Na Uphill w Dusznikach-Zdroju zapisanych już ponad 40 osób. Czy będzie rekord?

Na bieg na nartorolkach, który odbędzie się 15 sierpnia 2015 roku w Dusznikach-Zdroju, zapisało się już przez internet ponad 40 zawodników. Wiadomo, że zawsze duża grupa dokonuje zgłoszenia na miejscu przed biegiem. Czy padnie kolejny rekord frekwencji?
czwartek, 13 sierpnia 2015 w Aktualności

Dwa ciężkie uphille czekają na uczestników drugiej tury czeskiego cyklu Skiroll Classics

W drugi weekend sierpnia po raz drugi spotkają się zawodnicy rywalizujący na nartorolkach w cyklu Silvini Skiroll Classics. Na uczestników zawodów przyjeżdżających w czeskie Jesioniki czekają dwa ciężki i długie podbiegi. Impreza jest otwarta i skierowana do amatorów. W cyklu startują też Polacy.
środa, 05 sierpnia 2015 w Aktualności

Bieg Jaćwingów na nartorolkach zachęca do startu nagrodami pieniężnymi

Organizatorzy II Letniego Biegu Jaćwingów, który odbędzie się 9 sierpnia w Gołdapi, walczą o frekwencję nagrodami pieniężnymi i zwrotem kosztów dojazdu dla najlepszych. Czy to zachęci zawodników do licznego udziału?
wtorek, 04 sierpnia 2015 w Aktualności

Czy wziąłbyś udział w I Ultramaratonie Nartorolkowym na dystansie 140 km?

Rękawica została rzucona. Kolejny raz na Pomorzu! Przypomnijmy, że to właśnie tu po raz pierwszy zorganizowano towarzyski rajd na rolkach terenowych z Westerplatte na Hel, na trasie o długości ponad 110 km. Tym razem na śmiałków czeka aż 140 km w formie rywalizacji sportowej.
poniedziałek, 03 sierpnia 2015 w Aktualności

Puchar Świata na nartorolkach w Bad Peterstal odwołany. Za małe zainteresowanie.

Zawody w ramach Pucharu Świata FIS na nartorolkach, które zaplanowane były w kalendarzu na przedostatni weekend sierpnia, nie odbędą się. Powodem jest znikome zainteresowanie zawodników udziałem w imprezie. Pojawiła się bowiem konkurencja.
czwartek, 30 lipca 2015 w Aktualności

PZN zatwierdził kalendarz Pucharu Polski na nartorolkach w 2015 roku

Komisja biegów narciarskich PZN zatwierdziła kalendarz zawodów w biegach na nartorolkach na sezon letni 2015 oraz projekt kalendarza w biegach narciarskich na sezon zimowy 2015/2016.
wtorek, 28 lipca 2015 w Aktualności

Tak ma wyglądać w sierpniu 2015 nartorolkowy weekend w Dusznikach Zdroju

Dwa dni zawodów na nartorolkach czekają miłośników tej dyscypliny w połowie sierpnia w Dusznikach Zdroju. Organizator zdecydował się ostatecznie urządzić nocne ściganie na Jamrozowej Polanie i bieg pod górę z Dusznik Zdroju do Zieleńca.
poniedziałek, 20 lipca 2015 w Aktualności

Skikome na Kaszebe 2015 - komunikat przedstartowy (ostatni)

Ostatnie informacje od organizatora rajdu dla uczestników SnaK 2015, który odbędzie się na Kaszubach 13 czerwca. Do pokonania 70 km na rolkach i nartorolkach terenowych.
czwartek, 11 czerwca 2015 w Aktualności

Historyczna decyzja FIS. Będą Punkty za nartorolki.

Na corocznej konferencji Mędzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS), która odbyła się 3 czerwca 2015 roku w bułgarskiej Warnie, zapadły przełomowe decyzje dla ścigania się na nartorolkach. Zawodnikom startującym w ważnych zawodach w lecie będą przyznawane FIS Punkty. To powinno znacząco poprawić frekwencję i podnieść rangę rywalizacji na asfalcie.
wtorek, 09 czerwca 2015 w Aktualności

Skikome na Kaszebe 2015 - pierwszy komunikat przedstartowy

Publikujemy ważne informacje dla uczestników nadchodzącego rajdu na rolkach i nartorolkach terenowych, który odbędzie się nad morzem 13 czerwca.
środa, 03 czerwca 2015 w Aktualności

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.