Akcja: promocyjne zamówienie najszybszych gumowych kół 100x24 mm

opublikowano: 07 czerwca 2018 autor: Redakcja
Zbieramy chętnych do wspólnego sprowadzenia do kraju szybkich kół gumowych 100x24 mm do rywalizacji na nartorolkach techniką łyżwową. Koła mają trafić do zamawiających z początkiem lipca. Zamawiający do 20 czerwca oszczędzą 100 zł.

Docierały do nas głosy o braku dostępności w Polsce szybkich, gumowych kół do techniki łyżwowej. Wielu organizatorów zawodów w swoich regulaminach pozwala na starty tylko na gumowych kołach. Tak też jest we wszystkich zawodach rodzimego cyklu Vexa Skiroll Tour. Część zawodników nie decydowała się na start ze względu na to, że posiadali tylko wolne koła treningowe, a nabycie szybkich kół w naszym kraju było niemożliwe.

Sprowadzenia szybkich kół gumowych dla polskich zawodników podjął się sklep nartorolkowy.pl, polski przedstawiciel marki Skigo. Do 20 czerwca można zamawiać koła Skigo Flat Rim 100x24 mm. Są to koła gumowe uznawane za jedne z najszybszych na świecie. Niegdyś koła te montowane były w nartorolkach firm Eagle, Drlik i Rollspeed. Są łatwe do rozpoznania, gdyż posiadają pełne, aluminiowe huby (felgi). Koła dla większości użytkowników są za szybkie do treningu, dlatego wspomniane marki wycofały się z montowania ich w swoich nartorolkach. Faktem też jest, że koła nie są specjalnie trwałe, ale przy rywalizacji liczy się przede wszystkim szybkość, a inne cechy schodzą na dalszy plan.

Koła można zamawiać do 20 czerwca pod tym linkiem.

Po tym terminie zostaną sprowadzone do kraju i w pierwszym tygodniu lipca powinny trafić do zamawiających. Kto zamówi koła do 20 czerwca zyska rabat w wysokości 100 zł za komplet 4 kół.

Więcej o kołach Skigo 100x24 mm Flat Rim.

zaktualizowano czwartek, 07 czerwca 2018 14:28
Oceń artykuł
(1 głos)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.