Miejsca

Na rolkach terenowych ze Szczawnicy do Czerwonego Klasztoru na Słowacji

Jeśli lubicie wyzwania i podczas swoich urlopowych wędrówek po Polsce szukacie ciekawych terenowych tras dla swoich rolek, to będąc latem w Tatrach lub Pieninach po prostu musicie przyjechać do Szczawnicy. To właśnie tutaj, wzdłuż koryta Dunajca, aż do Czerwonego Klasztoru po stronie słowackiej, biegnie jedna z piękniejszych, ale i wymagających tras po jakich można pojeździć na rolkach i nartorolkach terenowych.
czwartek, 05 września 2013 w Miejsca

Na rolkach terenowych w Tatrach w Dolinie Chochołowskiej

Pierwsze 3,5 km w Dolinie Chochołowskiej to asfalt. Miejscami może wybrakowany, ale nie stanowi to przeszkody dla pompowanych kół rolek i nartorolek terenowych. Za to otoczenie, w którym biegamy jest niepowtarzalne...
niedziela, 28 lipca 2013 w Miejsca

Pochwal się swoją ulubioną trasą!

Każdy z nas ma swoją ulubioną. Każdy ma tę, po której jeździ najczęściej, najdłużej i najchętniej - mowa oczywiście o trasie nartorolkowej. Przecież nie musi być to od razu profesjonalny tor lub ścieżka - wystarczy kilka kilometrów równego asfaltu. Podziel się nią z innymi miłośnikami tej dyscypliny!
piątek, 03 maja 2013 w Miejsca

Wrocław: Na rolkach do lotniska

Dzięki intensywnym przygotowaniom do piłkarskiego turnieju UEFA EURO 2012, Wrocław wzbogacił się o wiele nowych ścieżek rowerowych. Służą one nie tylko cyklistom - korzysta z nich bardzo wielu miłośników rolek. Jedną z nowopowstałych dróg jest prowadząca do lotniska ul. Graniczna.
czwartek, 02 maja 2013 w Miejsca

Wrocław: nocne jazdy na nartorolkach!

Jedna z popularnych wrocławskich alejek doczeka się oświetlenia. Asfaltowa ścieżka przy ul. Dembowskiego na Biskupinie od lat jest jednym z ulubionych miejsc mieszkańców do uprawiania sportów wrotkarskich.
środa, 17 kwietnia 2013 w Aktualności

Wrocław z nową "trasą nartorolkową": Siechnice - Łany

Mieszkańcy Wrocławia mogą otwierać szampany - do ich dyspozycji oddano pierwszy fragment Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Ośmiokilometrowy odcinek drogi to powód do radości nie tylko dla kierowców, ale także dla nartorolkarzy. Poprowadzona wzdłuż szosy ścieżka rowerowa doskonale nadaje się do letnich treningów.
poniedziałek, 15 kwietnia 2013 w Miejsca

Obwodnica Śródmiejska czyli wrocławskie Jakuszyce

Ścieżki rowerowe Wrocławskiej Obwodnicy Śródmiejskiej bez wątpienia zostały opanowane przez miłośników sportów wrotkarskich. Nie można się temu dziwić, ponieważ równa, długa i niemal bezkolizyjna trasa jest jednym z najlepszych miejsc w stolicy Dolnego Śląska do uprawiania takich form aktywności ruchowej.
niedziela, 18 listopada 2012 w Miejsca

Na rolkach z Pradziadem w tle

W poszukiwaniu doskonałego asfaltu jesteśmy gotowi przemierzać nawet dość duże odległości. Aby skorzystać z trasy, którą przedstawię musimy dodatkowo pokonać również sporą wysokość. Wszystko po to, aby oddać się rozkoszy jazdy w wyjątkowym plenerze czeskich Jesioników.
piątek, 19 października 2012 w Miejsca

Trasy w okolicach Lasówki - eldorado dla sportów rolkowych

Drogi w okolicach Lasówki i Zieleńca są na pewno znane wielu czytelnikom, chociażby ze słyszenia. Ponad dwadzieścia kilometrów równego asfaltu, niezapomniane widoki i niezwykły klimat sprawiają, że to miejsce jest coraz liczniej odwiedzane przez sportowców różnych dyscyplin. Droga biegnąca nad Doliną Dzikiej Orlicy to prawdziwe eldorado dla  wszystkich „skołowanych" sportów.
niedziela, 16 września 2012 w Miejsca

Na rolkach uniwersalnych po najbardziej zatłoczonej biegowej trasie narciarskiej

Blisko pięć kilometrów drogi z Jakuszyc do schroniska Orle to zimą najbardziej oblegane przez narciarzy biegowych miejsce w Polsce. Przesuwając narty po grubej pokrywie śnieżnej mało kto zdaje sobie sprawę, że pod spodem jest asfalt. Idealne miejsce na rolki uniwersalne gdy stopnieją śniegi.
wtorek, 21 sierpnia 2012 w Miejsca
Strona 3 z 4

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.