Spróbuj nartorolek 9 czerwca we Wrocławiu na 3. Spartan Skate

W niedzielę 9 czerwca we Wrocławiu na torze rolkarskim przy ulicy Sukielickiej po raz trzeci odbędzie się piknik rekreacyjno-sportowy, na którym prezentowane będą różne sporty rolkarskie. W tym także nartorolki sportowe i terenowe. Będzie możliwość bezpłatnego wypróbowania nartorolek różnego typu.
środa, 22 maja 2024 w Zapowiedzi

Ciekawy nartorolkowy wyścig w Peřimovie (CZ) - 1 czerwca 2024 roku

Krucho w Polsce z zawodami dla amatorów nartorolek. Od czasu, gdy nie odbywają się zmagania w ramach cyklu Vexa Skiroll Tour, liczba możliwości rywalizowania na małych kółkach w kraju wciąż spada. Warto rozejrzeć się za ciekawymi imprezami u sąsiadów.
poniedziałek, 20 maja 2024 w Zapowiedzi

Skikome na Kaszebe 2024 - drugi komunikat organizatora

Komunikat organizatora rajdu na rolkach i nartorolkach terenowych Skikome na Kaszebe zaplanowanego na przełom maja i czerwca 2024 roku. Poznajemy trasę i trochę szczegółów organizacyjnych.
czwartek, 09 maja 2024 w Aktualności

Rajd “Skikome na…” w 2024 roku wraca na Kaszuby

Kultowy rajd na nartorolkach terenowych "Skikome na..." ma już 10 lat. W tym roku ponownie zostanie zorganizowany na Kaszubach. Uczestnicy 1 czerwca 2024 roku przejadą wspólnie dystans około 75 km po trasach w okolicach wsi Mylof niedaleko Męcikału. Nie zabraknie też elementów integracyjnych.
środa, 06 marca 2024 w Zapowiedzi

Imprezy dla miłośników nartorolek w 2024 roku

Rok 2024 może być rekordowy jeśli chodzi o liczbę imprez - zawodów, czy rajdów - jakie czekają na polskich nartorolkarzy. Jeszcze nie wszyscy organizatorzy zdradzili swoje plany, ale te które już zostały ogłoszone w okresie od kwietnia do września 2024 roku stanowią imponujący kalendarz.
wtorek, 05 marca 2024 w Zapowiedzi

Szkoła sklepu nartorolkowy.pl zaprasza na pierwsze szkolenia wiosną 2024

Wcześniejsza wiosna przyniosła ze sobą pierwsze nartorolkowe kursy organizowane przez szkołę sklepu nartorolkowy.pl. Otwarto już zapisy na szkolenie weekendowe (23-24 marca) i miesięczne (cały kwiecień). W planach są też kolejne kursy.
sobota, 02 marca 2024 w Aktualności

Orlicka 50 / 30 na nartorolkach - czeskie zawody w Polsce 28.10.2023

Ciekawe zawody mają odbyć się w polskim nartorolkowym eldorado w ostatnią sobotę października. Co ciekawe, organizują je Czesi. Można się ścigać na dystansie 52 km klasykiem lub 33 km łyżwą.
wtorek, 17 października 2023 w Zapowiedzi

Doskonała frekwencja w Mistrzostwach Ustronia pomimo opadów deszczu

W sobotę 30 września 2023 roku w Ustroniu po raz piętnasty ścigano się techniką klasyczną na nartorolkach na dystansie 1600 m. Pomimo niesprzyjającej pogody w zawodach wzięła udział rekordowa liczba uczestników tej imprezy - 53 sportowców. W biegach dla dorosłych zwyciężyli Joanna Kukuczka i Wojciech Wojtyła.
poniedziałek, 02 października 2023 w Relacje

XV Mistrzostwa Ustronia w Sprintach na Nartorolkach odbędą się 30 września 2023 roku [AKTUALIZACJA]

Znamy datę jednej z najstarszych otwartych polskich imprez dla miłośników nartorolek. W tym roku sprinty na nartorolkach techniką klasyczną odbędą się w Ustroniu w sobotę 30 września.
środa, 27 września 2023 w Zapowiedzi

Sklep nartorolkowy.pl zaprasza na weekendowy kurs nartorolkowy 16/17 września we Wrocławiu

To już trzecie szkolenie z jazdy na nartorolkach organizowane w tym sezonie przez nartorolkowy.pl - największy polski sklep z nartorolkami. Dwudniowy kurs organizowany we Wrocławiu w trzeci weekend września przeznaczony jest dla osób mniej zaawansowanych, w tym początkujących.
wtorek, 22 sierpnia 2023 w Aktualności
Strona 1 z 48

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.