Staręga i Jaśkowiec triumfowali w Pucharze Polski 2013

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Tylko czy zawsze dobre musi kończyć się tak szybko? Jeszcze nie tak dawno cieszyliśmy się inauguracją tegorocznego Pucharu Polski, a już w ubiegłą niedzielę nadszedł czas jego podsumowań. Wyniki całego sezonu potwierdzają, że w biegach narciarskich (a więc i w nartorolkach) mało jest miejsca na niespodzianki. Kadra A naszego kraju, która wystartowała w większości wyścigów, absolutnie zdominowała „czuby" klasyfikacji generalnych.
poniedziałek, 23 września 2013 w Relacje

Puchar Polski na finiszu. Kadrowicze zdominowali Silesia Rollski Tour

Zwycięstwami członków kadry narodowej zakończyły się oba wyścigi zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski, które odbyły się 14 i 15 września. Zarówno w Istebnej i Bystrej seniorskie rankingi otwierali Maciej Staręga i Sylwia Jaśkowiec.
niedziela, 15 września 2013 w Relacje

Bieg pod górę zakończył FIS Nartorolkowe Mistrzostwa Świata

Ponad stu zawodników rywalizowało w Bad Peterstal o medale FIS Nartorolkowych Mistrzostw Świata. Ostatnim akcentem niemieckiego czempionatu była 600-metrowa wspinaczka.
poniedziałek, 09 września 2013 w Relacje

Puchar Polski w Jeleniej Górze. Buchla i Skowron wspinali się najszybciej [GALERIA]

Ewa Buchla i Piotr Skowron zwyciężyli w Mistrzostwach Karkonoszy - trzecim etapie Pucharu Polski na nartorolkach. W zawodach 8 września 2013 roku udział wzięło 70 zawodników, w tym amatorzy. Było bardzo słonecznie, ale również wietrznie.
niedziela, 08 września 2013 w Relacje

Puchar Polski: Emocjonujące sprinty w Tomaszowie Lubelskim

Po tatrzańskiej inauguracji tegorocznego sezonu Pucharu Polski na nartorolkach najlepsi zawodnicy przenieśli się na wschód kraju. 1 września 2013 r. w Tomaszowie Lubelskim premiowani byli najszybsi z nich - rywalizowano w kilometrowym sprincie.
poniedziałek, 02 września 2013 w Relacje

V Maraton Sierpniowy okiem uczestnika

Kolejny Maraton Sierpniowy za nami. W tym roku jest to chyba niestety jedyna impreza dużego formatu dostępna dla amatorów jeżdżących na nartorolkach. Dla nich właśnie przygotowano zawody na dystansie półmaratonu, które odbyły się w Gdańsku 18 sierpnia 2013 roku. Do mety na stadionie PGE Arena dotarło 31 nartorolkarzy.
środa, 21 sierpnia 2013 w Relacje

Darmowe szkolenia na Jamrozowej Polanie

W minioną sobotę na dusznickiej Jamrozowej Polanie odbyły się darmowe szkolenia z jazdy na nartorolkach. Pod okiem instruktorów i byłych biathlonistów można było postawić pierwsze kroki lub poprawić swoje umiejętności. - To pierwsza, lecz nie ostatnia taka akcja - zapewnia pomysłodawca projektu Janusz Rajzer.
niedziela, 14 lipca 2013 w Relacje

Nartorolkowy Puchar Świata nabiera tempa (aktualizacja)

W miniony weekend zakończył się pierwszy period FIS nartorolkowego Pucharu Świata. Po trzech weekendach rywalizacji zawodnicy mają dwadzieścia dni na odpoczynek. Dla kibiców to czas, aby uporządkować wszystkie dotychczasowe wydarzenia.
poniedziałek, 08 lipca 2013 w Relacje

Drugi ekstremalny przejazd Westerplatte - Hel to już historia

Dystans 112 km z Westerplatte na Hel na sprzęcie z pompowanymi kołami pokonało w nocy z 22 na 23 czerwca 2013 roku pięcioro śmiałków. Niewielu, ale i tak więcej niż przed rokiem.
wtorek, 25 czerwca 2013 w Relacje

Filmowe wspomnienia z przejazdu Westerplatte-Hel 2012

Pamiętacie najbardziej ekstremalną imprezę na rolkach uniwersalnych ubiegłego roku? Zobaczcie filmową relację z ponad 110 km rajdu na "skajkach", który uczestnikom zajął noc, poranek i dzień. Szykujecie się do udziału w imprezie w tym roku? Sprawdźcie co was czeka...
sobota, 06 kwietnia 2013 w Relacje

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.