Aleksander Korzeniowski Artykuły autora:

Aleksander Korzeniowski

Rolki Skike V07 Plus - TEST

sobota, 27 października 2012 w Testy
Skike V07 Plus to nowe wcielenie pierwszych w historii rolek pozwalających na jazdę poza asfaltem. Mówi się, że lepsze jest wrogiem dobrego, producent miał więc ciężkie zadanie unowocześnienia konstrukcji, przy zachowaniu prostoty i przystępnej ceny. Czy to się udało?

I Bieg Sasinów zdominowany przez pompowane koła

niedziela, 09 września 2012 w Relacje
8 września 2012 roku w Wysokiej Wsi niedaleko Ostródy, na malowniczej i trudnej trasie odbył się I Bieg Sasinów na nartorolkach. Dystans półmaratonu, czyli 21 km, pokonało czternastu zawodników, w tym trzy panie. Większość uczestników wystartowała na rolkach uniwersalnych z pompowanymi kołami.

Relacja z rywalizacji na nartorolkach podczas Maratonu Sierpniowego 2012

poniedziałek, 27 sierpnia 2012 w Relacje
25 sierpnia 2012 już po raz drugi nartorolkarze mogli startować w Maratonie Sierpniowym. W przeciwieństwie do roku ubiegłego start nartorolkarzy został zaplanowany jako osobny, sobotni wyścig.

Zakończenie Jurajskiej Ligi Wrotkarskiej 2012 także na nartorolkach

wtorek, 31 lipca 2012 w Relacje
Ostatnie zawody w cyklu Jurajskiej Ligi Wrotkarskiej odbyły się 29.07.2012. Na wymagającej trasie wraz z rolkarzami szybkimi ścigało się kilku uczestników na nartorolkach i rolkach uniwersalnych.

Jurajska Liga Wrotkarska 2012 - na nartorolkach w Koziegłowach

wtorek, 19 czerwca 2012 w Relacje
Kolejna impreza Jurajskiej Ligii Wrotkarskiej odbyła się 16 czerwca 2012 roku w Koziegłowach. Niestety w zawodach tych wystartował tylko jeden zawodnik na nartorolkach. Czy to oznacza, że nartorolkarze nie lubią rywalizować?

Dwóch zawodników na nartorolkach ścigało się w Kłobucku

poniedziałek, 04 czerwca 2012 w Relacje
Zawody w Kłobucku, które odbyły się 3 czerwca 2012 roku, to pierwsza impreza z cyklu tegorocznej Jurajskiej Ligi Wrotkarskiej. W tym sezonie do udziału uprawnieni byli także uczestnicy na nartorolkach. Niestety na starcie stawiło się tylko dwóch reprezentantów naszej dyscypliny. Za to godnie nas reprezentowali i nie dali się wyprzedzić wielu rolkarzom szybkim.

Letnie buty do nartorolek - Alpina ESK Summer Skate - TEST

wtorek, 22 maja 2012 w Testy
Jazda na nartorolkach w ocieplanych butach do narciarstwa biegowego w upalne dni może być koszmarem. Jedyna firma, która oferuje specjalne buty do letniej jazdy na nartorolkach, to słoweńska Alpina. Przedstawiamy test modelu do jazdy techniką łyżwową.

Maraton Sierpniowy wpisuje się na stałe w kalendarz imprez dla nartorolkarzy

wtorek, 30 sierpnia 2011 w Relacje
III Maraton Sierpniowy, który odbył się 28 sierpnia 2011 roku, przeszedł do historii jako pierwszy dostępny dla osób jeżdżących na różnych rodzajach nartorolek z kijkami. Organizatorzy nie przestraszyli się wyzwania i zorganizowali świetną imprezę, która była miejscem spotkania amatorów tej dyscypliny. Ponieważ organizatorzy już wyrażają chęć zaproszenia nas za rok, więc jest motywacja do szlifowania formy -  zimą na biegówkach, a latem na nartorolkach.

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.