Startują zapisy na Road to Hell - ekstremalny rajd na pompowanych kołach

Anonsowaliśmy już w styczniu tego roku, że kultowy i pierwszy ekstremalny polski rajd na rolkach i nartorolkach z pompowanymi kołami powraca do kalendarza po dwóch latach przerwy. Przejazd z Westerplatte na Hel zaplanowano na noc z 25 na 26 czerwca 2016 roku. Organizator przyjmuje już zapisy.
wtorek, 19 kwietnia 2016 w Aktualności

Sprinty klasykiem w Ustroniu już w najbliższą sobotę 16 kwietnia

W trzecią sobotę kwietnia 2016 roku w Ustroniu odbędą się VIII Mistrzostwa Ustronia w Sprintach Techniką Klasyczną XC Life Cup. Organizator zdecydował się zmienić zasady dotyczące sprzętu, na którym odbędzie się rywalizacja, o czym niezwłocznie informujemy.
wtorek, 12 kwietnia 2016 w Aktualności

W Ultramaratonie Nartorolkowym zwiększono limit uczestników

Organizator II Ultramaratonu 160 km i Maratonu 80 km na nartorolkach, które odbędą się 10 lipca 2016 roku w okolicach Wejherowa, zdecydował o zwiększeniu limitu zgłoszeń o 50%. Zamiast 30 w zawodach zmierzy się 45 zawodników.
niedziela, 10 kwietnia 2016 w Aktualności

Można się już zapisywać na Ultramaraton Nartorolkowy 2016

W czwartek 7 sierpnia wystartowały zapisy na drugą edycję Ultramaratonu Nartorolkowego 160 km i Maratonu 80 km, które odbędą się w okolicach Wejherowa 10 lipca. Chętni powinni się pospieszyć, gdyż organizator przewidział 30 miejsc i nie wiadomo, czy zdecyduje się dopuścić do wyścigu większą liczbę zawodników.
czwartek, 07 kwietnia 2016 w Aktualności

I Ultramaraton/Maraton Nartorolkowy - komunikat przedstartowy

W sobotę 17 października z samego rana w okolicach Wejherowa rozpoczyna się historyczny I Ultramaraton Nartorolkowy 140 km z towarzyszącym mu Maratonem 70 km. Organizator prosi wszystkich startujących o zapoznanie się z komunikatem publikowanym na łamach naszego portalu.
środa, 14 października 2015 w Aktualności

Jeszcze we wrześniu Puchar i Mistrzostwa Świata w ojczyźnie nartorolek

Choć letnia odmiana nart może kojarzyć się wielu czytelnikom głównie z północą Europy, to dyscyplina sportu polegająca na ściganiu się na nartorolkach narodziła się na południu. Właśnie we Włoszech w ostatnie dwa weekendy września odbędą się jedne z ważniejszych imprez globu: Puchar Świata i Mistrzostwa Świata w biegach na nartorolkach.
środa, 16 września 2015 w Aktualności

Nagana dla części uczestników Mistrzostw Polski na nartorolkach od delegata PZN

Delegat techniczny PZN na odbywających się 5 i 6 września Mistrzostwach Polski w biegach na nartorolkach w Jeleniej Górze za naszym pośrednictwem zwraca się do trenerów i uczestników zakończonych właśnie zawodów. Jeśli nie nastąpią zmiany, będą dyskwalifikacje.
poniedziałek, 07 września 2015 w Aktualności

Listy startowe do Mistrzostw Polski na nartorolkach 5 września

Ponad 150 zawodników zgłosiło się do organizowanych w sobotę 5 września na torze nartorolkowym w Sobieszowie (Jelenia Góra) Mistrzostw Polski PZN na nartorolkach. W biegach techniką dowolną będą ścigać się na dystansach od 2 km do 14 km.
piątek, 04 września 2015 w Aktualności

Od soboty Mistrzostwa Polski. Co ważnego powiedziano na odprawie?

Sportowcy, którzy dotąd mieli doświadczenia tylko z zawodami amatorskimi, mogli być w szoku po piątkowej odprawie przed Mistrzostwami Polski na nartorolkach. Wiele ważnych decyzji zapadało dopiero na tym spotkaniu. Znamy godziny startów poszczególnych grup i zasady przydziału nartorolek.
piątek, 04 września 2015 w Aktualności

Rozpoczęły się zapisy na I Ultramaraton Nartorolkowy 140 km i Maraton 70 km

Znane są już wszystkie szczegóły I ultramaratonu na nartorolkach na dystansie 140 km i "połówki" na 70 km, które odbędą się 17 października 2015 roku w okolicach Wejherowa. Można już się zapisywać. Warto to zrobić szybko, bo limit uczestników to raptem 15 osób!
wtorek, 01 września 2015 w Aktualności

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.