W Łodzi ścigali się na rolkach terenowych

W ostatni dzień listopada 2013 roku w Parku na Zdrowiu odbyły się bardzo nietypowe i niecodzienne zawody: I Mistrzostwa Łodzi w Sprincie na Rolkach Terenowych. Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi, a uczestnikiem mógł zostać każdy chętny, bo sprzęt można było wypożyczyć na miejscu.  
środa, 04 grudnia 2013 w Relacje

Przejazd Westerplatte-Hel 2013 w filmowych wspomnieniach

W czerwcu 2013 grupa śmiałków przejechała na rolkach terenowych dystans ponad 110 km z Westerplatte na Hel. To niewątpliwie najbardziej ekstremalna impreza Nordic Skating w Polsce, tym bardziej, że uczestnicy część trasy pokonali w nocy. Zobaczcie film z imprezy.
poniedziałek, 14 października 2013 w Relacje

Po Pucharze Świata 2013 na nartorolkach. Absolutna dominacja Rosjan

Od Oroslavje do Toblach. Sześć państw, osiemnaście biegów i tylko czterech zwycięzców. Ksenia Konohova i Eugenio Bianchi odebrali we Włoszech Kryształowe Kule za triumf w klasyfikacjach seniorów.
poniedziałek, 30 września 2013 w Relacje

Staręga i Jaśkowiec triumfowali w Pucharze Polski 2013

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Tylko czy zawsze dobre musi kończyć się tak szybko? Jeszcze nie tak dawno cieszyliśmy się inauguracją tegorocznego Pucharu Polski, a już w ubiegłą niedzielę nadszedł czas jego podsumowań. Wyniki całego sezonu potwierdzają, że w biegach narciarskich (a więc i w nartorolkach) mało jest miejsca na niespodzianki. Kadra A naszego kraju, która wystartowała w większości wyścigów, absolutnie zdominowała „czuby" klasyfikacji generalnych.
poniedziałek, 23 września 2013 w Relacje

Puchar Polski na finiszu. Kadrowicze zdominowali Silesia Rollski Tour

Zwycięstwami członków kadry narodowej zakończyły się oba wyścigi zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski, które odbyły się 14 i 15 września. Zarówno w Istebnej i Bystrej seniorskie rankingi otwierali Maciej Staręga i Sylwia Jaśkowiec.
niedziela, 15 września 2013 w Relacje

Bieg pod górę zakończył FIS Nartorolkowe Mistrzostwa Świata

Ponad stu zawodników rywalizowało w Bad Peterstal o medale FIS Nartorolkowych Mistrzostw Świata. Ostatnim akcentem niemieckiego czempionatu była 600-metrowa wspinaczka.
poniedziałek, 09 września 2013 w Relacje

Puchar Polski w Jeleniej Górze. Buchla i Skowron wspinali się najszybciej [GALERIA]

Ewa Buchla i Piotr Skowron zwyciężyli w Mistrzostwach Karkonoszy - trzecim etapie Pucharu Polski na nartorolkach. W zawodach 8 września 2013 roku udział wzięło 70 zawodników, w tym amatorzy. Było bardzo słonecznie, ale również wietrznie.
niedziela, 08 września 2013 w Relacje

Puchar Polski: Emocjonujące sprinty w Tomaszowie Lubelskim

Po tatrzańskiej inauguracji tegorocznego sezonu Pucharu Polski na nartorolkach najlepsi zawodnicy przenieśli się na wschód kraju. 1 września 2013 r. w Tomaszowie Lubelskim premiowani byli najszybsi z nich - rywalizowano w kilometrowym sprincie.
poniedziałek, 02 września 2013 w Relacje

V Maraton Sierpniowy okiem uczestnika

Kolejny Maraton Sierpniowy za nami. W tym roku jest to chyba niestety jedyna impreza dużego formatu dostępna dla amatorów jeżdżących na nartorolkach. Dla nich właśnie przygotowano zawody na dystansie półmaratonu, które odbyły się w Gdańsku 18 sierpnia 2013 roku. Do mety na stadionie PGE Arena dotarło 31 nartorolkarzy.
środa, 21 sierpnia 2013 w Relacje

Darmowe szkolenia na Jamrozowej Polanie

W minioną sobotę na dusznickiej Jamrozowej Polanie odbyły się darmowe szkolenia z jazdy na nartorolkach. Pod okiem instruktorów i byłych biathlonistów można było postawić pierwsze kroki lub poprawić swoje umiejętności. - To pierwsza, lecz nie ostatnia taka akcja - zapewnia pomysłodawca projektu Janusz Rajzer.
niedziela, 14 lipca 2013 w Relacje

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.