Pochwal się swoją ulubioną trasą!

opublikowano: 03 maja 2013 autor: Redakcja

Miejsc do biegania jest bardzo wiele

Miejsc do biegania jest bardzo wiele Michał Chmielewski
Każdy z nas ma swoją ulubioną. Każdy ma tę, po której jeździ najczęściej, najdłużej i najchętniej - mowa oczywiście o trasie nartorolkowej. Przecież nie musi być to od razu profesjonalny tor lub ścieżka - wystarczy kilka kilometrów równego asfaltu. Podziel się nią z innymi miłośnikami tej dyscypliny!

Na nartorolkach terenowych można biegać niemalże wszędzie - mogą to być ścieżki rowerowe, alejki w parkach, a nawet równe, górskie szlaki. Nartorolki klasyczne wymagają dobrego, równego asfaltu, kilku podbiegów, odpowiedniej długości i niewielkiego ruchu. Ze znalezieniem najlepszego rozwiązania wszyscy mieliśmy na początku podobny problem. Dopiero później usłyszymy, że gdzieś jest miejsce godne naszego wysiłku lub sami natrafimy na nie np. wracając z pracy.

Tak się zaczyna - pojedziemy na rekonesans, sprawdzimy ją po raz drugi, trzeci... i zaczynamy odwiedzać ją częściej. Uśmiechamy się, kiedy miniemy innego rolkarza lub - co lepsze - nartorolkarza. Uśmiechajmy się częściej! Opisując swoje ulubione miejsce do jazdy na nartorolkach zwiększamy szanse, że inny użytkownik tego sprzętu postanowi osobiście ją wypróbować. Tak właśnie nawiązują się znajomości i przyjaźnie.

Weź aparat na trening i zapamiętaj przebieg trasy. Napisz, jak tam dojechać, a także gdzie zaparkować samochód. Omów cechy szczególne, a potem od razu wyślij artykuł na portal! Twórz go razem z nami - pochwal się, gdzie jeździsz!

A jakie są cechy Twojej idealnej trasy do nartorolek?

Jeśli napotkasz na trudności związane z dodaniem artykułu na portal, skontaktuj się z nami - na pewno pomożemy!

zaktualizowano piątek, 03 maja 2013 16:10
Oceń artykuł
(0 głosów)
moniaruzia
moniaruzia No to gdzież ta asfaltowa gładź szpachlowa ze zdjęcia się znajduje?
17.05.2013, 16:36
Głosy: +0
Chmielsoft
Chmielsoft znajduje sie koło Zieleńca, w Rudawie :)
22.05.2013, 12:27
Głosy: +1
moniaruzia
moniaruzia Dzięki za info, to kolejny dowód na to, że dolnośląskie areje to rolkowe areje ;)
01.06.2013, 10:26
Głosy: +0
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.