Organizatorzy Asfalt Uphill 2018 spodziewają się rekordowej frekwencji

opublikowano: 13 czerwca 2018 autor: Redakcja

Na starcie biegu w 2016 roku

Na starcie biegu w 2016 roku
Bieg na nartorolkach z Dusznik-Zdroju do Zieleńca, który od tego sezonu nosi nazwę Asfalt Uphill, według opinii organizatorów może przyciągnąć w tym roku rekordową liczbę uczestników. Zawody odbędą się w sobotę 16 czerwca. Zapisy przez interent przyjmowane są do 15 czerwca.

- Spodziewamy się, że w zawodach może wystartować nawet 150-200 osób - poinformował nas Łukasz Witek działający w imieniu organizatora, czyli MOKiS Duszniki-Zdrój. W chwili publikacji tego tekstu na liście startowej jest już zgłoszonych około 80 zawodników, z czego blisko 15 chce rywalizować na pompowanych kołach. Wiemy też, że do startu szykuje się około 30 wyczynowych biathlonistów z kadr młodzieżowych i seniorskich. Udział zadeklarowało również wielu Czechów. - Z pewnością zawodnicy będą zapisywać się też na miejscu w biurze zawodów - mówi Łukasz Witek.

Zawody odbędą się w sobotę 16 czerwca 2018 roku o godzinie 11:00. Start zlokalizowany będzie na ul. Wojska Polskiego (zatoczka przy parkingu strzeżonym). Biuro zawodów znajdziecie w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Dusznikach-Zdroju przy ul. Zdrojowej 8 (200 metrów od startu). Rejestracji i weryfikacji będzie można dokonywać w godzinach 9:00-10:30. Dla pierwszych 150 osób zarejestrowanych do biegu organizatorzy przygotowali koszulki z logiem zawodów.

Zapisy do zawodów trwają do 15 czerwca przez internet. Będzie też można zgłaszać się osobiście przed biegiem w biurze zawodów.

zaktualizowano środa, 13 czerwca 2018 14:55
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.