Na Podlasiu i Mazowszu startuje nowy cykl zawodów na nartorolkach

Cztery spotkania, w tym dwa pierwsze to Siedlce i Supraśl. Serial startuje już 12 czerwca. Początkowo był tworzony z myślą o zawodnikach zrzeszonych w PZN, ale po naszych namowach do udziału w cyklu będą dopuszczeni amatorzy, z osobną klasyfikacją, medalami i nagrodami.
środa, 01 czerwca 2016 w Zapowiedzi

Mistrzostwa Niemiec na nartorolkach otwarte także dla Polaków

Organizatorzy Otwartych Mistrzostw Niemiec, które odbędą się 4 i 5 czerwca 2016 roku w Radeburgu koło Drezna, zapraszają także Polaków do udziału w tych zawodach. Ciekawy program, niskie opłaty startowe i stosunkowo nieduża odległość od polskiej granicy, pozwolą ciekawie spędzić pierwszy weekend czerwca.
piątek, 27 maja 2016 w Zapowiedzi

Kalendarz Pucharu Polski PZN na nartorolkach 2016

Polski Związek Narciarski opublikował kalendarz Pucharu Polski na nartorolkach. Zawodnicy będą spotykać się w kilku miejscach południowej Polski we wszystkie weekendy września i pierwszą sobotę października.
czwartek, 05 maja 2016 w Zapowiedzi

15 maja w Tychach nartorolkowe zawody na pompowanych kołach

Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach zaprasza posiadaczy rolek i nartorolek terenowych na pierwszą edycję biegu dla amatorów. Zawody odbędą się w trzecią niedzielę maja na trasie długości 13 km, poprowadzonej wokół Jeziora Paprocańskiego w Tychach.
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 w Zapowiedzi

Trzeciego maja po raz trzeci zmierzą się o Puchar Burmistrza Wisły

Na torze nartorolkowym w Wiśle Jonidło organizowane są Zawody na Nartorolkach i Łyżworolkach o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. We wtorek 3 maja będzie można ścigać się dowolną techniką na dystansach od 400 do 1600 m. To trzecia edycja tej imprezy.
piątek, 08 kwietnia 2016 w Zapowiedzi

W kalendarzu Silvini Skiroll Classics na 2016 rok aż 10 zawodów

Czeski cykl zawodów na nartorolkach opublikował kalendarz biegów na 2016 rok. Serial po raz kolejny urósł. Zaplanowano 10 zawodów w ciągu 5 weekendów od lipca do września. Wszystkie biegi odbywają się techniką klasyczną na czarnych, gumowych kołach. Zawody, z których większość to biegi pod górę (tzw. uphille), organizowane są tuż przy polsko-czeskiej granicy.
wtorek, 05 kwietnia 2016 w Zapowiedzi

Nartorolkowe ściganie w Augustowie w sobotę 16 kwietnia

W zawodach Ski Tour Augustów będzie można ścigać się na dystansach od 5,5 km do 22 km. Rywalizacja przewidziana jest dowolną techniką w biegach dla dzieci i dorosłych. W kalendarzu imprez robi się ciasno, to już drugie zawody nartorolkowe w ten dzień w Polsce.
poniedziałek, 04 kwietnia 2016 w Zapowiedzi

Kalendarz Pucharu Świata FIS na nartorolkach w 2016 roku

Znamy już kalendarz zawodów zaliczanych do Pucharu Świata Międzynarodowej Federacji Narciarskiej na nartorolkach w 2016 roku. W stosunku do ubiegłego roku spotkań ma być więcej o jedną weekendową sesję. Wszystkie wyścigi odbędą się w Europie, a tylko niewielka ich część na wolnych kołach.
czwartek, 31 marca 2016 w Zapowiedzi

Sprinty klasykiem, czyli VIII Mistrzostwa Ustronia w trzecią sobotę kwietnia 2016

Portal nartorolki.pl objął swoim patronatem VIII Mistrzostwa Ustronia w Sprintach Narciarskich techniką klasyczną na nartorolkach - XC Life Cup, które odbędą się w Ustroniu na Śląsku w sobotę 16 kwietnia 2016 roku. Zawody odbędą się na dystansie 1600 m ze startu indywidualnego na sprzęcie organizatora.
wtorek, 29 marca 2016 w Zapowiedzi

Ultramaraton nartorolkowy w lipcu 2016 na jeszcze dłuższym dystansie

Organizator najdłuższego biegu nartorolkowego zdecydował się wydłużyć dystanse. Impreza odbędzie się 10 lipca 2016 roku w okolicach Wejherowa z rywalizacją na dystansach "Ultramaratonu" - 160 km i "Maratonu" - 80 km. Zawodnicy zmierzą się na sprzęcie sportowym oraz na pompowanych kołach. Planowany limit uczestników to tylko 30 osób.
niedziela, 27 marca 2016 w Zapowiedzi

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.