Weekendowy Kurs Nartorolkowe we Wrocławiu w trzeci weekend sierpnia

opublikowano: 31 lipca 2023 autor: Redakcja
W weekend 19 i 20 sierpnia 2023 roku we Wrocławiu można będzie ekspresowo przeszkolić się z jazdy na nartorolkach. Na tym szkoleniu nauka ma się odbywać od podstaw. To znakomity kurs dla osób, które rozpoczynają przygodę z nartorolkami. Także dla tych, którzy próbowali się sami nauczyć, ale czują, że powinni przećwiczyć jeszcze raz wszystko od początku.

Kurs jazdy na nartorolkach, który odbędzie się we Wrocławiu w trzeci weekend sierpnia, przewidziany jest dla osób, które chcą w poprawny i zorganizowany sposób rozpocząć swoją przygodę z "nartami na kółkach". Uczestnicy tego szkolenia przede wszystkim poznają technikę poprawnego poruszania się. Ćwiczenia techniki są najskuteczniejsze, gdy odbywają się na nartorolkach sportowych. Dlatego też szkolenie odbywać się będzie na takim sprzęcie. Organizator umożliwia wypożyczenie kompletu.

Choć nauka na nartorolkach potrwa tylko weekend, będzie bardzo intensywnie. Łącznie przewidziano 10 godzin zajęć. Organizatorzy zaplanowali naukę nie tylko samej jazdy na nartorolkach, ale także poprawnego przeniesienia ciężaru ciała na nogę podporową, właściwego ułożenia ciała, jazdy po płaskim, jak też podbiegania i zjeżdżania z małych wzniesień. Kursanci oczywiście przejdą też szkolenie z hamowania dwoma najskuteczniejszymi sposobami.

Kto najbardziej skorzysta z tego szkolenia na nartorolkach?

Wszyscy, którzy są na początku swojej przygody z nartorolkami, niezależnie jakim stylem zamierzają się poruszać. Na kursie nauka odbywać się będzie techniką łyżwową. Ten styl sprzyja poznawaniu nartorolek i ułatwia naukę także tym, którzy w przyszłości planują poruszać się na nartorolkach do klasyka, czy terenowych odmianach nartorolek i rolek. Więcej można na ten temat przeczytać w tekście Od jakiej techniki zaczynać naukę biegania na nartorolkach.

Weekendowy kurs nartorolkowy to świetna okazja dla niezdecydowanych, którzy chcieliby przekonać się, czy nartorolki im się spodobają. Także osoby, które miały już do czynienia z nartorolkami, ale czują, że samodzielna nauka nie przyniosła efektów, są mile widziani na szkoleniu. Zrozumienie zasad jazdy, praw fizyki, które decydują o technice, jak też przećwiczenie wszystkich elementów od początku, daje możliwość skorygowania błędów i doskonalenia umiejętności we właściwym kierunku.

Wszystkie informacje o kursie, jego cenie, programie itd. znajdziesz w ofercie kursu jazdy na nartorolkach 19-20 sierpnia 2023 roku.

Opisywane szkolenie organizowane jest przez największy polski sklep z nartorolkami nartorolkowy.pl.

zaktualizowano poniedziałek, 31 lipca 2023 16:09
Oceń artykuł
(0 głosów)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.