Tak ma wyglądać w sierpniu 2015 nartorolkowy weekend w Dusznikach Zdroju

Dwa dni zawodów na nartorolkach czekają miłośników tej dyscypliny w połowie sierpnia w Dusznikach Zdroju. Organizator zdecydował się ostatecznie urządzić nocne ściganie na Jamrozowej Polanie i bieg pod górę z Dusznik Zdroju do Zieleńca.
poniedziałek, 20 lipca 2015 w Aktualności

Skikome na Kaszebe 2015 - komunikat przedstartowy (ostatni)

Ostatnie informacje od organizatora rajdu dla uczestników SnaK 2015, który odbędzie się na Kaszubach 13 czerwca. Do pokonania 70 km na rolkach i nartorolkach terenowych.
czwartek, 11 czerwca 2015 w Aktualności

Historyczna decyzja FIS. Będą Punkty za nartorolki.

Na corocznej konferencji Mędzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS), która odbyła się 3 czerwca 2015 roku w bułgarskiej Warnie, zapadły przełomowe decyzje dla ścigania się na nartorolkach. Zawodnikom startującym w ważnych zawodach w lecie będą przyznawane FIS Punkty. To powinno znacząco poprawić frekwencję i podnieść rangę rywalizacji na asfalcie.
wtorek, 09 czerwca 2015 w Aktualności

Skikome na Kaszebe 2015 - pierwszy komunikat przedstartowy

Publikujemy ważne informacje dla uczestników nadchodzącego rajdu na rolkach i nartorolkach terenowych, który odbędzie się nad morzem 13 czerwca.
środa, 03 czerwca 2015 w Aktualności

Są już szczegóły trasy Skikome na Kaszebe 2015

Otrzymaliśmy od organizatora informacje o trasie SnaK 2015. Publikujemy mapkę, profil oraz szczegóły dotyczące nawierzchni. Przekazujemy też kilka ważnych informacji organizacyjnych. Przypominamy, że zapisywać się można do 1 czerwca.
środa, 13 maja 2015 w Aktualności

Skikome na Kaszebe 2015 jednak na trochę krótszej trasie

Organizator tegorocznego Skikome na Kaszebe, zaplanowanego na 13 czerwca, zdecydował się skrócić trasę tego ekstremalnego rajdu na rolkach terenowych o 10 km w stosunku do wcześniejszych planów. Ostatecznie dystans ma wynieść 70 km. Znamy już przebieg trasy. Chętni do udziału są proszeni o dokonywanie zgłoszeń.
wtorek, 21 kwietnia 2015 w Aktualności

W połowie sierpnia 2015 przez trzy dni będziemy ścigać się na nartorolkach

Weekend Nartorolkowy to impreza, która planowana jest od 14 do 16 sierpnia 2015 roku w Dusznikach-Zdroju i okolicach. W tym czasie miłośnicy nartorolek będą mogli zmierzyć się z rywalami w trzech różnych gonitwach. Ujawniamy plany organizatorów.
niedziela, 22 marca 2015 w Aktualności

Przecieki o dacie i trasie Skikome na Kaszebe 2015

Ujawniamy wstępne informacje o planowanej trasie rajdu ekstremalnego na rolkach i nartorolkach terenowych po kaszubskich drogach. W tym roku trasa ma być dłuższa o 20 km. Szykujcie już formę i sprzęt !
środa, 04 marca 2015 w Aktualności

Uwaga startujący w Uphill Przehyba - kilka zmian organizacyjnych

Organizatorzy Uphillu Przehyba, który odbędzie się w Beskidzie Sądeckim 25 października, zdecydowali się wprowadzić dwie zmiany, głównie z myślą o uczestnikach przyjeżdżających na imprezę z dalszych części kraju.
niedziela, 19 października 2014 w Aktualności

Startujesz w Mistrzostwach Polski na nartorolkach? Przeczytaj o ważnych zmianach

Dolnośląski Związek Narciarski - organizator Mistrzostw Polski na nartorolkach odbywających się w Karkonoszach 6 i 7 września 2014 - poinformował o istotnej zmianie w rozgrywaniu niedzielnego podbiegu. Zawodnicy muszą także dokonać wcześniej zgłoszenia do biegów rozgrywanych w sobotę i niedzielę.
środa, 03 września 2014 w Aktualności

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.