I Ustroński Triatlon Górski - czyli ostatni start na nartorolkach w 2016 roku

W pierwszą sobotę listopada 2016 roku w Ustroniu będzie można wystartować w nietypowym, bardzo narciarsko-nartorolkowym triatlonie. Zawodnicy zmierzą się w trzech konkurencjach. Wynik zależeć będzie od szybkości pokonania trasy na nartorolkach, rowerze i w biegu z kijami.
piątek, 28 października 2016 w Zapowiedzi

W drugi weekend września Mistrzostwa Polski na nartorolkach. Jak wystartować?

Mistrzostwa Polski PZN w biegach na nartorolkach odbędą się w Jeleniej Górze 9 i 10 września 2016 roku. Organizowane są z myślą o zawodnikach zrzeszonych, ale do startu dopuszczeni będą także amatorzy. Na tego typu zawodach panują inne zwyczaje, niż przy organizacji biegów otwartych. Podpowiadamy co zrobić, by wystartować.
wtorek, 06 września 2016 w Zapowiedzi

Pierwsze nartorolkowe mistrzostwa Warszawy na Rolkostradzie w Wesołej

Wyścigi na nartorolkach i łyżworolkach, prezentacja sprzętu, pokazy jazdy ekstremalnej i konsultacje z instruktorami. Takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy w pierwszą sobotę września 2016 odwiedzą Rolkostradę w warszawskiej dzielnicy Wesoła. W sportowej rywalizacji będzie mógł wystartować każdy, a najszybsi wrócą do domu z historycznymi tytułami pierwszych mistrzów Warszawy w sprintach na nartorolkach.
środa, 03 sierpnia 2016 w Zapowiedzi

Klasykiem na nartorolkach 23 lipca w Lasówce

W trakcie tegorocznych Dni Lasówki - święta niewielkiej, przygranicznej miejscowości na Dolnym Śląsku, już po raz trzeci odbędą się zawody na nartorolkach techniką klasyczną. Zawodnicy będą się ścigać na asfaltowej, leśnej trasie, na dystansie 8 km.
sobota, 16 lipca 2016 w Zapowiedzi

Czterdziestka "twardzieli" zmierzy się 10 lipca na ekstremalnych dystansach

W niedzielę 10 lipca 2016 roku w okolicach Wejherowa czterdziestka sportowców będzie rywalizować na nartorolkach w Ultramaratonie 160 km i Maratonie 80 km na kołach twardych i pompowanych. Skąd się bierze duże zainteresowanie tą imprezą?
środa, 06 lipca 2016 w Zapowiedzi

Czeski cykl biegów na nartorolkach startuje już w pierwszy weekend lipca

Największy u naszych południowych sąsiadów cykl biegów na nartorolkach - Silvini Skiroll Classics - rozpoczyna się już niebawem. Serial 10 nartorolkowych zawodów odbywa się w północnych Czechach, często przy samej granicy z Polską. Obowiązuje wyłącznie technika klasyczna i treningowe-gumowe koła. Większość z konkurencji to biegi pod górę, które są najbezpieczniejszą formą rywalizacji na nartorolkach.
poniedziałek, 20 czerwca 2016 w Zapowiedzi

Uphill w Dusznikach-Zdroju zyskuje większego brata, czyli kolejne zawody 14 sierpnia

Dzień po Uphillu Duszniki-Zdrój - Zieleniec, 14 sierpnia 2016 roku pomiędzy Górami Orlickimi i Bystrzyckimi po raz pierwszy odbędzie się bieg na nartorolkach na dystansie półmaratonu. "Mini-maraton", jak nazywają go organizatorzy, to może być jedna z najciekawszych, a na pewno najpiękniejszych imprez dla nartorolkarzy w naszym kraju.
czwartek, 09 czerwca 2016 w Zapowiedzi

Wystartowały zapisy na Uphill Duszniki-Zdrój - Zieleniec 2016

Od 6 czerwca 2016 roku można już się zapisywać na trzecią edycję biegu pod górę na nartorolkach z Dusznik-Zdroju do Zieleńca. Zawody odbędą się 13 sierpnia, ich uczestnicy zmierzą się na dystansie blisko 11 km z przewyższeniem około 350 metrów.
wtorek, 07 czerwca 2016 w Zapowiedzi

Na Podlasiu i Mazowszu startuje nowy cykl zawodów na nartorolkach

Cztery spotkania, w tym dwa pierwsze to Siedlce i Supraśl. Serial startuje już 12 czerwca. Początkowo był tworzony z myślą o zawodnikach zrzeszonych w PZN, ale po naszych namowach do udziału w cyklu będą dopuszczeni amatorzy, z osobną klasyfikacją, medalami i nagrodami.
środa, 01 czerwca 2016 w Zapowiedzi

Mistrzostwa Niemiec na nartorolkach otwarte także dla Polaków

Organizatorzy Otwartych Mistrzostw Niemiec, które odbędą się 4 i 5 czerwca 2016 roku w Radeburgu koło Drezna, zapraszają także Polaków do udziału w tych zawodach. Ciekawy program, niskie opłaty startowe i stosunkowo nieduża odległość od polskiej granicy, pozwolą ciekawie spędzić pierwszy weekend czerwca.
piątek, 27 maja 2016 w Zapowiedzi

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.