W Tychach 14 maja po raz drugi zmierzysz się na pompowanych kołach

opublikowano: 04 maja 2017 autor: Redakcja
Po raz drugi w Tychach będzie można ścigać się na rolkach i nartorolkach terenowych wokół Jeziora Paprocańskiego na dystansie 13 km. Ponieważ niektóre odcinki są szutrowe i brukowe, wprowadzono regulaminowy nakaz startu na na nartorolkach i rolkach terenowych z gumowymi kołami pompowanymi.

II Terenowy Bieg Nartorolkowy Amatorów odbędzie się w Tychach w drugą niedzielę maja o godzinie 9:00. Zdecydowano się wykorzystać tę samą trasę co przed rokiem. Wiedzie ona po ścieżkach wokół Jeziora Paprocańskiego. Do pokonania będą dwie pętle o łącznej długości 13 km. - Trasa pozostaje bez zmian, głównie z uwagi na możliwość przeprowadzenia biegu w ewentualnych niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Trasa nie jest ciężka, jest również dostępna dla mniej zaawansowanych zawodników - informują organizatorzy.

TRASA II TBNA 2017

Przewidziano start indywidualny co 30 sekund z ręcznym pomiarem czasu.

Zapisy prowadzone są do 11 maja na stronie http://www.pomiar-czasu.pl/zawody.php?nr=z1705142. Jeśli pozostaną wolne miejsca, można będzie jeszcze zgłaszać się w biurze zawodów przed startem. Warto się pospieszyć ze zgłoszeniem, bo przewidziano limit 30 uczestników. Opłata startowa wynosi 25 zł.

W załączniku pod tekstem zamieszczamy pełen regulamin zawodów.

zaktualizowano piątek, 05 maja 2017 06:40
Oceń artykuł
(0 głosów)
Gumiś
Gumiś Mam pytanko bo czas nagli . Czy ktoś z Wrocka,okolic czy też po drodze mojego dojazdu wybiera się na imprezę ? Opcje są dwie, z noclegiem z soboty na niedzielę lub szalony wyjazd nad ranem w niedzielę i powrót po imprezce
05.05.2017, 18:42
Głosy: +0
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.