Kalendarz (nieoficjalny) Vexa Skiroll Tour 2020

Organizatorzy nartorolkowego cyklu Vexa Skiroll Tour podali kalendarz tegorocznych zawodów zrzeszonych w cyklu. Tegoroczne zmagania rozpoczną się o miesiąc później, czyli w ostatni weekend sierpnia i będą trwały przez trzy weekendy. Zawodnicy wystartują w dwóch nowych miejscach. Jakie daty wpisać do kalendarza?
środa, 24 czerwca 2020 w Aktualności

SworneRace 2020 z Mistrzostwami Polski Amatorów - 15-16 sierpnia

W połowie sierpnia na Kaszubach już po raz trzeci odbędą się nartorolkowe biegi w ramach SworneRace. Na trasach w okolicach Swornegaci zawodnicy ścigać się będą na dystansie 30 km techniką klasyczną i dowolną. Bieg dowolną techniką ma rangę Mistrzostw Polski PZN amatorów. Zaplanowano też zmagania dla miłośników pompowanych kół z odcinkami terenowymi.
wtorek, 23 czerwca 2020 w Zapowiedzi

21 czerwca pobiegaj w towarzystwie na poznańskiej Wartostradzie

Niedzielna ustawka nartorolkowa na poznańskiej Wartostradzie to spotkanie dla miłośników małych kółek organizowane przez facebookową grupę "Nartorolki Poznań". To świetna okazja do tego, by poznać ludzi z okolicy biegających na nartorolkach, a nowe znajomości być może zaowocują wspólnymi treningami.
piątek, 19 czerwca 2020 w Zapowiedzi

Festiwal nartorolkowy Blink w 2020 roku się odbędzie, ale inaczej i bez kibiców

Odbywający się każdego lata w Norwegii festiwal Blink to najlepiej zorganizowana i najbardziej prestiżowa impreza nartorolkowa dla biegaczy narciarskich i biathlonistów. W tym roku ze względu na panującą pandemię organizatorzy zmuszeni byl wprowadzić szereg zmian. Zawody odbędą się, ale bez kibiców i zawodników zza granicy.
niedziela, 31 maja 2020 w Aktualności

Skikome na Morenu zamiast na Kaszebe w 2020 roku

W pierwszy weekend czerwca tego roku miała się odbyć kolejna edycja kultowego rajdu na rolkach i nartorolkach terenowych po drogach i bezdrożach Kaszub. Niestety panująca pandemia zmusiła organizatorów do jego odwołania. W zamian ta sama ekipa zorganizuje rajd we wrześniu na wzgórzach morenowych Trójmiasta.
sobota, 23 maja 2020 w Aktualności

Vexa Skiroll Tour ma się odbyć, ale najpewniej w innej formule

Od organizatorów cyklu Vexa Skiroll Tour płyną zapewnienia, że robią wszystko, by także w tym roku można było rywalizować w nartorolkowych biegach cyklu. Najprawdopodobniej jednak całość zostanie zorganizowana inaczej, niż w poprzednich latach. Powodem jest oczywiście panująca epidemia i zapowiadane ograniczenia prawne. Jak może wyglądać cykl Vexa w 2020 roku?
wtorek, 12 maja 2020 w Aktualności

W Czechach możliwe zawody do 100 osób. Efisan Skiroll Classics opublikował kalendarz na 2020 rok.

Największy i jedyny poważny cykl biegów na nartorolkach za naszą południową granicą w tym roku wprowadza wiele zmian i urozmaiceń. Podano już daty biegów zaplanowanych na 2020 rok. Jeśli nie będzie można rywalizować w Polsce, z pewnością czeskie biegi dla wielu naszych sportowców będą ciekawą alternatywą.
środa, 06 maja 2020 w Zapowiedzi

Skikome na Kaszebe 2020 jednak się nie odbędzie

Ta wiadomość pewnie nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Organizatorzy najstarszego i najbardziej znanego polskiego rajdu Skikome na Kaszebe zrezygnowali z jego organizacji w 2020 roku z powodu sytuacji epidemiologicznej.
wtorek, 05 maja 2020 w Aktualności

Czy w 2020 roku jest szansa na rywalizację na nartorolkach?

Epidemia koronawirusa COVID-19 szczególnie dotknęła branżę sportową. Nie dość, że obecnie żadne zawody nie mogą się odbywać, to znacznie trudniej też trenować. Do lata, czyli sezonu startowego na nartorolkach, pozostało jeszcze trochę czasu. Jakie w związku z tym są szanse, by pościgać się w tym roku na nartorolkach?
czwartek, 16 kwietnia 2020 w Aktualności

Skikome na Kaszebe 2020: komunikat związany z pandemią

Niedawno opublikowaliśmy informację o planowanej dacie tegorocznego rajdu Skikome na Kaszebe. Wszyscy zadajemy sobie pytanie, czy ma on szansę się odbyć w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. Jak się okazuje, jego organizacja stanęła pod znakiem zapytania, a powód jest czysto "techniczny", choć ściśle związany z obecnością wirusa w Polsce.
niedziela, 22 marca 2020 w Aktualności
Strona 1 z 43

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.