Weekendowy Kurs Nartorolkowy od 13 do 15 października w Dusznikach-Zdroju

opublikowano: 27 września 2017 autor: Redakcja
Chcesz poznać zasady poprawnej techniki jazdy na nartorolkach? Nauczyć się hamować, skręcać, przemieszczać różnymi krokami? A może chcesz udoskonalić posiadane już umiejętności? Wybierz się na weekend do Dusznik-Zdroju, by pod okiem największych specjalistów w kraju zyskać nowe umiejętności. To zaangażowanie zwróci się przy każdym wyjściu na nartorolki przez kolejne lata.

Weekendowe Kursy Nartorolkowe organizowane kilka razy w roku przez portale nartorolki.pl i nabiegowkach.pl to jedne z nielicznych w naszym kraju szkoleń z techniki jazdy z kijami na małych kółkach. Prowadzone przez wybitnych specjalistów z dziedziny nauczania adeptów nartorolek i nart biegowych pozwalają uczestnikom poczynić błyskawiczne postępy.

W trakcie dwudniowego kursu aż 8 godzin poświęconych jest praktycznym ćwiczeniom na nartorolkach. Do tego dochodzi analiza wideo techniki jazdy każdego uczestnika z indywidualnym omówieniem, która jest jedną ze skuteczniejszych metod korekcji niedostatków techniki. Każdy, kto ujrzy swój sposób jazdy i otrzyma osobiste wskazówki, jest w stanie szybko poprawić swój sposób poruszania się. Uczestnicy kursu poznają też szereg ćwiczeń poprawiających równowagę statyczną i dynamiczną oraz siłę mięśni zaangażowanych podczas jazdy na nartorolkach.

Ostatni w tym roku kurs odbędzie się od 13 do 15 października - od piątkowego wieczoru do niedzielnego popołudnia. To także ostatnia okazja przed zimą, by rozpocząć naukę biegania w sposób poprawny, a dla jeżdżących już na nartorolkach, aby wprowadzić korekty do techniki. Warto zainwestować w ten weekend zajęć fizycznych, by już zawsze cieszyć się z jazdy na nartorolkach, czy rolkach terenowych. Nie ma nic przyjemniejszego, niż płynna, pewna i bezpieczna jazda uzyskana dzięki poprawnej technice.

Na miejsce jesiennego kursu wybraliśmy tereny ściśle związane ze sportami nartorolkowymi. To Duszniki-Zdrój na Dolnym Śląsku wraz z najlepszym torem nartorolkowym na Jamrozowej Polanie oraz trasami w okolicy Lasówki. Dość powiedzieć, że w tych miejscach od lat tygodniami do zimy przygotowują się polskie kadry w biathlonie, biegach narciarskich, a nawet w łyżwiarstwie szybkim. Dobra infrastruktura sprzyja postępom.

Szczegółowe informacje o kursie i zapisy znajdziesz w partnerskim portalu nabiegowkach.pl. Zapraszamy.

zaktualizowano środa, 27 września 2017 08:38
Oceń artykuł
(1 głos)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.