Nartorolkowy Uphill Gór Sowich wyróżniony w plebiscycie gospodarczym Sudeckie Kryształy 2017

opublikowano: 14 listopada 2017 autor: Redakcja
To dobra informacja dla całego naszego środowiska. Zawody na nartorolkach - Uphill Gór Sowich - które po raz pierwszy odbyły się 29 lipca 2017 roku w gminie Pieszyce, zostały wyróżnione przez kapitułę plebiscytu "Sudeckie Kryształy 2017" w kategorii "Najlepsza Impreza Promująca Region".

Bieg pod górę na nartorolkach Uphill Gór Sowich, który odbył się w ostatnią sobotę lipca 2017 roku zainaugurował polski cykl Vexa Skiroll Tour. Piękna trasa wyłączona dla zawodników z ruchu pojazdów była areną zmagań 65 sportowców z całej Polski. Co ciekawe imprezę docenili nie tylko startujący w tym biegu.

Kapituła Plebiscytu Gospodarczego "Sudeckie Kryształy 2017", którego celem jest promocja przedsiębiorczości w regionie Sudetów, na gali finałowej, która odbyła się 10 listopada 2017 roku, przyznała wyróżnienie nartorolkowej imprezie w kategorii "Najlepsza Impreza Promująca Region". Jak się okazuje, przy ocenie potencjału imprezy, nie liczy się tylko frekwencja, ale też zasięg informacji o wydarzeniu docierającej do potencjalnych uczestników, kibiców, a przede wszystkim turystów.

To bardzo dobra informacja dla całego naszego środowiska. Uphill Gór Sowich jest pierwszą nartorolkową imprezą w Polsce, która została doceniona w jakimkolwiek konkursie lub plebiscycie. Liczymy, że po takim formalnym wyróżnieniu samorządy w naszym kraju docenią rozgłos i marketingowy efekt, jakie daje goszczenie u siebie zawodów nawet w tak niszowym sporcie, a w przyszłości nasi rodzimi miłośnicy nartorolek będą mieli większy wybór biegów w całej Polsce.

Zobacz dyplom wręczony wyróżnionym zawodów.

zaktualizowano wtorek, 14 listopada 2017 17:00
Oceń artykuł
(2 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.