Szczegółowe informacje o XIII Mistrzostwach Ustronia w sprintach na nartorolkach

opublikowano: 18 października 2021 autor: Redakcja
Ostatnimi zawodami na nartorolkach w sezonie 2021 będą Mistrzostwa Ustronia w Sprintach techniką klasyczną na nartorolkach, które odbędą się w niedzielę 24 października. Przedstawiamy program, regulamin i informacje o nagrodach.

Zawody odbędą się w niedzielę 24 października 2021 roku godzinie 12:00 w Ustroniu (woj. śląskie) na bulwarach nadrzecznych w centrum miejscowości (skrzyżowanie Al. Legionów z ul. Armii Krajowej, w pobliżu stacji paliw). Trasa zawodów jest całkowicie płaska, a dystans wynosi około 1,6 km.

Zawody odbywają się techniką klasyczną. Do rywalizacji będą dopuszczeni sporotwcy na własnych nartorolkach do stylu klasycznego z gumowymi kołami o maksymalnej średnicy 80 mm. Regulamin nakazuje stosowanie kasków. Start będzie odbywał się indywidualnie.

Zapisy będą przyjmowane na miejscu przed biegiem w godzinach 9:00-11:50. Na 11:50 zaplanowano odprawę przestartową przy starcie. O 12:00 wystartuje pierwszy zawodnik. Bezpośrednio po wywieszeniu listy wyników na miejscu odbędą się dekoracje. Na pamiątkowy medal może liczyć każdy uczestnik zawodów.

Pod tekstem w plikach do pobrania zamieszczamy regulamin zawodów i informację organizatora o przewidzianych nagrodach.

zaktualizowano poniedziałek, 18 października 2021 17:03
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.