Spróbuj nartorolek 9 czerwca we Wrocławiu na 3. Spartan Skate

W niedzielę 9 czerwca we Wrocławiu na torze rolkarskim przy ulicy Sukielickiej po raz trzeci odbędzie się piknik rekreacyjno-sportowy, na którym prezentowane będą różne sporty rolkarskie. W tym także nartorolki sportowe i terenowe. Będzie możliwość bezpłatnego wypróbowania nartorolek różnego typu.
środa, 22 maja 2024 w Zapowiedzi

Ciekawy nartorolkowy wyścig w Peřimovie (CZ) - 1 czerwca 2024 roku

Krucho w Polsce z zawodami dla amatorów nartorolek. Od czasu, gdy nie odbywają się zmagania w ramach cyklu Vexa Skiroll Tour, liczba możliwości rywalizowania na małych kółkach w kraju wciąż spada. Warto rozejrzeć się za ciekawymi imprezami u sąsiadów.
poniedziałek, 20 maja 2024 w Zapowiedzi

Rajd “Skikome na…” w 2024 roku wraca na Kaszuby

Kultowy rajd na nartorolkach terenowych "Skikome na..." ma już 10 lat. W tym roku ponownie zostanie zorganizowany na Kaszubach. Uczestnicy 1 czerwca 2024 roku przejadą wspólnie dystans około 75 km po trasach w okolicach wsi Mylof niedaleko Męcikału. Nie zabraknie też elementów integracyjnych.
środa, 06 marca 2024 w Zapowiedzi

Imprezy dla miłośników nartorolek w 2024 roku

Rok 2024 może być rekordowy jeśli chodzi o liczbę imprez - zawodów, czy rajdów - jakie czekają na polskich nartorolkarzy. Jeszcze nie wszyscy organizatorzy zdradzili swoje plany, ale te które już zostały ogłoszone w okresie od kwietnia do września 2024 roku stanowią imponujący kalendarz.
wtorek, 05 marca 2024 w Zapowiedzi

Orlicka 50 / 30 na nartorolkach - czeskie zawody w Polsce 28.10.2023

Ciekawe zawody mają odbyć się w polskim nartorolkowym eldorado w ostatnią sobotę października. Co ciekawe, organizują je Czesi. Można się ścigać na dystansie 52 km klasykiem lub 33 km łyżwą.
wtorek, 17 października 2023 w Zapowiedzi

XV Mistrzostwa Ustronia w Sprintach na Nartorolkach odbędą się 30 września 2023 roku [AKTUALIZACJA]

Znamy datę jednej z najstarszych otwartych polskich imprez dla miłośników nartorolek. W tym roku sprinty na nartorolkach techniką klasyczną odbędą się w Ustroniu w sobotę 30 września.
środa, 27 września 2023 w Zapowiedzi

Weekendowy Kurs Nartorolkowe we Wrocławiu w trzeci weekend sierpnia

W weekend 19 i 20 sierpnia 2023 roku we Wrocławiu można będzie ekspresowo przeszkolić się z jazdy na nartorolkach. Na tym szkoleniu nauka ma się odbywać od podstaw. To znakomity kurs dla osób, które rozpoczynają przygodę z nartorolkami. Także dla tych, którzy próbowali się sami nauczyć, ale czują, że powinni przećwiczyć jeszcze raz wszystko od początku.
poniedziałek, 31 lipca 2023 w Zapowiedzi

Bezpłatne szkolenie na nartorolkach stylem klasycznym 7-9 lipca w Drozdowicach Wielkich (Dolny Śląsk)

7-9 lipca 2023 r. po raz pierwszy organizowane jest szkolenie nartorolkowe stylem klasycznym przez Klub Sportowy Endorfiny Wąsosz. Zajęcia są bezpłatne, realizowane w ramach projektu pn. "Aktywnie i alternatywnie w Ujściu Baryczy".
poniedziałek, 26 czerwca 2023 w Zapowiedzi

XIV Mistrzostwa Ustronia na nartorolkach zaplanowano na 2 października [AKTUALIZACJA]

W niedzielę 2 października 2022 roku odbędą się już po raz czternasty Mistrzostwa Ustronia w Sprintach na nartorolkach techniką klasyczną. Od bieżącego roku impreza będzie memoriałem Józefa Michałka. Udostępniamy więcej informacji o imprezie.
czwartek, 22 września 2022 w Zapowiedzi

Nartorolkowe Grand Prix Polski jak Puchar Świata FIS, ale dla wszystkich

W środku wakacji - 30 i 31 lipca - w Górach Sowich na Dolnym Śląsku po raz trzeci odbędzie się Grand Prix Polski w biegach na nartorolkach. Impreza jest otwarta dla wyczynowców i amatorów, a trasy i charakter zawodów są dobrane na wzór sesji Pucharu Świata na nartorolkach.
środa, 08 czerwca 2022 w Zapowiedzi
Strona 1 z 13

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.