Miejsca

Prima aprilisowe życzenie - tor w Górach Świętokrzyskich

Wczorajsza informacja o wspaniałej nartorolkostradzie pod Łysicą to była nasza fantazja i niestety bardziej pragnienie niż prawda. Z okazji 1 kwietnia pozwoliliśmy sobie opublikować naszą futurystyczną wizję.
środa, 02 kwietnia 2014 w Aktualności

Góry Świętokrzyskie stawiają na nartorolki

Nie w Zakopanem, ale u stóp Łysicy powstaną wkrótce nowe pętle nartorolkowe. - Prawie trzydzieści kilometrów tras zaspokoi nawet potrzeby Justyny Kowalczyk – śmieje się Bogdan Kaczmarek, wójt gminy Bodzentyn.
wtorek, 01 kwietnia 2014 w Aktualności

Zniszczony przez huragan tor nartorolkowy na Jamrozowej Polanie [FOTORELACJA]

Potężny huragan jeszcze w zimie połamał ogromną liczbę drzew wokół największego w Polsce toru nartorolkowego na Jamrozowej Polanie. Choć od katastrofy minęło już kilka tygodni, z rolkostrady nadal nie można korzystać.
poniedziałek, 24 marca 2014 w Aktualności

Tory nartorolkowe w Istebnej

Choć Istebna to wieś gminna licząca zaledwie 5000 mieszkańców, ma aż dwa tory nartorolkowe. Jeden trudniejszy i dłuższy z przeznaczeniem do techniki klasycznej, drugi łatwiejszy, na którym można biegać zarówno klasykiem, jak łyżwą.
poniedziałek, 16 września 2013 w Miejsca

Na rolkach terenowych ze Szczawnicy do Czerwonego Klasztoru na Słowacji

Jeśli lubicie wyzwania i podczas swoich urlopowych wędrówek po Polsce szukacie ciekawych terenowych tras dla swoich rolek, to będąc latem w Tatrach lub Pieninach po prostu musicie przyjechać do Szczawnicy. To właśnie tutaj, wzdłuż koryta Dunajca, aż do Czerwonego Klasztoru po stronie słowackiej, biegnie jedna z piękniejszych, ale i wymagających tras po jakich można pojeździć na rolkach i nartorolkach terenowych.
czwartek, 05 września 2013 w Miejsca

Na rolkach terenowych w Tatrach w Dolinie Chochołowskiej

Pierwsze 3,5 km w Dolinie Chochołowskiej to asfalt. Miejscami może wybrakowany, ale nie stanowi to przeszkody dla pompowanych kół rolek i nartorolek terenowych. Za to otoczenie, w którym biegamy jest niepowtarzalne...
niedziela, 28 lipca 2013 w Miejsca

Pochwal się swoją ulubioną trasą!

Każdy z nas ma swoją ulubioną. Każdy ma tę, po której jeździ najczęściej, najdłużej i najchętniej - mowa oczywiście o trasie nartorolkowej. Przecież nie musi być to od razu profesjonalny tor lub ścieżka - wystarczy kilka kilometrów równego asfaltu. Podziel się nią z innymi miłośnikami tej dyscypliny!
piątek, 03 maja 2013 w Miejsca

Wrocław: Na rolkach do lotniska

Dzięki intensywnym przygotowaniom do piłkarskiego turnieju UEFA EURO 2012, Wrocław wzbogacił się o wiele nowych ścieżek rowerowych. Służą one nie tylko cyklistom - korzysta z nich bardzo wielu miłośników rolek. Jedną z nowopowstałych dróg jest prowadząca do lotniska ul. Graniczna.
czwartek, 02 maja 2013 w Miejsca

Wrocław: nocne jazdy na nartorolkach!

Jedna z popularnych wrocławskich alejek doczeka się oświetlenia. Asfaltowa ścieżka przy ul. Dembowskiego na Biskupinie od lat jest jednym z ulubionych miejsc mieszkańców do uprawiania sportów wrotkarskich.
środa, 17 kwietnia 2013 w Aktualności

Wrocław z nową "trasą nartorolkową": Siechnice - Łany

Mieszkańcy Wrocławia mogą otwierać szampany - do ich dyspozycji oddano pierwszy fragment Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Ośmiokilometrowy odcinek drogi to powód do radości nie tylko dla kierowców, ale także dla nartorolkarzy. Poprowadzona wzdłuż szosy ścieżka rowerowa doskonale nadaje się do letnich treningów.
poniedziałek, 15 kwietnia 2013 w Miejsca
Strona 3 z 4

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.