Road to Hell i Skikome na Kaszebe 2016 - II komunikat przedstartowy

Ostatni komunikat organizatora dla biorących udział w rajdach Road to Hell i Skikome na Kaszebe, które odbędą się na Pomorzu w ostatni weekend czerwca.
czwartek, 23 czerwca 2016 w Aktualności

Wyznaczono datę Przehyba Uphill 2016

Znana już jest data Przehyba Uphill - najtrudniejszego biegu pod górę na nartorolkach w Polsce - zwanego polskim Lysebotn opp. W tym roku zawody odbędą się 2 października 2016 roku.
poniedziałek, 20 czerwca 2016 w Aktualności

Road to Hell i Skikome na Kaszebe 2016 - I komunikat przedstartowy

Prosimy uczestników rajdów na rolkach i nartorolkach terenowych, które odbędą się na Pomorzu w ostatni weekend czerwca 2016 roku, o zapoznanie się z komunikatem organizatora.
poniedziałek, 13 czerwca 2016 w Aktualności

Zapisy na Ultramaraton i Maraton Nartorolkowy 2016 zostały zakończone

Limit zgłoszeń na Ultamaraton 160 km i Maraton 80 km zaplanowane na 10 lipca 2016 roku w Wejherowie wyczerpał się w ciągu zaledwie kilku dni od uruchomienia zapisów. Na rozszerzonej liście jest obecnie 35 zawodników, a organizatorzy zamknęli już zapisy. Choć impreza jest jeszcze bardzo młoda, przyciągnęła uczestników o znanych nazwiskach w polskich biegach narciarskich i nartorolkach.
niedziela, 05 czerwca 2016 w Aktualności

Komunikat i regulamin Sprintów w Siedlcach 12 czerwca 2016 roku

Publikujemy zaproszenie i regulamin pierwszych zawodów z tegorocznego cyklu spotkań na Mazowszu i Podlasiu.
piątek, 03 czerwca 2016 w Aktualności

Lista uczestników Road to Hell i Skikome na Kaszebe 2016 [AKTUALIZACJA]

Zobacz, kto weźmie udział w Road to Hell i Skikome na Kaszebe w ostatni weekend czerwca 2016 roku. Mamy ostateczną listę uczestników.
piątek, 03 czerwca 2016 w Aktualności

World Classic Tour - czy rodzi się światowa liga masowych maratonów na nartorolkach?

Na podobieństwo światowych serii maratonów narciarskich w lecie 2016 roku startuje cykl zawodów na nartorolkach. Wszystkie na dystansach 48 km i więcej, wszystkie techniką klasyczną. Na razie do World Classic Tour wejdą trzy imprezy w Skandynawii. Udział w nich jest otwarty także dla amatorów.
poniedziałek, 16 maja 2016 w Aktualności

Duszniki-Zdrój szykują dwudniowe zawody na nartorolkach w połowie sierpnia 2016

Bieg pod górę, Uphill Duszniki-Zdrój - Zieleniec, najliczniej obsadzone otwarte polskie zawody nartorolkowe w 2015 roku, ma zyskać imprezę towarzyszącą - półmaraton na nartorolkach na dystansie 20 km na arcyciekawej trasie. Czy to się uda, zależy także od społeczności nartorolki.pl.
wtorek, 10 maja 2016 w Aktualności

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli Weekendowy Kurs Nartorolkowy

Od 6 do 8 maja 2016 roku w Beskidzie Śląskim odbył się kolejny współorganizowany przez portal nartorolki.pl kurs nartorolkowy. Uczestnicy szkolenia przez wiele godzin poznawali tajniki poprawnej techniki łyżwowej, stawiali pierwsze kroki i doskonalili umiejętności pod fachowym okiem trenera Józefa Michałka. Weekendowy Kurs Nartorolkowy to bardzo dobra metoda, aby ciekawie i owocnie spędzić czas wolny.
poniedziałek, 09 maja 2016 w Aktualności

Zapisy na Netia-Zico Racing trwają tylko do 27 kwietnia

Zapisy na wyścig na nartorolkach sportowych oraz rolkach i nartorolkach z pompowanymi kołami, który odbędzie się na torze samochodowym w Poznaniu 3 maja 2016 roku, przyjmowane są tylko do 27 kwietnia. Kto planuje start w tych zawodach, powinien się pospieszyć ze zgłoszeniem.
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 w Aktualności

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.