Uphill z Dusznik-Zdroju i Minimaraton z Niemojowa - dwa dni udanych startów na Dolnym Śląsku

Podczas długiego weekendu sierpniowego w Kotlinie Kłodzkiej odbyły się dwa biegi na nartorolkach. Barnett Uphill w sobotę 13 sierpnia 2016 roku i Barnett Minimaraton dzień później przyciągnęły startujących z Polski, Czech, a nawet niepełnosprawnych z Białorusi.
niedziela, 14 sierpnia 2016 w Relacje

Bieg na Pradziada i Dlouhé Stráně przyciągnął gwiazdy

W pierwszy weekend sierpnia 2016 w Jesionikach odbyły się dwa kolejne biegi techniką klasyczną w czeskim cyklu zawodów na nartorolkach Skiroll Classics. Impreza przyciągnęła gwiazdy biegów narciarskich. W sobotę i niedzielę triumfował multimedalista olimpijski Lukáš Bauer. W zawodach brali też udział Polacy odnosząc sukcesy zwłaszcza w kategorii weteranów.
poniedziałek, 08 sierpnia 2016 w Relacje

Festiwal Blink 2016 - święto nartorolkowe, o którym marzymy

O takim wydarzeniu śnią nie tylko w Polsce. Któż nie pragnąłby wystartować na nartorolkach z największymi gwiazdami biegów na nartorolkach i biathlonu i to przy aplauzie kilkudziesięciu tysięcy kibiców na miejscu i setek tysięcy przed telewizorami. Ten sen spełni się pod koniec lipca w Norwegii.
poniedziałek, 25 lipca 2016 w Relacje

Grzegorz Legierski i Jadwiga Grynkiewicz zwyciężyli w III Klasyku w Lasówce

W sobotę 23 lipca 2016 roku w Lasówce w Górach Bystrzyckich już po raz trzeci odbyły się zawody na nartorolkach techniką klasyczną na dystansie 8 km. Rywalizację zdominowali zawodnicy z teamu nabiegowkach.pl.
niedziela, 24 lipca 2016 w Relacje

Pokonali niebywałe dystanse w zadziwiającej imprezie

W niedzielę 10 lipca 2016 roku w Puszczy Darżlubskiej niedaleko Wejherowa po raz drugi zawodnicy zmierzyli się na nartorolkach na ekstremalnie długich dystansach - w Ultramaratonie na 160 km i Maratonie na 80 km. Ta rodzinna impreza znów zaskoczyła wszystkich wyjątkową atmosferą, jak też niecodziennym rozstrzygnięciem sportowym.
poniedziałek, 11 lipca 2016 w Relacje

W Czechach rozpoczął się cykl Skiroll Classics. Z udziałem Polaków.

W pierwszy weekend lipca 2016 roku w północno-wschodnich Czechach rozpoczął się cykl zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics. W stosunku do ubiegłego roku wiele zmieniło się na lepsze, ciekawsze trasy, gwiazdorska obsada i znacznie większa frekwencja, także Polaków, którzy stanowili spory odsetek startujących i odnosili sukcesy, zwłaszcza wśród kobiet.
niedziela, 03 lipca 2016 w Relacje

Wspomnienia z Road to Hell 2016

Trzykrotny uczestnik rajdu ekstremalnego na rolkach i nartorolkach terenowych Road to Hell dzieli się z czytelnikami swoimi wrażeniami z tegorocznego przejazdu trasy Westerplatte-Hel. Jak udało mu się pokonać dystans 115 km, pomimo że rolek terenowych nie miał na nogach od dwóch lat?
piątek, 01 lipca 2016 w Relacje

Dwa razy “naj”, czyli Road to Hell 2016

- To była najtrudniejsza i najliczniejsza edycja Road to Hell - mówi Jerzy Buczkowski, organizator ekstremalnego nocnego rajdu na rolkach i nartorolkach z pompowanymi kołami Road to Hell 2016. Pomimo burz, piorunów i silnego wiatru, w ostatni weekend czerwca 2016 roku uczestnicy imprezy przejechali ponad 110 km z Westerplatte na Hel.
poniedziałek, 27 czerwca 2016 w Relacje

Brawo Tychy! Za I Terenowy Bieg Nartorolkowy Amatorów.

W niedzielę, 15 maja 2016 roku nad jeziorem Paprocany w Tychach, odbyły się pierwsze terenowe zawody rolkarzy i nartorolkarzy terenowych. Łączny dystans biegu wynosił 13 km, czyli dwa okrążenia wokół jeziora.
wtorek, 17 maja 2016 w Relacje

Nie było samochodów, były nartorolki, czyli Netia-Zico Racing 2016

We wtorek 3 maja 2016 roku na wyścigowym torze samochodowym w Przeźmierowie pod Poznaniem odbył się nietypowy wyścig. Na szerokiej na 12 metrów i długiej na 4 km krętej trasie, na łącznym dystansie 20 km zmierzyli się sportowcy na małych kółkach.
środa, 04 maja 2016 w Relacje

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.