Po raz szósty zmierzą się na nartorolkach z morderczym podbiegiem na Przehybę

W niedzielę 20 września w Gaboniu w Beskidzie Sądeckim odbędzie się Przehyba Uphill - nartorolkowy bieg na najbardziej wymagającej asfaltowej trasie w Polsce. Zawody są zaliczane do cyklu Vexa Skiroll Tour.
środa, 16 września 2020 w Zapowiedzi

Po raz pierwszy możesz wystartować na nartorolkach pod Tatrami

W sobotę 19 września 2020 roku na trasie z Cichego na Gubałówkę odbędzie się Uphill Zachodniego Podhala - pierwszy w historii otwarty bieg na nartorolkach na Podhalu. Zawody są zaliczane do klasyfikacji generalnej cyklu Vexa Skiroll Tour. Trasa biegu mierzy 10 km, a pokonywane przewyższenie to 390 m. Impreza jest jednym z łatwiejszych polskich biegów pod górę, świetnie więc nadaje się na debiut w nartorolkowych zawodach.
poniedziałek, 14 września 2020 w Zapowiedzi

27 września Puchar Podlasia na nartorolkach także dla amatorów

W ostatnią niedzielę miesiąca - 27 września - w Szelmencie niedaleko Suwałk odbędzie się „Puchar Podlasia" w biegach na nartorolkach. Amatorzy również mogą wystartować techniką dowolną na dystansie 6 km.
czwartek, 03 września 2020 w Zapowiedzi

W niedzielę 30 sierpnia wystartują w Uphillu Gór Sowich

W ostatnią niedzielę sierpnia zawodnicy zmierzą się na nartorolkach w pierwszym biegu zaliczanym do cyklu Vexa Skiroll Tour - Uphillu Gór Sowich. Do pokonania będzie 9 km z 425 m przewyższenia. Te zawody, które w tym roku odbędą się po raz czwarty, to jeden z ciekawszych polskich biegów pod górę.
środa, 26 sierpnia 2020 w Zapowiedzi

15 sierpnia na Tauron Duszniki Arena impreza charytatywna na nartorolkach

W trzeci weekend sierpnia na północy kraju mamy zawody Swornerace, ale na drugim końcu kraju w tym czasie odbędzie się niezwykłe wydarzenie nartorolkowe. Na torze biathlonowym w Dusznikach-Zdroju będzie można biegać całą dobę, by zebrać pieniądze dla chorej na stwardnienie rozsiane duszniczanki.
czwartek, 30 lipca 2020 w Zapowiedzi

Od 1 sierpnia zapisy do udziału w Skikome na Morenu

11 września 2020 roku po raz pierwszy odbędzie się impreza Skikome na Morenu skierowana do miłośników jazdy na rolkach i nartorolkach w terenie. Rajd i wydarzenia towarzyszące zajmą aż trzy dni i zastępują w tym roku odwołany Skikome na Kaszebe. Zapisy dla chętnych przyjmowane będą przez cały sierpień.
wtorek, 21 lipca 2020 w Zapowiedzi

SworneRace 2020 z Mistrzostwami Polski Amatorów - 15-16 sierpnia

W połowie sierpnia na Kaszubach już po raz trzeci odbędą się nartorolkowe biegi w ramach SworneRace. Na trasach w okolicach Swornegaci zawodnicy ścigać się będą na dystansie 30 km techniką klasyczną i dowolną. Bieg dowolną techniką ma rangę Mistrzostw Polski PZN amatorów. Zaplanowano też zmagania dla miłośników pompowanych kół z odcinkami terenowymi.
wtorek, 23 czerwca 2020 w Zapowiedzi

21 czerwca pobiegaj w towarzystwie na poznańskiej Wartostradzie

Niedzielna ustawka nartorolkowa na poznańskiej Wartostradzie to spotkanie dla miłośników małych kółek organizowane przez facebookową grupę "Nartorolki Poznań". To świetna okazja do tego, by poznać ludzi z okolicy biegających na nartorolkach, a nowe znajomości być może zaowocują wspólnymi treningami.
piątek, 19 czerwca 2020 w Zapowiedzi

W Czechach możliwe zawody do 100 osób. Efisan Skiroll Classics opublikował kalendarz na 2020 rok.

Największy i jedyny poważny cykl biegów na nartorolkach za naszą południową granicą w tym roku wprowadza wiele zmian i urozmaiceń. Podano już daty biegów zaplanowanych na 2020 rok. Jeśli nie będzie można rywalizować w Polsce, z pewnością czeskie biegi dla wielu naszych sportowców będą ciekawą alternatywą.
środa, 06 maja 2020 w Zapowiedzi

Skikome na Kaszebe 2020: wiadomo już gdzie i kiedy

W sobotę 6 czerwca 2020 roku odbędzie się kolejna edycja największego i najlepiej rozpoznawalnego w Polsce rajdu na rolkach i nartorolkach terenowych, który od wielu lat odbywa się na Kaszubach. Jego celem jest integracja środowiska i wspólne pokonanie - bez rywalizacji - wymagającej trasy możliwej do przejechania tylko na sprzęcie z pompowanymi kołami. Wiemy już, gdzie odbędzie się tegoroczny rajd.
poniedziałek, 24 lutego 2020 w Zapowiedzi
Strona 1 z 11

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.