Bezpłatne szkolenie na nartorolkach stylem klasycznym 7-9 lipca w Drozdowicach Wielkich (Dolny Śląsk)

opublikowano: 26 czerwca 2023 autor: informacja prasowa organizatora
7-9 lipca 2023 r. po raz pierwszy organizowane jest szkolenie nartorolkowe stylem klasycznym przez Klub Sportowy Endorfiny Wąsosz. Zajęcia są bezpłatne, realizowane w ramach projektu pn. "Aktywnie i alternatywnie w Ujściu Baryczy".

W ramach szkolenia organizatorzy zapewniają sprzęt do jazdy na nartorolkach (kije, nartorolki, buty), oraz wykwalifikowanych instruktorów. Do tego bezpłatny posiłek dla uczestników. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lipca na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W wiadomości zwrotnej wysyłany jest regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym, który należy uzupełnić i odesłać (w formie skanu lub zdjęcia), w temacie wpisując DZIEŃ i GODZINĘ szkolenia. Warunkiem zapisania się na szkolenie jest odesłanie formularza zgłoszeniowego na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W zajęciach mogą wziąć udział dzieci powyżej 10 roku życia, młodzież i dorośli. Dbając o bezpieczeństwo każdy z uczestników musi nosić własny (zorganizowany samodzielnie)

Rozgrzewka przewidziana jest na 15 minut przed każdą tura szkolenia.

HARMONOGRAM SZKOLENIA
Piątek / Sobota /Niedziela

  • 10.45 - 11.45 – grupa do 10 osób
  • 12.00 - 13.00 – grupa do 10 osób
  • 13.15 - 14.15 – grupa do 10 osób
  • 15.15 - 16.15 – grupa do 10 osób
  • 16.30 - 17.30 – grupa do 10 osób

Trasa na czas trwania szkolenia, tj. 7-9 lipca 2023 r. w godz. 10.00 - 18.00, zostanie zabezpieczona, będą wprowadzone objazdy. Rozpoczęcie na boisku w Drozdowicach Wielkich, następnie grupa pokona odcinek około 2,6 km (relacji Kobylniki - Drozdowice Wielkie) i powróci do punktu startu. Nieopodal startu znajduje się parking dla uczestników. Na boisku będzie można przygotować się do szkolenia, zjeść posiłek, czy zregenerować siły - znajduje się tam wiata, mały plac zabaw, siłownia oraz grill. Nad dobrym humorem uczestników czuwać będzie DJ DANTE, który zadba by ukończyć szkolenie tanecznym krokiem.

Uczestnicy zajęć poznają podstawy jazdy na nartorolkach stylem klasycznym. Przezbaczone jest ono dla każdego, kto chciałby spróbować a nigdy nie miał takiej możliwości, bądź już jeździ na nartorolkach, ale chciałby udoskonalić swoją technikę.

Więcej informacji pod nr telefonu 696 557 018.

zaktualizowano poniedziałek, 26 czerwca 2023 14:50
Oceń artykuł
(0 głosów)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.