Przehyba Uphill

Vexa Przehyba Uphill 2016 - podziękowania organizatorów

Organizowane już po raz drugi w Gaboniu koło Starego Sącza Mistrzostwa w Biegu pod Górę na Nartorolkach przyciągnęły blisko setkę startujących. Po organizacji tej najbardziej licznej w kraju nartorolkowej imprezy organizatorzy dziękują osobom oraz podmiotom, bez których zawody nie mogłyby się odbyć.
czwartek, 06 października 2016 w Aktualności

Vexa Przehyba Uphill 2016 - komunikat dotyczący uaktualnienia wyników amatorek CT

Informujemy, że zweryfikowaliśmy oraz uaktualniliśmy wyniki Vexa Przehyba Uphill 2016 w kategorii kobiecej amatorów techniką klasyczną. Pierwsze trzy zawodniczki w tej klasyfikacji do Jadwiga Grynkiewicz, Edyta Olcoń i Małgorzata Gąsienica.
wtorek, 04 października 2016 w Aktualności

Galeria zdjęć z Vexa Przehyba Uphill 2016

Galeria ponad 200 zdjęć z biura zawodów, startu, trasy, mety i dekoracji z II Mistrzostw w Biegu pod Górę na Nartorolkach - Vexa Przehyba Uphill 2016 zrobionych 2 października 2016 roku. Autorami zdjęć są: Stanisław Grabowski, Marian Dobosz, Robert Taperek, Alicja Rolska i Michał Rolski.
poniedziałek, 03 października 2016 w Aktualności

Vexa Przehyba Uphill z nowym polskim rekordem frekwencji w nartorolkowych zawodach

W niedzielę 2 października 2016 roku w Gaboniu na najbardziej stromym podbiegu w Polsce i w tej części Europy już po raz drugi odbyły się Mistrzostwa w Biegu pod Górę na Nartorolkach – Vexa Przehyba Uphill. Na dystansie 6,7 km z przewyższeniem 600 m 94 zawodników rywalizowało techniką klasyczną, dowolną i na tzw. skajkach, czyli sprzęcie z pompowanymi kołami.
niedziela, 02 października 2016 w Aktualności

Vexa Przehyba Uphill 2016 - komunikat przedstartowy nr 2

Jeżeli startujesz w zawodach Vexa Przehyba Uphill - II Mistrzostwa w Biegu pod Górę na Nartorolkach w niedzielę 2 października, koniecznie przeczytaj komunikat organizatora. Zapisy przez internet tylko do piątku 30 września.
piątek, 30 września 2016 w Aktualności

Vexa Przehyba Uphill 2016 - komunikat przedstartowy nr 1

Publikujemy informacje organizatora na pięć dni przed największym spotkaniem polskich amatorów nartorolek i biegów narciarskich przed sezonem zimowym. II Mistrzostwa w Biegu pod Górę na Nartorolkach - Vexa Przehyba Uphill 2016 - już 2 października.
wtorek, 27 września 2016 w Aktualności

Niższa opłata startowa na Vexa Przehyba Uphill do 15 września. Zapisanych już blisko 60 osób!

Zaledwie po kilkunastu dniach od rozpoczęcia zapisów na Vexa Przehyba Uphill - II Mistrzostwa w Biegu pod Górę na Nartorolkach, na liście startowej jest już blisko 60 uczestników. Zawody odbędą się 2 października 2016 roku w Gaboniu koło Starego Sącza. Do udziału warto zgłosić się jak najszybciej. Przy zapisaniu się do 15 września obowiązuje niższa opłata startowa, nawet jeśli zawodnik wpłaci ją później.
czwartek, 15 września 2016 w Aktualności

Rozpoczęły się zapisy na Vexa Przehyba Uphill

W niedzielę 4 września wystartowały zapisy do II Mistrzostw w Biegu pod Górę na Nartorolkach - Vexa Przehyba Uphill. Zawody z najtrudniejszym podbiegiem w tej części Europy odbędą się 2 października 2016 roku w Gaboniu koło Starego Sącza. W tegorocznej edycji jest kilka nowości.
niedziela, 04 września 2016 w Aktualności

Sześćdziesiątka nartorolkarzy rywalizowała o tytuły najlepszych "górali" w Ski Way Przehyba Uphill

3 października 2015 roku w Gaboniu niedaleko Starego Sącza blisko sześćdziesiątka sportowców wystartowała w I Mistrzostwach w Biegu pod Górę na Nartorolkach. Na bardzo wymagającej trasie przy pięknej pogodzie rywalizowali techniką klasyczną i dowolnie. Mamy nowy rekord uczestnictwa Polaków w otwartym biegu na nartorolkach.
sobota, 03 października 2015 w Aktualności

Ski Way Przehyba Uphill 2015 – komunikat przedstartowy

Prosimy wszystkich startujących w sobotnich I Mistrzostwach w Biegu pod Górę na Nartorolkach – Ski Way Przehyba Uphill – o zapoznanie się z komunikatem przedstartowym.
piątek, 02 października 2015 w Aktualności
Strona 1 z 2