Ostatnie czeskie zawody na nartorolkach w 2015 roku

W środę 30 grudnia 2015, niemal przy samej polskiej granicy, Czesi korzystając z braku śniegu o tej porze w górach organizują otwarte zawody na nartorolkach. Po raz ostatni w tym roku można się pościgać techniką klasyczną na dystansie 15 lub 30 km.
wtorek, 29 grudnia 2015 w Zapowiedzi

W najbliższy weekend dwa biegi Pucharu Polski na nartorolkach. Nie dla amatorów.

W weekend 12 i 13 września 2015 roku w Istebnej i Bystrej odbędą się kolejne zawody zaliczane do Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. Organizatorzy nie przewidzieli możliwości startu zawodników niezrzeszonych.
czwartek, 10 września 2015 w Zapowiedzi

Nartorolkowy ćwierćmaraton z Czech do Polski już 13 września

Ćwierćmaraton na nartrolkach, czyli bieg na dystansie 10,5 km odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Karkonoszach. W biegu pod górę będzie można rywalizować techniką klasyczną i dowolnie. Planowana jest też klasyfikacja dla startujących na pompowanych kołach.
środa, 09 września 2015 w Zapowiedzi

Dwa weekendowe kursy nartorolkowe w październiku na Śląsku i Dolnym Śląsku

Portal nartorolki.pl wraz z nabiegowkach.pl organizują weekendowe kursy nartorolkowe poświęcone technice jazdy na nartorolkach i specjalistycznym ćwiczeniom narciarskim rozwijającym cechy istotne dla nartorolkarzy. Pierwszy kurs odbędzie się od 16 do 18 października w Wiśle i Istebnej, kolejny od 23 do 25 października w Dusznikach-Zdroju i Lasówce. To ostatnia szansa w tym roku, aby zyskać cenną naukę od wybitnych specjalistów.
środa, 02 września 2015 w Zapowiedzi

Sprinty w Tomaszowie Lubelskim rozpoczną w tym roku Puchar Polski na nartorolkach

Pierwsze spotkanie w ramach Pucharu Polski PZN na nartorolkach odbędzie się 30 sierpnia 2015 roku w Tomaszowie Lubelskim. Jednego dnia będzie można zmierzyć się w dwóch konkurencjach: sprintach na dystansie 100 i 1000 m. Organizator zaprasza także amatorów.
środa, 19 sierpnia 2015 w Zapowiedzi

Wkrótce Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach. Amatorzy też startują.

Duszniki-Zdrój zapraszają amatorów już po raz drugi do startu w Mistrzostwach Polski w biathlonie na nartorolkach. Zawody odbędą się na Jamrozowej Polanie 22 sierpnia, a amatorzy będą walczyć o tytuły obok zawodników wyczynowych.
wtorek, 04 sierpnia 2015 w Zapowiedzi

Szczegóły weekendu na nartorolkach - Duszniki-Zdrój 14-15 sierpnia

W połowie sierpnia w Dusznikach-Zdroju odbędą się jedne z ważniejszych polskich otwartych zawodów na nartorolkach. W piątek zawodnicy zmierzą się na torze na Jamrozowej Polanie. W sobotę po raz drugi na chętnych czeka podbieg do Zieleńca. Organizator przewidział klasyfikacje open, klasykiem i na pompowanych kołach. Wśród startujących zostaną rozlosowane nartorolki włoskiej firmy Ski Way.
poniedziałek, 27 lipca 2015 w Zapowiedzi

11 i 12 lipca dwa dni ścigania się klasykiem na nartorolkach

Pierwsze dwa z ośmiu zawodów czeskiego cyklu Silvini Skiroll Classics rozpoczynają się w drugi weekend lipca. Choć impreza odbędzie się w Czechach, to całkiem blisko Polski. Publikujemy najważniejsze informacje i podpowiadamy jak się zarejestrować.
piątek, 03 lipca 2015 w Zapowiedzi

Klasyk w Lasówce - zawody techniką klasyczną na nartorolkach 11 lipca 2015

"Klasyk w Lasówce" to jak dotąd jedyne zawody na nartorolkach w Polsce organizowane z myślą o biegających techniką klasyczną. Już drugi rok z rzędu odbędą się na leśnej, zamkniętej trasie asfaltowej w okolicach Lasówki na Dolnym Śląsku. Zawodnicy przebiegną 8 km.
wtorek, 30 czerwca 2015 w Zapowiedzi

Amatorzy zmierzą się na trasie tegorocznych Mistrzostw Świata FIS na nartorolkach

W ostatni weekend września 2015 roku we włoskim Val di Fiemme odbędą się Mistrzostwa Świata na nartorolkach. Na jednej z tras tych zmagań w niedzielę mogą wystartować także zawodnicy bez licencji FIS, w tym młodzież i weterani.
piątek, 19 czerwca 2015 w Zapowiedzi

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.