Portal nartorolki.pl zaprasza na wiosenne kursy nartorolkowe i “skajkowe”

opublikowano: 28 marca 2016 autor: Redakcja
Od kwietnia do czerwca 2016 roku portale nartorolki.pl wraz z nabiegowkach.pl organizują kursy nauki od podstaw oraz doskonalenia jazdy na nartorolkach sportowych oraz sprzęcie z pompowanymi kołami. Zajęcia odbywające się w pięknych regionach górskich oraz kompetentna kadra to gwarancja nie tylko zyskania wiedzy i umiejętności, ale także spędzenia ciekawego weekendu.

Wraz z końcem zimy zapraszamy do spędzenia z nami jednego z wiosennych weekendów, w tym długiego weekendu majowego. Organizujemy kursy jazdy techniką łyżwową na nartorolkach sportowych oraz rolkach z pompowanymi kołami. tzw. cross skatingu. Technika łyżwowa jest trudna i ciężko ją poprawnie opanować bez specjalistycznych porad. Weekendowe kursy dają możliwość w krótki i przyjemny sposób ją poznać.

Rozpoczynający swą przygodę z nartorolkami czy tzw. rolkami terenowymi na naszych kursach mają możliwość postawić pierwsze kroki od początku w sposób właściwy. Jeżdżący już na małych kółkach zyskają porady i korekty. Wszyscy otrzymają dawkę wiedzy, która pozwoli im jeździć nie tylko poprawnie lecz też zrozumieć zasady i mechanizmy poprawnej techniki.

W programie zajęć znalazło się m.in. hamowanie, pokonywanie podbiegów i zjazdów, zmiana kierunku jazdy (skręcanie), jak też poszczególne kroki stylu łyżwowego. Zajęcia prowadzone są na specjalistycznych torach nartorolkowych i trasach o sprzyjającej nawierzchni i profilach.

Wiosenne kursy odbędą się w sprawdzonych i "kultowych" dla nartorolkarzy lokalizacjach: w Wiśle i Istebnej w Beskidzie Śląskim oraz Dusznikach-Zdroju i Lasówce w Górach Bystrzyckich i Orlickich. Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie, bogaty program oraz najbardziej kompetentną w Polsce kadrę prowadzącą zajęcia. Pomagamy też w wypożyczeniu sprzętu wszystkim, którzy jeszcze go nie mają.

Zapisy na kursy prowadzone są za pośrednictwem portalu nabiegowkach.pl. Zapraszamy.

Kursy nartorolkowe i cross skating - wiosna 2016

Termin Miejsce Charakter i opis
08.04-10.04 Duszniki-Zdrój Weekendowy Kurs Nartorolkowy

Kurs techniki łyżwowej na nartorolkach sportowych z grupami na dwóch poziomach zaawansowania. Polecany początkującym, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartorolkami oraz zaawansowanym, którzy chcą doskonalić technikę łyżwową. Zajęcia na nartorolkach prowadzone są na asfaltowych trasach w Lasówce i na torze nartorolkowym na Jamrozowej Polanie.

29.04-03.05 Istebna Majówka z Cross Skating

Długi weekend majowy z cross skating (kurs techniki łyżwowej na rolkach i nartorolkach z pompowanymi kołami) z grupami na dwóch poziomach zaawansowania. Polecany początkującym, którzy chcą rozpocząć przygodę z tzw. sprzętem terenowym oraz zaawansowanym, którzy chcą doskonalić jazdę. Zajęcia na "skajkach" prowadzone są na asfaltowych i gruntowych odcinkach tras Beskidu Śląskiego.

06.05-08.05 Istebna Weekendowy Kurs Nartorolkowy

Kurs techniki łyżwowej na nartorolkach sportowych z grupami na dwóch poziomach zaawansowania. Polecany początkującym, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartorolkami oraz zaawansowanym, którzy chcą doskonalić technikę łyżwową. Zajęcia na nartorolkach prowadzone są na asfaltowych torach nartorolkowych w Wiśle i Istebnej.

03.06-05.06 Duszniki-Zdrój Weekendowy Kurs Cross Skating

Kurs cross skating (techniki łyżwowej na rolkach i nartorolkach z pompowanymi kołami) z grupami na dwóch poziomach zaawansowania. Polecany początkującym, którzy chcą rozpocząć przygodę z tzw. sprzętem terenowym oraz zaawansowanym, którzy chcą doskonalić jazdę. Zajęcia na "skajkach" prowadzone są na asfaltowych i gruntowych odcinkach tras w okolicach Lasówki i Dusznik-Zdroju.

 

Szczegółowe informacje znajdziesz w portalu nabiegowkach.pl >>

zaktualizowano poniedziałek, 28 marca 2016 17:55
Oceń artykuł
(0 głosów)
dorkazu
dorkazu sprawdźcie czy po Jamrozowej koparki nie będą jeździły !!!!!!!! ;)
28.03.2016, 19:23
Głosy: +0
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.