Skikome na Kaszebe 2019 - zapisy tylko do końca kwietnia

opublikowano: 03 kwietnia 2019 autor: Redakcja

Na trasie rajdu w 2018 roku

Na trasie rajdu w 2018 roku
Organizatorzy kultowego, terenowego rajdu na rolkach i nartorolkach Skikome na Kaszebe zarezerwowali już bazę noclegową dla uczestników imprezy. Zapisy na tegoroczne wydanie rajdu przyjmowane są tylko do końca kwietnia lub wyczerpania miejsc noclegowych. Podajemy komunikat i ogólny plan imprezy.

Skikome na Kaszebe odbędzie się 1 czerwca 2019 roku. Uczestnicy wspólnie pokonają trasę o długości 50-60 km w pobliżu Jeziora Raduńskiego. Prowadzić ma po asfalcie i szutrowych ścieżkach.

Jest już baza noclegowa na potrzeby tegorocznego spotkania. Do dyspozycji będzie 60 miejsc w 10 domkach. W każdym znajdują się 3 sypialnie dla 2 osób, pełny węzeł sanitarny i pokój dzienny. Opłata za nocleg wynosi 40 zł od osoby, to daje za 2 doby razem 80 zł. Do tego 10 zł za pościel.

Uczestnicy spotykają się w piątek 31 maja. Kierownik imprezy - Jerzy 'Jodyna' Buczkowski będzie oczekiwał na przyjeżdżających od godziny 14:00. - Dla przybywających przygotujemy napoje ciepłe i zimne oraz poczęstunek, tak byście nie poszli spać głodni - mówi Jodyna. - Śniadania w sobotę i niedzielę przygotowujemy we własnym zakresie, koszt biesiady jest jeszcze negocjowany ale zapewniam, że nie będzie drogo - uspokaja organizator.

Jeśli ktoś chciałby zostać w ośrodku dłużej, powinien we własnym zakresie przedłużyć rezerwację kontaktując się z ośrodkiem pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Opłaty za uczestnictwo należy wpłacić po przyjeździe na miejscu u organizatora po rejestracji i zakwaterowaniu. Ośrodek położony jest na północ od Kościerzyny, na północno-wschodnim brzegu Jeziora Raduńskiego Górnego, w sąsiedztwie Spa Adler. Newralgiczne miejsca w pobliżu zostaną oznaczone żółtymi tablicami SnaK, tak aby każdy mógł łatwo znaleźć miejsce spotkania. 

Położenie ośrodka na mapach google: https://goo.gl/maps/ahnt2xfa5AA2

- Bardzo proszę o przemyślane decyzje o uczestnictwie ponieważ organizator musiał wyłożyć konkretne wadium by zarezerwować noclegi. W przypadku rezygnacji z przyczyn losowych proszę o niezwłoczne powiadomienie mnie o takiej sytuacji. Rezygnacja w terminie krótszym niż 2 tygodnie przed rajdem wiąże się z honorową wpłatą uczestnika za nocleg. Tych, którzy pojawią się na naszym rajdzie po raz pierwszy, zapraszam do przeczytania relacji i komunikatów organizacyjnych z poprzednich edycji, ten rajd będzie bardzo podobny, znajdziecie je na portalu nartorolki.pl - informuje Jerzy Buczkowski. - Piwo Skikane już się warzy dla uczestników pod czujnym okiem Kierownika Sekcji Bimbrownictwa Wędrownego. Szczegóły trasy i jej opis podamy w następnym komunikacie - dodaje Jodyna.

Wszyscy, którzy już się zgłosili i ci co dopiero to zrobią, proszeni są o przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. e-maila z tytułem "Snak 2019" z następującymi danymi:

  1. Imię i nazwisko, telefon kontaktowy.
  2. Uczestnik rajdu przy nazwisku wpisuje dużą literę S, osoba towarzysząca TW, Literę R należy dopisać do osoby, która planuje uczestniczyć w rajdzie na rowerze.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania miejsc noclegowych. Decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń.

Ogólny plan Skikome na Kaszebe 2019

Piątek 31.05
Rejestracja uczestników od godziny 15:00, zakwaterowanie, kolacja na świeżym powietrzu.

Sobota 01.06
Pobudka o 06:30, śniadanie i sprawdzenie sprzętu do 07:30, potem odprawa, defilada i start około 08:00. Po rajdzie krótki odpoczynek, kąpiel w jeziorze lub pod prysznicem i biesiada przy ognisku, którą uświetnią wybitni muzycy czyli: Jerzy Bellwon - gitara, Piotr Ulatowski - klawisze oraz mistrz pieśni biesiadnej Krzysztof Kapitan wraz z Krzysztofem Starczewskim - harmonijka ustna.

Niedziela 02.06
Czas na dobrą kawę i coś niecoś, po tym wyjazdy.

zaktualizowano wtorek, 02 kwietnia 2019 17:05
Oceń artykuł
(1 głos)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.