W niedzielę 30 sierpnia wystartują w Uphillu Gór Sowich

W ostatnią niedzielę sierpnia zawodnicy zmierzą się na nartorolkach w pierwszym biegu zaliczanym do cyklu Vexa Skiroll Tour - Uphillu Gór Sowich. Do pokonania będzie 9 km z 425 m przewyższenia. Te zawody, które w tym roku odbędą się po raz czwarty, to jeden z ciekawszych polskich biegów pod górę.
środa, 26 sierpnia 2020 w Zapowiedzi

15 sierpnia na Tauron Duszniki Arena impreza charytatywna na nartorolkach

W trzeci weekend sierpnia na północy kraju mamy zawody Swornerace, ale na drugim końcu kraju w tym czasie odbędzie się niezwykłe wydarzenie nartorolkowe. Na torze biathlonowym w Dusznikach-Zdroju będzie można biegać całą dobę, by zebrać pieniądze dla chorej na stwardnienie rozsiane duszniczanki.
czwartek, 30 lipca 2020 w Zapowiedzi

Od 1 sierpnia zapisy do udziału w Skikome na Morenu

11 września 2020 roku po raz pierwszy odbędzie się impreza Skikome na Morenu skierowana do miłośników jazdy na rolkach i nartorolkach w terenie. Rajd i wydarzenia towarzyszące zajmą aż trzy dni i zastępują w tym roku odwołany Skikome na Kaszebe. Zapisy dla chętnych przyjmowane będą przez cały sierpień.
wtorek, 21 lipca 2020 w Zapowiedzi

SworneRace 2020 z Mistrzostwami Polski Amatorów - 15-16 sierpnia

W połowie sierpnia na Kaszubach już po raz trzeci odbędą się nartorolkowe biegi w ramach SworneRace. Na trasach w okolicach Swornegaci zawodnicy ścigać się będą na dystansie 30 km techniką klasyczną i dowolną. Bieg dowolną techniką ma rangę Mistrzostw Polski PZN amatorów. Zaplanowano też zmagania dla miłośników pompowanych kół z odcinkami terenowymi.
wtorek, 23 czerwca 2020 w Zapowiedzi

21 czerwca pobiegaj w towarzystwie na poznańskiej Wartostradzie

Niedzielna ustawka nartorolkowa na poznańskiej Wartostradzie to spotkanie dla miłośników małych kółek organizowane przez facebookową grupę "Nartorolki Poznań". To świetna okazja do tego, by poznać ludzi z okolicy biegających na nartorolkach, a nowe znajomości być może zaowocują wspólnymi treningami.
piątek, 19 czerwca 2020 w Zapowiedzi

W Czechach możliwe zawody do 100 osób. Efisan Skiroll Classics opublikował kalendarz na 2020 rok.

Największy i jedyny poważny cykl biegów na nartorolkach za naszą południową granicą w tym roku wprowadza wiele zmian i urozmaiceń. Podano już daty biegów zaplanowanych na 2020 rok. Jeśli nie będzie można rywalizować w Polsce, z pewnością czeskie biegi dla wielu naszych sportowców będą ciekawą alternatywą.
środa, 06 maja 2020 w Zapowiedzi

Skikome na Kaszebe 2020: wiadomo już gdzie i kiedy

W sobotę 6 czerwca 2020 roku odbędzie się kolejna edycja największego i najlepiej rozpoznawalnego w Polsce rajdu na rolkach i nartorolkach terenowych, który od wielu lat odbywa się na Kaszubach. Jego celem jest integracja środowiska i wspólne pokonanie - bez rywalizacji - wymagającej trasy możliwej do przejechania tylko na sprzęcie z pompowanymi kołami. Wiemy już, gdzie odbędzie się tegoroczny rajd.
poniedziałek, 24 lutego 2020 w Zapowiedzi

Biegami w okolicy Dusznik-Zdroju zakończy się nartorolkowy sezon startowy w Polsce

Dwa ostatnie biegi wchodzące w skład cyklu Vexa Skiroll Tour - Skalny Uphill i Asfalt Uphill - zaplanowane na pierwszy weekend października w Dusznikach-Zdroju to równocześnie ostatnie polskie zawody w tym sezonie. Po nich poznamy najlepszych sportowców i najlepsze teamy rywalizujące w powszechnych biegach na nartorolkach w naszym kraju.
niedziela, 29 września 2019 w Zapowiedzi

Dwa najtrudniejsze polskie nartorolkowe uphille odbędą się 21 i 22 września

W przedostatni weekend września w Beskidzie Sądeckim odbędą się dwa najtrudniejsze polskie biegi pod górę - Łabowa Uphill i Przehyba Uphill, oba zaliczane są do cyklu Vexa Skiroll Tour. Na czym polega ich trudność?
czwartek, 12 września 2019 w Zapowiedzi

IV edycja Rolkowiska odbędzie się 28 września 2019 w Warszawie-Wesołej

28 września na Rolkostradzie w Warszawie Wesołej odbędą się IV Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Sprintach na Nartorolkach. Nartorolkarze będą się ścigać stylem klasycznym, dowolnym oraz na kołach pompowanych. Wydarzeniu towarzyszyć będą wyścigi na rolkach, wrotkach i hulajnogach. Przewidziano osobne klasyfikacje dla dzieci, amatorów i zawodników z licencją PZN, PZB, a więc każdy znajdzie coś dla siebie.
czwartek, 29 sierpnia 2019 w Zapowiedzi

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.