W trzeci weekend kwietnia w Beskidzie Śląskim odbył się zorganizowany przez portale nabiegowkach.pl i nartorolki.pl weekendowy kurs nartorolkowy. W trakcie dwóch dni zajęć dwudziestka kursantów stawiała pierwsze kroki lub doskonaliło posiadane umiejętności pod okiem specjalistów.

Przehyba Uphill 2014 [GALERIA]

Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć zrobionych przez organizatorów i kibiców podczas Przehyba Uphill na nartorolkach, który odbył się 25 października tego roku.
piątek, 31 października 2014 w Relacje

Uphill Przehyba szansą na kultową polską imprezę

W sobotę 25 października 2014 w pięknej scenerii Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim kilkunastu zawodników zmierzyło się na nartorolkach na prawdopodobnie najtrudniejszym podbiegu w Polsce. Na dystansie 6,5 km pokonali 600 m przewyższenia.
niedziela, 26 października 2014 w Relacje

Puchar Polski 2014 rozstrzygnięty! Ligocki i Mordarska z tytułami

Poznaliśmy zdobywców nartorolkowego Pucharu Polski. Do finałowej walki o medale doszło 21 września w Marklowicach.
wtorek, 23 września 2014 w Relacje

Polacy pomogli zbudować frekwencję w wyścigu na nartorolkach w czeskich Górach Orlickich

W niedzielę 21 września po czeskiej stronie granicy, wzdłuż kultowej wśród polskich rolkarzy Autostrady Sudeckiej, po raz pierwszy zostały rozegrane zawody na nartorolkach. W konkurencji dowolną techniką wygrał Vít Černý. Klasykiem zwyciężył Miroslav Tarnavský. Polacy także stanęli na podium.
niedziela, 21 września 2014 w Relacje

Silesia Rollski Tour 2014: kadrowicze potwierdzili formę

Beskidzki weekend z nartorolkami obfitował w emocje. 13 i 14 września na trasach w Istebnej i Bystrej dominowali członkowie kadr narodowych.
poniedziałek, 15 września 2014 w Relacje

„Czeski film” czyli ćwierćmaraton na nartorolkach w Czechach

14 września 2014 po czeskiej stronie Karkonoszy odbył się uphill, czyli bieg pod górę na dystansie ponad 10 km. Meta wyścigu, zaliczanego do Slivini Cup, mieściła się na granicy z Polską, na Przełęczy Karkonoskiej. Wrażeniami z udziału dzielą się z nami: piąty na mecie i drugi z Polaków w wyścigu techniką łyżwową - Darek Mazurkiewicz, oraz jedyna polska zawodniczka biegnąca techniką klasyczną - Agnieszka Wanżewicz-Uznańska.
niedziela, 14 września 2014 w Relacje

Na dystansach i podbiegu walczyli o Mistrzostwo Polski na nartorolkach

6 i 7 września 2014 w Karkonoszach rozegrano Mistrzostwa Polski PZN w biegach na nartorolkach. Zawodnicy zmierzyli się w biegach dystansowych i na podbiegu.
poniedziałek, 08 września 2014 w Relacje

Bi(aqua)thlon w Dusznikach zapamiętamy na długo

W ekstremalnych warunkach o miano Mistrzów Polski w Biathlonie walczyło w Dusznikach 22 amatorów. Zwyciężyli wszyscy. Z pogodą.