Marwe w 2023 roku przedstawi nowe modele nartorolek Exel FX

opublikowano: 15 marca 2023 autor: Redakcja
Fińska firma Marwe w lecie 2023 roku zaoferuje klientom nowy model nartorolek na elastycznych mostach. Jak podaje producent mosty nartorolek sportowych o oznaczeniu FX łączą w sobie rewolucyjne cechy, jak wyjątkowe tłumienie drgań, sztywność skrętną i trwałość. Wiemy jaka ma być cena nartorolek Marwe Exel FX w 2023 roku.

Fińska marka Marwe uznawana jest za jednego z najlepszych producentów nartorolek sportowych na świecie. Marwe szczyci się, że wszystkie jej produkty powstają w Finlandii. To gwarantuje najwyższą jakość. Na nartorolkach Marwe trenują sportowcy należący do czołówki światowej biathlonu i biegów narciarskich, w tym kadry Polski. Markę szczególnie upodobali sobie biathloniści.

W ofercie Marwe znajdują się nartorolki sportowe zbudowane na bazie aluminiowych, jak też elastycznych mostów. Te pierwsze najczęściej wykorzystywane są do rywalizacji. Można je łatwo rozpoznać po oznaczeniu A w nazwie. Trenuje na nich też młodzież. Elastyczne mosty nartorolek o oznaczeniu XC powstają w fabryce biegówek Peltonen - także w Finlandii. Wykonane są w technologii zbliżonej do produkcji wyczynowych modeli nart biegowych Peltonen, na których startują zawodnicy w Pucharze Świata.

W 2023 roku firma rozszerzyła swój asortyment o nową wersję mostów Exel FX. Nartorolki, które zostaną w nie wyposażone, mają charakteryzować się jeszcze lepszym tłumieniem drgań, sztywnością skrętną i trwałością.

- Zainwestowaliśmy dużo czasu, wysiłku i funduszy w rozwój produktu Exel FX, w wyniku czego nartorolki otrzymały doskonałe opinie od najlepszych narciarzy biegowych i biathlonistów po rygorystycznych testach - informuje Paul Fletcher, szef marketingu Marwe Oy.

Produkcja nartorolek Marwe Exel FX ma się rozpocząć w kwietniu 2023 roku. Sprzęt ma trafić do sprzedaży w lecie tego roku. Cena katalogowa ma wynosić ok. 520 EUR.

Więcej informacji technicznych o nartorolkach Marwe Exel FX przeczytasz w aktualnościach na stronie oficjalnego dystrybutora na Polskę, sklepu z nartorolkami nartorolkowy.pl.

zaktualizowano środa, 15 marca 2023 16:49
Oceń artykuł
(0 głosów)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.