Tak ma wyglądać w sierpniu 2015 nartorolkowy weekend w Dusznikach Zdroju

opublikowano: 20 lipca 2015 autor: Redakcja
Dwa dni zawodów na nartorolkach czekają miłośników tej dyscypliny w połowie sierpnia w Dusznikach Zdroju. Organizator zdecydował się ostatecznie urządzić nocne ściganie na Jamrozowej Polanie i bieg pod górę z Dusznik Zdroju do Zieleńca.

W marcu informowaliśmy o planach przeprowadzenia w weekend 14-16 sierpnia aż trzech biegów. Ostatecznie organizator zdecydował się urządzić dwa wyścigi. Pierwszy z nich to nocne ściganie w piątkowy wieczór. Tego dnia po zmroku, przy sztucznym oświetleniu toru nartorolkowego na Jamrozowej Polanie, mają się odbyć tzw. sprinty.

Drugi dzień zawodów - sobota 15.08 - to uphill, czyli bieg pod górę. Zawodnicy pobiegną z Dusznik Zdroju do Zieleńca i pokonają dystans blisko 11 km z przewyższeniem 350 metrów. To będzie powtórka ubiegłorocznego uphillu, który w 2014 roku cieszył się największą frekwencją wśród otwartych zawodów na nartorolkach w Polsce.

Szczegółów obu wyścigów, a także otwarcia zapisów, spodziewamy się w najbliższych dniach.

zaktualizowano poniedziałek, 20 lipca 2015 13:53
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.