Jak dodać wydarzenie do kalendarza

Kto może dodawać wydarzenia do kalendarza?

Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu może dodawać wydarzenia do kalendarza. Jeśli masz wiarygodne informacje na temat imprezy, to nawet jeśli nie jesteś jej organizatorem, podziel się nimi z innymi wpisując ją do naszego kalendarza.

Aby dodać wydarzenie do kalendarza, zaloguj się do serwisu i w zakładce menu o nazwie Imprezy wybierz Kalendarz. Otworzy się strona z informacjami o najbliższych wydarzeniach. Tu kliknij na pole (przycisk) +Dodaj wydarzenie. W formularzu, który się ukaże, wypełnij wszystkie wymagane pola. Pamiętaj o wybraniu kategorii imprezy (zawody, targi lub inne), tak by inni użytkownicy szukający imprezy, mogli ją łatwiej odszukać.

W polu lokalizacja wpisz miejscowość z kodem pocztowym, dzięki temu miejsce imprezy będzie się pokazywać na mapie. Kiedy wszystkie informacje są zamieszczone, kliknij w przycisk utwórz wydarzenie, który znajdziesz na dole formularza.

W efekcie wydarzenie zapisze się, a ty na kolejnej stronie uzyskasz możliwość uzupełnienia informacji o zdjęcia lub zaproszenie użytkowników serwisu do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Wpisane przez siebie wydarzenia możesz przeglądać na stronie Kalendarza, w zakładce moje wydarzenia.

Jako założyciel wydarzenia jesteś jego adminem, możesz dokonywać w nim zmian, a gdy przestanie być aktualne, usunąć je.

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.