Wypróbuj nartorolki VEXA na Rolkowisku i Mistrzostwach Polski

opublikowano: 20 sierpnia 2018 autor: Redakcja
W dwie soboty września 2018 roku podczas nartorolkowych imprez w Warszawie i Jeleniej Górze będzie można testować nartorolki marki Vexa, w tym kompozytowe modele Flex Composite do klasyka i łyżwy. To dobra okazja nie tylko dla doświadczonych, ale także wszystkich, którzy myślą o zakupie pierwszego sprzętu, by osobiście go wypróbować i zyskać wskazówki od fachowców.

Możliwość wypróbowania nartorolek marki Vexa będą mieli wszyscy uczestnicy, jak też kibice dwóch popularnych nartorolkowych zawodów, jakie odbędą się na początku września.

W sobotę 1 września w Warszawie - Wesołej przy ul. J.U. Niemcewicza na Rolkostradzie odbędzie się Rolkowisko i III Mistrzostwa Warszawy w sprintach na nartorolkach. Wiadomo już, że impreza przyciągnie dużą liczbę zawodników wyczynowych i amatorów.

Vexa będzie miała tam swoje stanowisko, a sprzęt będzie można testować przez cały czas trwania imprezy, czyli od 10:00 do 16:00. Do dyspozycji testujących będzie asfaltowy odcinek wzdłuż ulicy Narutowicza, który zawodnicy będą używać także do rozgrzewki.

Tydzień później, w sobotę 8 września w Jeleniej Górze - Sobieszowie na torze nartorolkowym przy ul. Bronka Czecha 14 odbędą się pierwsze zawody Mistrzostw Polski PZN w biegach na nartorolkach. Wezmą w nich udział przede wszystkim młodzi biegacze narciarscy trenujący w klubach. Będzie też kategoria dla amatorów, czyli zawodników niezrzeszonych w Polskim Związku Narciarskim.

Także podczas tych zawodów Vexa wystawi swoje stanowisko. Nartorolki będzie można testować od 9:30 do 16:00 na torze w przerwach między startami.

Celem pokazów i testów jest z jednej strony zademonstrowanie modeli nartorolek produkowanych przez Vexę, także odmian na kompozytowych mostach. Z drugiej strony organizatorom zależy na upowszechnieniu aktywności na małych kółkach. Spotkania z Vexą to znakomita możliwość dla wszystkich, którzy chcą przekonać się, na czym polega jazda na nartorolkach, jak wygląda sprzęt oraz czy aktywność ta jest łatwa. Każdy odwiedzający zawody na Rolkowisku w Wesołej lub na sobieszowskim torze w Jeleniej Górze będzie mógł obserwować zmagania doświadczonych zawodników, samodzielnie dokonać prób jazdy na nartorolkach, skorzystać z porady ekspertów odnośnie wyboru sprzętu, czy wreszcie go kupić.

Nartorolki Vexa udostępnione do prezentacji będą wyposażone w wiązania SNS Pilot oraz NNN. Organizatorzy testów będą mieli do dyspozycji buty do techniki klasycznej w różnych rozmiarach. Chętni do przetestowania nartorolek łyżwowych powinni dysponować własnymi butami.

Po upewnieniu się odnośnie cech nartorolek Vexa będzie je można zakupić na miejscu. Przedstawiciele marki będą mieli ze sobą popularne wiązania w systemach SNS i NNN oraz narzędzia umożliwiające ich profesjonalny montaż na wybranym sprzęcie. Płatności tylko gotówką.

Jeżeli znasz osobę, która chciałaby zacząć przygodę z nartorolkami, ale nie wiedziała dotąd jak, przekonaj ją, by odwiedziła jedne z zawodów w Warszawie lub Jeleniej Górze. Ciekawe, sportowe widowisko z pewnością zmotywuje wszystkich do wskoczenia na nartorolki, a spotkanie z fachowcami ułatwi wybór sprzętu i rozpoczęcie tej nowej, zdrowej i pasjonującej przygody.

zaktualizowano sobota, 18 sierpnia 2018 10:06
Oceń artykuł
(1 głos)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.