Pomysł na wakacje: tygodniowe kursy na nartorolkach i rolkach terenowych

opublikowano: 07 maja 2014 autor: Redakcja
Entuzjaści nartorolek i rolek terenowych w sierpniu 2014 będą mogli wziąć udział w otwartych obozach dla dorosłych, których celem jest nauka i doskonalenie jazdy na nartorolkach i rolkach terenowych. Portal nartorolki.pl objął patronat nad tymi obozami.

Popularność nartorolek sportowych i rolek terenowych w Polsce wyraźnie rośnie. Powodów jest wiele. Z jednej strony mieszkańcy kraju nad Wisłą zakochali się w narciarstwie biegowym za sprawą Justyny Kowalczyk i poszukują aktywności przynoszącej podobną przyjemność i korzyści kondycyjno-zdrowotne co biegówki. Nie bez znaczenia jest także rosnące w astronomicznym tempie zainteresowanie naszych rodaków sportem i aktywnością. Bycie "fit" jest w modzie.

Niestety wielu adeptów rolek i nartorolek przekonuje się, że nauka tej arcyciekawej dyscypliny jest trudna. Prawidłowe opanowanie techniki jest wręcz niemożliwe bez pomocy specjalistów. Większości z nas na co dzień brakuje możliwości skorzystania z pomocy fachowych instruktorów.

Wszystkich, którzy pokochali nartorolki sportowe lub rolki terenowe, chcieliby podszkolić technikę jazdy, a także spędzić wakacje inaczej niż dotychczas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach może zaciekawić oferta portalu nabiegowkach.pl - największego medium w Polsce zajmującego się amatorskim narciarstwem biegowym.

W ofercie letnich szkoleń nabiegowkach.pl znalazły się dwa obozy, podczas których uczestnicy będą mogli szkolić się z techniki biegu na nartorolkach sportowych oraz rolkach terenowych.

Letnie zgrupowanie ambitnego narciarza - 17-24 sierpnia 2014 - Duszniki Zdrój

Obóz prowadzony m.in. przez byłego wieloletniego trenera kadry narodowej w biegach narciarskich dla osób, które narciarstwo biegowe traktują priorytetowo i chcą doskonalić swój trening po okiem największych specjalistów w kraju - w trakcie tego zgrupowania będzie prowadzone wiele treningów na nartorolkach sportowych. W weekend poprzedzający obóz w Dusznikach Zdroju będą odbywały się otwarte dla amatorów zawody na nartorolkach. To doskonała okazja aby połączyć start w zawodach z najwyższej jakości szkoleniem przy okazji jednego wyjazdu wakacyjnego.

więcej informacji >>

Wakacyjny kurs na rolkach terenowych - 24-31 sierpnia 2014 - Szklarska Poręba

Obóz prowadzony m.in. przez dwukrotnego zwycięzcę Biegu Gwarków, którego celem jest nauka techniki biegu na nartorolkach i jazdy na rolkach terenowych - w trakcie tego obozu wszystkie zajęcia nastawione są na naukę oraz poprawę techniki i zdolności pokonywania terenu na nartorolkach i rolkach terenowych. W trakcie tego turnusu odbędą się także specjalne prezentacje sprzętu "terenowego" Skike i Powerslide z możliwością osobistego przetestowania.

więcej informacji >>

zaktualizowano środa, 07 maja 2014 15:19
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.