Michał Chmielewski Artykuły autora:

Michał Chmielewski

Puchar Polski 2014 rozstrzygnięty! Ligocki i Mordarska z tytułami

wtorek, 23 września 2014 w Relacje
Poznaliśmy zdobywców nartorolkowego Pucharu Polski. Do finałowej walki o medale doszło 21 września w Marklowicach.

Chmielewski o nartorolkach w Radiu Wrocław (AUDIO)

czwartek, 18 września 2014 w Stylem dowolnym
Redaktor portali nabiegowkach.pl i nartorolki.pl był gościem Roberta Skrzyńskiego w Radiu Wrocław. Posłuchaj rozmowy o naszej dyscyplinie!

Bi(aqua)thlon w Dusznikach zapamiętamy na długo

niedziela, 07 września 2014 w Relacje
W ekstremalnych warunkach o miano Mistrzów Polski w Biathlonie walczyło w Dusznikach 22 amatorów. Zwyciężyli wszyscy. Z pogodą.

Warszawiacy chcą toru rolkowego. Możesz zagłosować!

piątek, 06 czerwca 2014 w Aktualności
Wkrótce warszawscy rolkarze mogą zyskać specjalny tor. Działacze zgłosili dwa wnioski do projektu stołecznego Budżetu Partycypacyjnego. - Aby zostały zrealizowane, potrzebne jest wsparcie – apelują członkowie Towarzystwa Narciarskiego „Biegówki". Głosowanie rusza 20 czerwca.

Mistrz świata Tomasz Kałużny: Znów mogę jeździć na nartorolkach! (WYWIAD)

środa, 30 kwietnia 2014 w Z życia
Wracam do biegania, muszę wygrać zakład żony ze znajomym! – z uśmiechem zapowiada Tomasz Kałużny, mistrz świata juniorów na nartorolkach z 2000 roku na dystansie 10 km. W rozmowie z Michałem Chmielewskim opowiada o stanie polskiego szkolenia, mistrzostwach z Marit Bjoergen i planach na przyszłość.

Nartorolki a przepisy ruchu drogowego. Gdzie można, a gdzie nie wolno

wtorek, 08 kwietnia 2014 w Z życia
Użytkownicy nartorolek często zastanawiają się, gdzie legalnie mogą na nich jeździć. Jak się okazuje, polskie prawo nie jest w tej kwestii jasno skonstruowane.

Nartorolki na wymarciu. FIS też ich już nie chce?

niedziela, 23 marca 2014 w Z życia
Jeszcze niedawno nartorolki wysyłano na letnie Igrzyska Olimpijskie. Dziś, zdaniem niektórych, dyscyplina przeżywa wyraźną bessę. - FIS nie chce nartorolek bez najlepszych narciarzy z zimy – skarży się były czołowy zawodnik globu Andreas Dillemuth.

Poleje się pot! Duszniki-Zdrój zorganizują uphill na nartorolkach

środa, 05 marca 2014 w Zapowiedzi
Dystans 12 kilometrów i prawie 500 metrów do góry, tak w liczbach prezentuje się nowy wyścig na nartorolkowej mapie Polski. - Szykuje się większa impreza - tajemniczo zapowiada kierownik działu sportu w dusznickim Urzędzie Gminy Janusz Rajzer.

Staręga i Jaśkowiec triumfowali w Pucharze Polski 2013

poniedziałek, 23 września 2013 w Relacje
Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Tylko czy zawsze dobre musi kończyć się tak szybko? Jeszcze nie tak dawno cieszyliśmy się inauguracją tegorocznego Pucharu Polski, a już w ubiegłą niedzielę nadszedł czas jego podsumowań. Wyniki całego sezonu potwierdzają, że w biegach narciarskich (a więc i w nartorolkach) mało jest miejsca na niespodzianki. Kadra A naszego kraju, która wystartowała w większości wyścigów, absolutnie zdominowała „czuby" klasyfikacji generalnych.

Bieg pod górę zakończył FIS Nartorolkowe Mistrzostwa Świata

poniedziałek, 09 września 2013 w Relacje
Ponad stu zawodników rywalizowało w Bad Peterstal o medale FIS Nartorolkowych Mistrzostw Świata. Ostatnim akcentem niemieckiego czempionatu była 600-metrowa wspinaczka.
Strona 1 z 2

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.