliona Norwegów oglądało w telewizji zmagania na nartorolkach w ramach Oslo Skishow 2015

Biegi narciarskie notują rekordową popularność w Norwegii. Nawet w lecie śledzi się tam zmagania swoich sportowych idoli. Co dziesiąty Norweg oglądał w TV czerwcowe zawody na nartorolkach w ramach Oslo Skishow.
środa, 24 czerwca 2015 w Z życia

Czy FIS uda się poprawić frekwencję w zawodach na nartorolkach?

Międzynarodowa Federacja Narciarska ma pomysły jak zwiększyć liczebność zawodników startujących na nartorolkach w imprezach wysokiej rangi. Eksperci potwierdzają, że zapowiadane zmiany mogą znacząco poprawić frekwencję i zachęcić biegaczy narciarskich do rywalizowania na asfalcie.
środa, 20 maja 2015 w Z życia

W Zabrzu chcą rolkostrady. Walczą o środki z budżetu partycypacyjnego na 2015

Po sukcesie warszawskiej dzielnicy Wesoła, której społeczności w ubiegłym roku udało się uzyskać finansowanie rolkostrady z budżetu partycypacyjnego, kolejni społecznicy w Polsce idą w ich ślady. W Zabrzu też chcą rolkostrady. Głosowanie nad projektami trwa do 10 maja.
czwartek, 07 maja 2015 w Z życia

Chmielewski o nartorolkach w Radiu Wrocław (AUDIO)

Redaktor portali nabiegowkach.pl i nartorolki.pl był gościem Roberta Skrzyńskiego w Radiu Wrocław. Posłuchaj rozmowy o naszej dyscyplinie!
czwartek, 18 września 2014 w Stylem dowolnym

Mariusz Michałek: na piętnastoletnich nartorolkach byłem 4. w Mistrzostwach Świata (WYWIAD)

Rozmowa z polskim narciarzem biegowym, który po kilku tygodniach specyficznego treningu zajął w 2009 roku czwarte miejsce w Mistrzostwach Świata na nartorolkach. To do dzisiaj prawdopodobnie najlepszy wynik wśród polskich seniorów. Mariusz opowiada m.in. o swoich pierwszych nartorolkach, przygotowaniach i udziale w mistrzostwach.
środa, 13 sierpnia 2014 w Z życia

Jak zdobyć pieniądze na rolkostradę - wywiad z autorem pomysłu z Wesołej

Projekt i budowa pierwszego odcinka rolkostrady w warszawskiej Wesołej wygrały głosowanie mieszkańców i zdobyły finansowanie z budżetu partycypacyjnego na 2015 rok. Zapytaliśmy Tomasza Główkę - autora zgłoszonego projektu - o przyczyny sukcesu i wskazówki dla ewentualnych naśladowców.
czwartek, 24 lipca 2014 w Z życia

Robert Faron - po 6 miesiącach treningu wygrałem Puchar Polski (WYWIAD)

Rozmowa z amatorem, który po zaledwie 6 miesiącach treningu na nartorolkach w 2011 roku wygrał Puchar Polski rywalizując z wyczynowcami. Sukces powtórzył też rok później. O pasjach sportowych, treningu i dalszych planach opowiada Michałowi Rolskiemu - naczelnemu portalu.
niedziela, 20 lipca 2014 w Z życia

Rolkostrada w Wesołej zwyciężyła w walce o pieniądze

Choć nartorolki to tak niszowy sport, społeczność warszawskiej dzielnicy Wesoła zwyciężyła w walce o budżet partycypacyjny Warszawy na 2015 rok. W Wesołej może powstać najdłuższy tor nartorolkowy w Polsce.
czwartek, 17 lipca 2014 w Z życia

Nartorolki zdobywają wyspy! Wielka Brytania zakochana w dwóch kółkach

Takiego kierunku rozwoju nie spodziewało się środowisko narciarskie. Nie w Szwecji czy Niemczech, ale w centrum Londynu nartorolki robią coraz większą furorę. - Ślizganie się po asfalcie to piękna i relaksująca atrakcja – z uśmiechem przekonuje Pippa Middleton, siostra księżnej Cambridge.
czwartek, 15 maja 2014 w Z życia

Koszulka nartorolkowa dla społeczności portalu

Polscy nartorolkarze zasługują na swoją własną koszulkę. Właśnie taką stworzyliśmy dla naszych czytelników i wszystkich biegających na nartorolkach i rolkach terenowych w Polsce. Dla naszej społeczności koszulka taniej (kod rabatowy w tekście).
wtorek, 13 maja 2014 w Aktualności
Strona 3 z 5

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.