Lista uczestników Road to Hell i Skikome na Kaszebe 2016 [AKTUALIZACJA]

Zobacz, kto weźmie udział w Road to Hell i Skikome na Kaszebe w ostatni weekend czerwca 2016 roku. Mamy ostateczną listę uczestników.
piątek, 03 czerwca 2016 w Aktualności

World Classic Tour - czy rodzi się światowa liga masowych maratonów na nartorolkach?

Na podobieństwo światowych serii maratonów narciarskich w lecie 2016 roku startuje cykl zawodów na nartorolkach. Wszystkie na dystansach 48 km i więcej, wszystkie techniką klasyczną. Na razie do World Classic Tour wejdą trzy imprezy w Skandynawii. Udział w nich jest otwarty także dla amatorów.
poniedziałek, 16 maja 2016 w Aktualności

Duszniki-Zdrój szykują dwudniowe zawody na nartorolkach w połowie sierpnia 2016

Bieg pod górę, Uphill Duszniki-Zdrój - Zieleniec, najliczniej obsadzone otwarte polskie zawody nartorolkowe w 2015 roku, ma zyskać imprezę towarzyszącą - półmaraton na nartorolkach na dystansie 20 km na arcyciekawej trasie. Czy to się uda, zależy także od społeczności nartorolki.pl.
wtorek, 10 maja 2016 w Aktualności

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli Weekendowy Kurs Nartorolkowy

Od 6 do 8 maja 2016 roku w Beskidzie Śląskim odbył się kolejny współorganizowany przez portal nartorolki.pl kurs nartorolkowy. Uczestnicy szkolenia przez wiele godzin poznawali tajniki poprawnej techniki łyżwowej, stawiali pierwsze kroki i doskonalili umiejętności pod fachowym okiem trenera Józefa Michałka. Weekendowy Kurs Nartorolkowy to bardzo dobra metoda, aby ciekawie i owocnie spędzić czas wolny.
poniedziałek, 09 maja 2016 w Aktualności

Zapisy na Netia-Zico Racing trwają tylko do 27 kwietnia

Zapisy na wyścig na nartorolkach sportowych oraz rolkach i nartorolkach z pompowanymi kołami, który odbędzie się na torze samochodowym w Poznaniu 3 maja 2016 roku, przyjmowane są tylko do 27 kwietnia. Kto planuje start w tych zawodach, powinien się pospieszyć ze zgłoszeniem.
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 w Aktualności

Startują zapisy na Road to Hell - ekstremalny rajd na pompowanych kołach

Anonsowaliśmy już w styczniu tego roku, że kultowy i pierwszy ekstremalny polski rajd na rolkach i nartorolkach z pompowanymi kołami powraca do kalendarza po dwóch latach przerwy. Przejazd z Westerplatte na Hel zaplanowano na noc z 25 na 26 czerwca 2016 roku. Organizator przyjmuje już zapisy.
wtorek, 19 kwietnia 2016 w Aktualności

Sprinty klasykiem w Ustroniu już w najbliższą sobotę 16 kwietnia

W trzecią sobotę kwietnia 2016 roku w Ustroniu odbędą się VIII Mistrzostwa Ustronia w Sprintach Techniką Klasyczną XC Life Cup. Organizator zdecydował się zmienić zasady dotyczące sprzętu, na którym odbędzie się rywalizacja, o czym niezwłocznie informujemy.
wtorek, 12 kwietnia 2016 w Aktualności

W Ultramaratonie Nartorolkowym zwiększono limit uczestników

Organizator II Ultramaratonu 160 km i Maratonu 80 km na nartorolkach, które odbędą się 10 lipca 2016 roku w okolicach Wejherowa, zdecydował o zwiększeniu limitu zgłoszeń o 50%. Zamiast 30 w zawodach zmierzy się 45 zawodników.
niedziela, 10 kwietnia 2016 w Aktualności

Można się już zapisywać na Ultramaraton Nartorolkowy 2016

W czwartek 7 sierpnia wystartowały zapisy na drugą edycję Ultramaratonu Nartorolkowego 160 km i Maratonu 80 km, które odbędą się w okolicach Wejherowa 10 lipca. Chętni powinni się pospieszyć, gdyż organizator przewidział 30 miejsc i nie wiadomo, czy zdecyduje się dopuścić do wyścigu większą liczbę zawodników.
czwartek, 07 kwietnia 2016 w Aktualności

I Ultramaraton/Maraton Nartorolkowy - komunikat przedstartowy

W sobotę 17 października z samego rana w okolicach Wejherowa rozpoczyna się historyczny I Ultramaraton Nartorolkowy 140 km z towarzyszącym mu Maratonem 70 km. Organizator prosi wszystkich startujących o zapoznanie się z komunikatem publikowanym na łamach naszego portalu.
środa, 14 października 2015 w Aktualności

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.