Po drugim etapie Silvini Skiroll Classics w klasyfikacji generalnej prowadzi Anders Høst

W drugim wyścigu cyklu otwartych zawodów na nartorolkach w północnych Czechach - Silvini Skiroll Classics - zawodnicy pokonali dystans 13,5 km. Pierwszy odcinek o długości 6 km prowadził po płaskim, ostatnie 7,5 km trasy to ta sama droga, na której odbywały się zmagania dzień wcześniej. Po raz kolejny bieg wygrał Norweg.
niedziela, 12 lipca 2015 w Relacje

Norwedzy rozdawali karty w pierwszych zawodach cyklu Silivini Skiroll Classics

W otwartych zawodach na nartorolkach techniką klasyczną, jakie odbyły się w sobotę 11 lipca 2015 w północno-wschodnich Czechach, zawodnicy mieli do pokonania dystans 7 km pod górę. Gospodarze musieli oddać gościom z Norwegii dwa pierwsze miejsca. Blisko ¼ zawodników w tym wyścigu stanowili Polacy.
sobota, 11 lipca 2015 w Relacje

FIS ROL WC wystartował. Pierwsze zwycięstwa w Chorwacji dla Skandynawów

W piątek 10 lipca w chorwackim Oroslavje odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Świata FIS na nartorolkach. Przy niewielkiej frekwencji triumfowali Norweg Ragnar Bragvin Andresen i Szwedka Marika Sundin.
piątek, 10 lipca 2015 w Relacje

Na pompowanych kołach 70 km w słońcu, czyli Skikome na Kaszebe 2015.

13 czerwca 2015 grupa zapaleńców spotkała się w Wejherowie, aby wziąć udział w rajdzie prowadzącym do Jastarni na Półwyspie Helskim. Nowością w tej edycji imprezy była nie tylko dłuższa niż przed rokiem trasa, ale też mały element rywalizacji między startującymi.
niedziela, 14 czerwca 2015 w Relacje

Wiślańskie sprinty na nartorolkach wygrał Józef Wojtyła

W ostatnią niedzielę maja w Wiśle na torze nartorolkowym "Jonidło" odbył się II Puchar Burmistrza Miasta Wisła na nartorolkach. Zawodnicy ścigali się dowolną techniką na dystansie 800 i 1600 m.
poniedziałek, 01 czerwca 2015 w Relacje

W Świerklańcu zainaugurowano sezon startowy 2015

Tylko 15 zawodników wystartowało w sobotę 25 kwietnia 2015 roku na nartorolkach w przepięknym Parku Świerklanieckim. Ścigano się na pętli 1800 m. Mężczyźni pokonywali ją pięć razy, a kobiety raz.
wtorek, 28 kwietnia 2015 w Relacje

Dwadzieścia osób szkoliło się na kwietniowym kursie nartorolkowym

W trzeci weekend kwietnia w Beskidzie Śląskim odbył się zorganizowany przez portale nabiegowkach.pl i nartorolki.pl weekendowy kurs nartorolkowy. W trakcie dwóch dni zajęć dwudziestka kursantów stawiała pierwsze kroki lub doskonaliło posiadane umiejętności pod okiem specjalistów.
poniedziałek, 20 kwietnia 2015 w Relacje

Przehyba Uphill 2014 [GALERIA]

Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć zrobionych przez organizatorów i kibiców podczas Przehyba Uphill na nartorolkach, który odbył się 25 października tego roku.
piątek, 31 października 2014 w Relacje

Uphill Przehyba szansą na kultową polską imprezę

W sobotę 25 października 2014 w pięknej scenerii Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim kilkunastu zawodników zmierzyło się na nartorolkach na prawdopodobnie najtrudniejszym podbiegu w Polsce. Na dystansie 6,5 km pokonali 600 m przewyższenia.
niedziela, 26 października 2014 w Relacje

Puchar Polski 2014 rozstrzygnięty! Ligocki i Mordarska z tytułami

Poznaliśmy zdobywców nartorolkowego Pucharu Polski. Do finałowej walki o medale doszło 21 września w Marklowicach.
wtorek, 23 września 2014 w Relacje

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.