11 i 12 lipca dwa dni ścigania się klasykiem na nartorolkach

opublikowano: 03 lipca 2015 autor: Redakcja
Pierwsze dwa z ośmiu zawodów czeskiego cyklu Silvini Skiroll Classics rozpoczynają się w drugi weekend lipca. Choć impreza odbędzie się w Czechach, to całkiem blisko Polski. Publikujemy najważniejsze informacje i podpowiadamy jak się zarejestrować.

Zawody odbędą się w okolicach miejscowości Velké Karlovice, która leży o godzinę drogi od Cieszyna. Zarówno w sobotę jak i niedzielę zaplanowano uphill, czyli bieg pod górę. Rywalizacja będzie odbywać się techniką klasyczną.

Organizator wymaga od uczestników nartorolek do klasyka z czarnymi, gumowymi kółkami. Sprzęt będzie kontrolowany przy wydawaniu numerów. Obowiązkowo należy mieć kask.

Sobota 11 lipca

Bieg pod górę na dystansie 7 km z przewyższeniem 431 km na trasie Nový Hrozenkov (Vranča) - Kohůtka. Start zaplanowano na 15:30. Ogłoszenie wyników i zakończenie odbędzie się po wyścigu w restauracji Pepicentrum w Velkich Karlovicach.

Mapa biegu sobotniego

Niedziela 12 lipca

Bieg na dystansie 13 km z przewyższeniem 462 km (pierwsze 6 km płasko, ostatnie 7 km podbieg) na trasie Halenkov – Nový Hrozenkov – Vranča - Kohůtka. Ogłoszenie wyników i zakończenie zaplanowano przy mecie zaraz po wyścigu.

Mapa biegu niedzielnego

Zgłoszenia

Zgłoszenia należy przesyłać przez internet (na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub rejestrować się na miejscu przed zawodami. Uwaga, przy rejestracji przez internet do 8 lipca uzyskamy zniżkę w opłacie startowej. Niezależnie od terminu zgłoszenia opłatę uiszczamy gotówką w biurze zawodów. Przy rejestracji przez internet startowe za udział w obu biegach wynosi 700 CZK, przy rejestracji w biurze zawodów - 900 CZK. Za udział tylko w jednym wyścigu płacimy 400 CZK. W ramach opłaty startowej przewidziano napoje, a w sobotę także posiłki dla zawodników.

Nie znasz czeskiego? Przygotowaliśmy dla polskich zawodników słowniczek. Poniższy e-mail ze swoimi danymi wyślij na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tytuł e-maila 
Zgłoszenie do zawodów SSC - Velké Karlovice Přihkaška na zavod Kolečkové lyže SSC- Velké Karlovice
Treść 

Zgłaszam się do startu w zawodach na nartorolkach: Velké Karlovice

Data: 11.07.2015 i 12.07.2015
Imię i nazwisko: <wpisz swoje imię i nazwisko>
Płeć: kobieta / mężczyzna
Drużyna / klub: <wpisz klub, drużynę>
Data urodzenia: dd-mm-rrrr
Miejscowość zamieszkania: <wpisz miejscowość>
Kraj: Polska

Přihlašujin se na zavod na kolečkovyh lyžih: Velké Karlovice

Data: 11.07.2015 a 12.07.2015
Jmeno a Přijmeni: <wpisz swoje imię i nazwisko>
Pohlavi: žena / muž
Tým: <wpisz klub, drużynę>
Datum narozeni: dd-mm-rrrr
Adresa: <wpisz swoją miejscowość zamieszkania>
Stat: Polsko

Biuro zawodów

Numery startowe można odbierać 11 lipca od 13:00 do 14:00 w restauracji Pepicentrum w Velkich Karlovicach.

Kategorie

Organizator przewidział kategorie open dla kobiet i mężczyzn powyżej 18 roku życia.

zaktualizowano piątek, 03 lipca 2015 13:35
Oceń artykuł
(1 głos)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.