Powerslide wycofuje się ze sprzedaży nartorolek

opublikowano: 06 kwietnia 2016 autor: Redakcja
Niemiecki koncern Powerslide odsprzedał swój dział nartorolek i w swojej ofercie sprzętu do jazdy z kijami narciarskimi skupi się wyłącznie na rolkach terenowych.

Niemiecki Powerslide to jeden z największych i najlepiej rozpoznawalnych na świecie producentów wszelkiej odmiany rolek, łyżworolek, czy wrotek. Do niedawna w swojej ofercie, oprócz sprzętu z segmentu Nordic - rolek terenowych, miał także prawdziwe nartorolki przeznaczone do montażu biegowych wiązań narciarskich. Można było znaleźć wśród produktów tej firmy zarówno nartorolki służące do jazdy po gorszych nawierzchniach, wyposażone w pompowane koła o średnicy 150 mm, jak też startowe, czy treningowe nartorolki na asfalt. Do techniki łyżwowej, jak też klasycznej.

Powerslide wycofał się z rynku nartorolek sprzedając część swojego przedsiębiorstwa niemieckiej firmie SRB. W ofercie Powerslide pozostaje nadal sprzęt z segmentu Nordic - czyli rolki terenowe z pompowanymi kołami, w tym modele ze zintegrowanym butem, jak też zmodyfikowany w 2015 roku jeden z bardziej znanych modeli - Skeleton II - umożliwiający przypięcie do zwyczajnych, sportowych butów.

To przykra informacja dla naszego rynku. Nartorolki Powerslide cieszyły się popularnością, sprzedawane były też w przystępnych cenach. Model X-Plorer 2.0 zwyciężał w testach porównawczych nartorolek przeznaczonych na trudniejsze nawierzchnie. Niestety należy pogodzić się z faktem, że w magazynach sklepów pozostały już ostatnie egzemplarze tego sprzętu. Po wyczerpaniu zapasów nie będzie już można kupić nartorolek Powerslide.

zaktualizowano czwartek, 07 kwietnia 2016 07:01
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.