Grzegorz Legierski i Jadwiga Grynkiewicz zwyciężyli w III Klasyku w Lasówce

W sobotę 23 lipca 2016 roku w Lasówce w Górach Bystrzyckich już po raz trzeci odbyły się zawody na nartorolkach techniką klasyczną na dystansie 8 km. Rywalizację zdominowali zawodnicy z teamu nabiegowkach.pl.
niedziela, 24 lipca 2016 w Relacje

Pokonali niebywałe dystanse w zadziwiającej imprezie

W niedzielę 10 lipca 2016 roku w Puszczy Darżlubskiej niedaleko Wejherowa po raz drugi zawodnicy zmierzyli się na nartorolkach na ekstremalnie długich dystansach - w Ultramaratonie na 160 km i Maratonie na 80 km. Ta rodzinna impreza znów zaskoczyła wszystkich wyjątkową atmosferą, jak też niecodziennym rozstrzygnięciem sportowym.
poniedziałek, 11 lipca 2016 w Relacje

W Czechach rozpoczął się cykl Skiroll Classics. Z udziałem Polaków.

W pierwszy weekend lipca 2016 roku w północno-wschodnich Czechach rozpoczął się cykl zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics. W stosunku do ubiegłego roku wiele zmieniło się na lepsze, ciekawsze trasy, gwiazdorska obsada i znacznie większa frekwencja, także Polaków, którzy stanowili spory odsetek startujących i odnosili sukcesy, zwłaszcza wśród kobiet.
niedziela, 03 lipca 2016 w Relacje

Wspomnienia z Road to Hell 2016

Trzykrotny uczestnik rajdu ekstremalnego na rolkach i nartorolkach terenowych Road to Hell dzieli się z czytelnikami swoimi wrażeniami z tegorocznego przejazdu trasy Westerplatte-Hel. Jak udało mu się pokonać dystans 115 km, pomimo że rolek terenowych nie miał na nogach od dwóch lat?
piątek, 01 lipca 2016 w Relacje

Dwa razy “naj”, czyli Road to Hell 2016

- To była najtrudniejsza i najliczniejsza edycja Road to Hell - mówi Jerzy Buczkowski, organizator ekstremalnego nocnego rajdu na rolkach i nartorolkach z pompowanymi kołami Road to Hell 2016. Pomimo burz, piorunów i silnego wiatru, w ostatni weekend czerwca 2016 roku uczestnicy imprezy przejechali ponad 110 km z Westerplatte na Hel.
poniedziałek, 27 czerwca 2016 w Relacje

Brawo Tychy! Za I Terenowy Bieg Nartorolkowy Amatorów.

W niedzielę, 15 maja 2016 roku nad jeziorem Paprocany w Tychach, odbyły się pierwsze terenowe zawody rolkarzy i nartorolkarzy terenowych. Łączny dystans biegu wynosił 13 km, czyli dwa okrążenia wokół jeziora.
wtorek, 17 maja 2016 w Relacje

Nie było samochodów, były nartorolki, czyli Netia-Zico Racing 2016

We wtorek 3 maja 2016 roku na wyścigowym torze samochodowym w Przeźmierowie pod Poznaniem odbył się nietypowy wyścig. Na szerokiej na 12 metrów i długiej na 4 km krętej trasie, na łącznym dystansie 20 km zmierzyli się sportowcy na małych kółkach.
środa, 04 maja 2016 w Relacje

W Augustowie po raz pierwszy ścigano się na nartorolkach

W sobotę 16 kwietnia w Augustowie odbyły się zawody w biegach na nartorolkach. W imprezie wzięło udział ponad 70 zawodników i zawodniczek. Startowali sportowcy zrzeszeni łącznie w 9 klubach, jak też amatorzy. Dobrze zorganizowany bieg już na początku sezonu przyciągnął imponującą jak na naszą dyscyplinę liczbę uczestników.
środa, 20 kwietnia 2016 w Relacje

Sprinty na nartorolkach w Ustroniu 16 kwietnia rozpoczęły sezon startowy

Blisko 40 osób zmierzyło się techniką klasyczną na nartorolkach w trzecią sobotę kwietnia 2016 roku na Bulwarze Nadrzecznym w Ustroniu. Rywalizowano na dystansie 1600 m. Zwyciężyli Grzegorz Legierski i Katarzyna Witek, oboje z teamu nabiegowkach.pl.
poniedziałek, 18 kwietnia 2016 w Relacje

Jodyna skikuje w Holandii czyli Cross Skating Marathon Salland 2015

Jerzy Buczkowski vel Jodyna, miłośnik rolek terenowych, pomysłodawca i organizator pierwszych w Polsce rajdów nartorolkowych Westerplatte - Hel i Skikome na Kaszebe, tym razem wystąpił w roli uczestnika. Na łamach portalu dzieli się swoimi wrażeniami z holenderskiej imprezy na rolkach terenowych Cross Skating Marathon Salland.
czwartek, 22 października 2015 w Relacje

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.