Buty Rossignola do klasyka i łyżwy z rabatami od 52% do 71% tylko do 8 listopada

opublikowano: 02 listopada 2017 autor: Redakcja
Nasz zimowy portal nabiegowkach.pl zainicjował akcję sprowadzenia sprzętu z francuskich magazynów Rossignola z bardzo wysokimi rabatami. W ofercie są buty do klasyka i łyżwy, jak też do biegu łączonego, tzw. combi, głównie modele wyczynowe. Wzmacniane włóknem węglowym (karbonem) obuwie narciarskie doskonale nadaje się na nartorolki.

Akcja trwa do 8 listopada 2017 roku. Sprzęt wyczynowej klasy, który obecnie znajduje się jeszcze w magazynach Rossignola we Francji, zostanie sprowadzony dla polskich klientów, którzy złożą na niego zamówienie. W ramach akcji Czyszczenie magazynów Rossignola sprzedawane są narty i buty. Sprzęt można zamawiać za pośrednictwem sklepu biegowkowy.pl, który jest koordynatorem akcji.

Naszych czytelników na pewno zainteresują buty, które można nabyć z rabatami do 71%. Niemal wszystkie oferowane w tej akcji buty to modele wyczynowe zbudowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów, w tym włókna węglowego. Takie obuwie zapewnia stabilność bliską idealnej. Buty dla zawodników wyczynowych są także tylko minimalnie ocieplone. To sprawia, że właśnie modele zaprojektowane dla elity sportowej nadają się najlepiej na nartorolki.

Gdy biegamy po asfalcie, wszystkie siły oddziaływujące na nasze stopy i stawy, są spotęgowane. Stoimy wyżej niż na nartach, na znacznie węższej podstawie, a współczynnik tarcia jest niezliczoną liczbę razy silniejszy (gumowe koło nie ślizga się na asfalcie jak narta na śniegu). Sprzęt wyczynowy wyposażony w karbonowe cholewki, wsady w podeszwach i zapiętki, pomaga nam uzyskać pożądaną stabilność.

W akcji Czyszczenie magazynów Rossignola 2017 dostrzegliśmy m.in. buty Rossignol X-IUM Skate (rabat 54%), Rossignol X-IUM W.C. Skate (rabat 53%), czy Rossignol X-IUM Premium Skate - buty do łyżwy projektowane m.in. dla Martina Fourcada - dwukrotnego mistrza olimpijskiego w biathlonie - z rabatem 52%. Wielu naszych czytelników zaciekawi pewnie także model X-IUM W.C. Pursuit (rabat 53%) zaprojektowany do biegu łączonego, gdzie połowę dystansu pokonuje się klasykiem, a połowę łyżwą. To świetne obuwie na nartorolki do łyżwy, a zwłaszcza do klasyka, dla osób, które mają problemy ze stabilnością.

Ważna informacja dla wszystkich, że w chwili rozpoczęcia akcji dla większości modeli dostępna była pełna rozmiarówka od 36 do 47 EU, a nawet połówki rozmiarów.

Akcja trwa do 8 listopada lub wyczerpania zapasów. Zamówień można dokonywać w sklepie biegowkowy.pl, który pośredniczy w przyjmowaniu zamówień, płatności i wysyłkach. Z każdego modelu, czy rozmiaru,do dyspozycji jest po kilka sztuk. Warto decydować się szybko, gdyż chętnych może być więcej, niż sprzętu. Kto zamówi buty w czasie trwania akcji i dokona zapłaty za sprzęt, powinien oczekiwać dostawy na przełomie listopada i grudnia.

Przeczytaj więcej o akcji Czyszczenie magazynów Rossignola i sprawdź produkty, które zostały zarezerwowane dla polskich klientów w magazynach we Francji.

zaktualizowano czwartek, 02 listopada 2017 16:03
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.